سیستم دارویی در آمریکا در وضعیت خطرناکی به سر می‌برد؛ مصرف خودسرانه داروهای مسکن در آمریکا و کانادا/ افزایش مرگ‌های ناشی از استفاده زیاد داروی مسکن در ایالات متحده با توجه به مطالعات اخیر دانشگاه مک گیل کانادا، که بر روی مرگ‌های ناشی از مصرف مسکن انجام شده، دریافتند ایالات متحده و کانادا به ترتیب کشورهای شماره یک و دو در مصرف خودسرانه داروهای مسکن هستند و سرانه مصرف آنها بسیار بالا است.
آملی لاریجانی: دشمن با حمایت از جریان‌های غرب‌گرا بدنبال منفذی به داخل کشور است رئیس قوه‌قضائیه به اظهارات مقامات رسمی و تحلیل گران نزدیک به دولت آمریکا اشاره کرد و گفت: آنها همان نقشه‌هایی را که در دوران فتنه دنبال می‌کردند امروز به نحو دیگری طرح می‌کنند.
گزارشی از یک مخدر جدید؛ پای "بی تی" به دیگر شهرهای ایران باز شد/ ماده مخدر ناشناسی که بقالی ها هم می فروشند! در حالی مصرف مخدر بی تی در دیگر شهرهای ایران در حال گسترش است که به دلیل ناشناس بودن این مخدر حساسیتی در خصوص آن وجود ندارد.
محققان دانشگاه تگزاس می‌گویند؛ "روزه‌داری" رشد سلول‌های سرطانی را آهسته می‌کند تحقیقات جدید نشان داده است، "روزه گرفتن" می‌تواند روند رشد و توسعه یکی از شایع‌ترین اشکال لوسمی در دوران کودکی را آهسته کند.
شبِ یلدایی خالی از فضای مجازی؛ فرهنگ در تاراج تکنولوژی/ عاشقانه‌هایتان را لمس کنید! تولد خورشید در وسط سوز و سرمای زمستان یعنی زندگی جریان دارد، بهاری در راه است و کسی خورشید را که نماد تولد و زایش حیات است به جهان هدیه می‌دهد.
قاضی‌زاده هاشمی: دستاوردهای قرارگاه خاتم غرورآفرین است/ این حجم از بالندگی و پیشرفت، افتخار ایرانیان است وزیر بهداشت در همایش مدیران و مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: اگر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بتواند ۲۰ هزار تخت بیمارستانی را فراهم کند کمک بزرگی به وزارت بهداشت و مردم کرده است.
جزئیات دادگاه علنی زاکانی «محرمانه» اعلام شد! جزئیات دادگاه «علنی» زاکانی توسط قاضی پرونده «محرمانه» اعلام شد.
دادگاه زاکانی آغاز شد دومین جلسه دادگاه علی زاکانی دقایقی پیش در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه ویژه کارکنان دولت آغاز شد.
رئیس مركز صدور گواهینامه پلیس راهور: آزمون دریافت گواهینامه سخت‌تر می‌شود رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور گفت: آزمون گواهینامه رانندگی به زودی مانند كنكور، متمركز و مكانیزه می‌شود.
کشف بیش از ۱۷ تن چوب قاچاق در صومعه‌سرا فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا از کشف بیش از ۱۷ تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد.
تهران دوباره آلوده شد افزایش آلاینده‌های جوی با شاخص ۱۰۵/ کیفیت هوای تهران ناسالم برای گروه‌های حساس معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: کیفیت هوای تهران با توجه به افزایش آلاینده‌های جوی و با شاخص ۱۰۵ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها