یادداشت/ شعبانعلی رمضانیان حل آسیب‌های اجتماعی نیازمند احساس مسئولیت همگانی/ خلاء تربیت صحیح در مدارس عامل ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی است تا روزی که این مهم شکل بگیرد باید به مصداق آیه شریفه " أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنی وَ فُرادی" هر فردی در هر نقطه و موقعیتی که هست خود دست به کار شود، هیچ کس به هیچ وجه نباید منتظر بماندتا اول جبهه شکل بگیرد، جبهه خود به خود شکل نمی گیرد مگر آنکه همه (اعم از افراد عادی و مسئولان) احساس مسئولیت ...
گزارش/ هفت‌خوان بی‌مبالاتی آخوندی قطار «شرمساری» مرگ مردم را روی ریل انداخت/ وزیر هواپیماباز دولت روحانی استعفا می‌دهد؟ دومینوی بی‌مبالاتی‌های آخوندی ادامه دارد؛ وزیری که حیثیت دولت را سر ایرباس و بوئینگ گذاشت، حالا از مدیریت یک راه‌آهن ساده هم ناتوان است. مردم اما معتقدند داستان با یک عذرخواهی ساده جمع نمی‌شود.
آیت الله آملی لاریجانی؛ آقای روحانی ظاهرا فقط در مورد لغو یک سخنرانی مجری قانون است/ در مجلس به من تهمت زدند و رئیس مجلس سکوت کرد/ شایعه ۱۰۰۰ حساب شخصی رئیس قوه قضائیه کذب محض است در رابطه با هجمه علیه رییس قوه قضاییه حساب هایی را مطرح می کنند و می گویند هزاران میلیارد از اموال دولت را به حساب خود می ریزد که این صد در صد کذب محض است.
تا آخر هفته مراقب سرما باشید/ ادامه کاهش دمای شدید در اکثر نقاط کشور کارشناس هواشناسی از ادامه کاهش دما و سرد شدن هوا در بیشتر نقاط کشور تا پایان هفته خبر داد.
رئیس کمیته بهداشت اربعین: ۲۰ زائر بیمار اربعین از عراق وارد کشور شدند+اسامی رئیس کمیته بهداشت اربعین گفت: ۲۰ زائر بیمار اربعین از عراق وارد کشور شدند.
استاندار ایلام: گیت‌های پایانه‌های مرزی مهران در ساعت جوابگوی ۲۰ هزار نفر است استاندار ایلام گفت: گیت‌های پایانه‌های مرزی مهران در ساعت جوابگوی ۲۰ هزار نفر است.
حافظی در جمع خبرنگاران: دولت از حجم زائران اربعین غافلگیر شد/ اقدامات شهرداری در مراسم اربعین مستندسازی شود رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر گفت: احساس می‌شود دولت انتظار چنین حجم عظیم استقبال کننده از مراسم اربعین حسینی را نداشت و به نظر این طور می‌آید که غافلگیر شده است.
فرمانده نیروی انتظامی کشور: یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائراربعین وارد کشور شدند فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائر از مرزهای سه گانه وارد کشور شده اند.
باران به داد تهران رسید وضعیت سالم هوای امروز تهران/ شاخص ۶۷ شد باران در آخرین روز آبان ۹۵ به داد تهران رسید و هوا را تمیز کرد
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات: حضور ۲.۵ میلیون زائر در مراسم اربعین امسال/ افزایش سرعت بازگشت زائرین از پس‌فردا/ جمع‌آوری موکب‌های عراق بعد از مراسم اربعین رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: بیش از ۲.۵ میلیون زائر ایرانی در راهپیمایی اربعین حضور داشتتند که به همین دلیل مجبور شدیم یک مرحله پذیرایی از ‌آنها را به برنامه‌ریزی‌های قبلی خود بیفزاییم.
ستاد مرکزی اربعین خبرداد بازگشت ۴۰۰ هزار زائر به کشور/ صدور ۲ میلیون روادید از اول تا ۲۷ آبان دبیرخانه ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: در بازه زمانی اول تا ۲۷ آبانماه برای ۸۴۸ هزار و ۷۵۴ نفر گذرنامه صادر شده است ضمن اینکه در همین مدت نزدیک به یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از کشور خارج شده و ۴۰۰ هزار نفر هم به کشور بازگشته‌اند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها