سیستم دارویی در آمریکا در وضعیت خطرناکی به سر می‌برد؛ مصرف خودسرانه داروهای مسکن در آمریکا و کانادا/ افزایش مرگ‌های ناشی از استفاده زیاد داروی مسکن در ایالات متحده با توجه به مطالعات اخیر دانشگاه مک گیل کانادا، که بر روی مرگ‌های ناشی از مصرف مسکن انجام شده، دریافتند ایالات متحده و کانادا به ترتیب کشورهای شماره یک و دو در مصرف خودسرانه داروهای مسکن هستند و سرانه مصرف آنها بسیار بالا است.
فتاح: بیش از سه هزار و ۱۰۰ خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بیش از ۳۱۰۰ خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی تحت پوشش خود دارد که این حمایت‌ها بیش از ۵۲۰۰ نفر از هموطنان ارمنی، آشوری و مسیحی را شامل می‌شود.
سردار سعید منتظرالمهدی: قرارگاه انتخاباتی پلیس آغاز به کار کرد/ برخورد با ۳۰۰ کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام سخنگوی نیروی انتظامی از آغاز به کار قرارگاه انتخاباتی پلیس خبر داد.
سرهنگ قدمی خبر داد کشف ۸۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در طرح سراسری مبارزه با قاچاق رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی نیروی انتظامی با اشاره به اجرای دهمین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا طی ۴۸ ساعت، خبر داد و گفت: با اجرای این طرح بیش از ۸۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق بدست آمد.
در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سرپرست جدید سازمان حج و زیارت منصوب شد/ اوحدی مشاور وزیر ارشاد شد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «حمید محمدی» را به عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت منصوب کرد.
اژه‌ای: در قضیه فیش‌های نجومی ۲۰ نفر احضار شدند سخنگوی قوه قضائیه از احضار ۲۰ نفر در پرونده فیش‌های نجومی خبر داد و گفت: از مسئولان صندوق توسعه ملی هم در بین این مسئولان وجود دارد.
عبدالمجید اجتهادی: ۵۵ درصد لوازم آرایشی کشور قاچاق است/ سود ۲۴۰ درصدی قاچاق لوازم آرایشی مدیرکل مقابله با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی گفت: وارادات لوازم آرایشی‌بهداشتی به صورت قاچاق، حدود ۲۴۰ درصد سود دارد. متأسفانه این سود بالا و تنوع محصولات، باعث رشد مصرف لوازم آرایشی‌بهداشتی قاچاق در کشور شده است.
آیت‌الله آملی لاریجانی: کسانی که هم و غم آنها ارتباط‌ گیری با کشورهای قدرتمند است نگاه توحیدی ندارند رئیس قوه قضاییه گفت: وقتی امام (ره) گفت آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند با کسی تعارف نداشت، زیرا این گفته یک انسان موحد با نگاه توحیدی است و کسانی که تمام هم و غم آنها این است که با کشورهای قدرتمند برای حل مشکلات ارتباط بگیرند، این‌ها نگاه توحیدی را ندارند.
وزیر بهداشت: حیف اسم «رفاه» که برای «وزارت رفاه» انتخاب کردند! وزیر بهداشت گفت: ۱۲ سال پیش سلامت مردم را دست یک بنگاه اقتصادی داده و آن را در وزارت رفاه قرار دادند و بعد اسم آن را رفاه گذاشتند، ولی بنده معتقدم حیف اسم رفاه که برای این وزارتخانه انتخاب کردند.
محمد جواد لاریجانی: حملات به قوه قضائیه و سپاه از اتاق فکرهای مشخصی هدایت می‌شود دبیر ستاد حقوق بشر در جلسه شورای قضایی استان هرمزگان گفت: تهاجمات صورت گرفته به قوه قضائیه و نهادهای مهم دیگر مثل سپاه پاسداران همه با یک هدف و از یک اتاق فکر هدایت می شود.
آملی لاریجانی: کلید رویاهای فروید با کلید اعتدال متفاوت است/ عده‌ای بحث علوم‌انسانی را سیاسی می‌کنند رئیس قوه قضائیه گفت: فروید رویاها را کلید خیلی از مسائل می‌داند که البته این کلید با کلید اعتدال متفاوت است. پیش‌فرض‌ها جایی هستند که دین و فهم دینی می‌تواند ورود کند و قطعا نحوه استدال‌های ما را تغییر می‌دهد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها