یادداشت/ شعبانعلی رمضانیان حل آسیب‌های اجتماعی نیازمند احساس مسئولیت همگانی/ خلاء تربیت صحیح در مدارس عامل ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی است تا روزی که این مهم شکل بگیرد باید به مصداق آیه شریفه " أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنی وَ فُرادی" هر فردی در هر نقطه و موقعیتی که هست خود دست به کار شود، هیچ کس به هیچ وجه نباید منتظر بماندتا اول جبهه شکل بگیرد، جبهه خود به خود شکل نمی گیرد مگر آنکه همه (اعم از افراد عادی و مسئولان) احساس مسئولیت ...
دخانیات عامل بیش از ۴۰ درصد سرطان‌ها در حال حاضر ۳۶ میلیون سیگاری در آمریکا زندگی می‌کنند که حدود نیمی از آنها در اثر استعمال سیگار جانشان را از دست می‌دهند.
همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی؛ جاماندگان اربعین راهی حرم حضرت عبدالعظیم (ع) می‌شوند +برنامه حرکت سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران راهپیمایی اربعین حسینی در شهر تهران را در مسیر میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم (ع) با حضور شهروندان برگزار می‌کند.
وزارت آموزش و پرورش: مدارس کشور روز شنبه دایر است مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مدارس کشور روز شنبه ۲۹ آبان دایر است.
اعتبار ویزای اربعین تا ۲۰ روز رئیس سازمان حج و زیارت کشور با اشاره به اینکه ویزای اربعین تا۲۰ روز در کشور عراق اعتبار دارد، از زائران خواست به هیچ عنوان بدون داشتن گذرنامه و ویزا به مرز مراجعه نکنند.
جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا: دستگیری زائران فاقد ویزا در عراق/ تردد از مرز مهران تسریع می‌یابد جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا گفت: عده‌ای از افراد که شب گذشته با سوءاستفاده از شلوغی جمعیت توانسته بودند از دروازه مرزی عبور کنند توسط مرزبانان عراقی بازداشت و با رایزنی و هماهنگی به داخل کشور بازگردانده شدند و در اختیار دستگاه قضا قرار گرفتند.
تهران در وضعیت قرمز قرار گرفت/ افزایش ۱۱ درصدی غلظت آلاینده‌ها بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای تهران، میزان غلظت آلاینده‌ها در شهر تهران امروز ۱۱ واحد افزایش داشته که نشان دهنده شرایط قرمز کیفیت هوای پایتخت است.
"زن علیه خانواده" در پازل مولاوردی بررسی کارنامه ۳ و نیم ساله اقدامات مولاوردی به عنوان معاون رئیس جمهور در امور زن و خانواده نشان می دهد که خانواده به عنوان بار اضافی بر شانه زنان سنگینی می کند و رسالت این معاونت برداشتن این بارهاست تا زنان بتوانند بر روی ریل های ساخته مولاوردی به سمت فردگرایی پیش بروند.
اوحدی: یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در سامانه سماح ثبت‌نام کردند/ صدور گذرنامه در مدت کمتر از ۴۸ ساعت برای متقاضیان رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر تاکنون در سامانه سماح برای سفر به عتبات عالیات و شرکت در آیین های اربعین حسینی ثبت نام کرده اند.
مهدهای کودک و دبستان‌های استان تهران فردا هم تعطیل است مدیر کل محیط زیست استان تهران با بیان اینکه وضعیت آلودگی استان تهران همچنان در شرایط ناسالم قرار دارد، گفت: فردا نیز مدارس مقاطع ابتدایی، پیش‌دبستانی و مهدهای کودک استان تهران بجز فیروزکوه، دماوند و پردیس تعطیل هستند.
شاخص آلودگی هوا به ۱۵۶ رسید/ کیفیت هوا در شرایط ناسالم برای همه افراد بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، هوای پایتخت همچنان در شرایط قرمز است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها