دمنوش های گیاهی چربی سوز شکم و پهلو استفاده از این دمنوش‌های طبیعی خانگی شما را سریعتر به چربی سوزی و لاغری می رساند.
سردار اشتری: با وجود افزایش ماموریت‌ها تعداد شهدایمان را کاهش دادیم فرمانده ناجا، تقویت شرق و جنوب شرق را از اولویت های مهم ناجا برشمرد و گفت: تلاش می کنیم پاسگاه ها، کلانتری ها و برجک های مرزی را از لحاظ نیروی انسانی، تجهیزات دفاعی و نظامی تقویت کنیم.
سخنگوی قوه قضائیه: بازداشت دو نفر در ارتباط با آغاز آتش‌سوزی پلاسکو/ مرخصی طولانی مهدی هاشمی استثنا نیست محسنی‌اژه‌ای از بازداشت دو نفر مرتبط با حادثه پلاسکو خبر داد و گفت: اینها افرادی هستند که درباره شروع آتش‌سوزی اتهاماتی متوجه آنها بوده است.
بسته حقوقی قضایی وکیل یار جوان؛ قوانین در مورد طلاق توافقی چه می‌گویند؟ در این نوع طلاق معمولا زن و شوهر پس از توافق در مسائل مربوط به زندگی مشترک از جمله مهریه، نفقه، جهیزیه و در صورت داشتن فرزند مشترک حضانت فرزند، برای طلاق توافقی اقدام می‌کنند.
نخستین قدم‌های رضاخانی در اسلام‌زدایی اجتماعی چرا رضاخان اصرار بر کشف حجاب داشت؟ رضاشاه پهلوی از ۱۲ خرداد تا ۱۴ تیر ۱۳۱۳ سفری به ترکیه نمود بسیاری از رجال اهمیت این سفر و آثار آن در سرعت بخشیدن به روند تجددخواهی و کشف حجاب اشاره کرده اند. رضاشاه در نطق ضیافت شام آتاتورک، سیاست های اسلام زدایی وی را عامل اساسی پیشرفت کشور ترکیه برشمرد
قطع برق مدارس و ادارات خوزستان را تعطیل کرد شرکت توزیع برق اهواز اعلام کرد قطعی برق این شهرستان جزو اتفاقات از قبل پیش بینی شده نبوده است.
وزیر آموزش و پرورش خبر داد؛ بازداشت تعدادی از وام‌گیرندگان صندوق ذخیره فرهنگیان/ پرداخت عیدی فرهنگیان در بهمن‌ دانش آشتیانی گفت:‌ تعداد شرکت‌هایی که از صندوق ذخیره فرهنگیان وام گرفته‌اند خیلی زیاد است اما پشت این شرکت‌ها چهار نفر هستند.
قالیباف: بیش از ۵۰ ایستگاه جدید آتش‌نشانی احداث کرده‌ابم/ قانون مسئول پلمب کارگاه پلاسکو را مشخص کرده است شهردار تهران گفت: ۷۲ ایستگاه آتش‌نشانی در سال ۸۴ داشتیم که از این تعداد، ساختمان ۲۱ ایستگاه کیفیت لازم را نداشتند و تماماً تخریب و نوسازی شدند و بیش از ۵۰ ایستگاه دیگر نیز در شهر تهران ساخته‌ایم.
زوج‌های در صف مانده وام ۱۰ میلیونی، باز هم صبر کنید افزایش وام ۳ میلیونی‌ازدواج به ۱۰ میلیون تومان از جمله خبرهای‌شیرین در روزهای ناامید زوج‌های‌جوانی بود که با اما و اگرهای اجرای آن، کامشان تلخ شد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران: جزئیات ریزش بهمن در آبعلی/ ۳ جسد از ۴ خودروی گرفتار در بهمن خارج شد مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان تهران با اشاره به ریزش بهمن در روستای مبارک‌آباد شهر آبعلی در شهرستان دماوند گفت: تاکنون ۳ جسد از یک خودرو در زیر بهمن پیدا شده و یک نفر نجات پیدا کرده است.
گزارش/ جدال با محرومیت در صفر مرزی جنوب شرق/ تسهیلات اشتغال‌زایی کمیته امداد مرحمی بر زخم سیستان ۵۷ هزار زن سرپرست خانوار، ۴۰هزار یتیم، ۶۰ هزار فرصت شغلی از دست رفته ناشی از خشکی هامون، در استانی که شمال تا جنوب آن یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر است، خود به تنهایی گویای شرایط محرومیت در این خطه است.
چندرسانه ای
آخرین اخبار پربیننده ترین
پیشخوان روزنامه ها