گفت و گویی با علما و روحانیون رزمنده دفاع مقدس؛ حضور ۶۰ درصدی روحانیت سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس/روحانی بلوچی که در جبهه ها به شهید اعتقادی معروف شد علما ور وحانیون شیعه و سنی رزمنده دفاع مقدس در گفت و گو با برخی رسانه های از روز های جنگ گفتند.
اژه‌ای در نشست خبری: از ابتدای سال تا پایان بهمن ۳۲۸ مورد از حق قصاص صرفنظر شده/ صدور کیفرخواست برای یک مرتبط با تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای/ پرونده بقایی مفتوح است صد و نهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه ظهر امروز با حضور نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد.
قاضی‌عسکر خبر داد اعزام ۸۰ هزار حاجی به مکه در سال آینده نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با بیان اینکه اگر مسائل حل شود امیدوار به راه‌اندازی حج خواهیم بود، گفت: سال آینده ان‌شاءالله حداقل حدود ۸۰ هزار حاجی به سرزمین وحی اعزام خواهیم کرد.
هشدار به آقایان؛ بیماری که سلامت مردان ایرانی را نشانه گرفته است یک متخصص قلب و عروق گفت: عادات بد غذایی و استعمال دخانیات موجب بروز بیماری در بسیاری از مردان شده و سلامت آن‌ها را تهدید می‌کند.
برخورد کامیون با خودرو دانش‌آموزان نیک‌شهری/ ۴ دختر کشته شدند مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از کشته شدن ۴ دانش‌آموز دختر در پی سانحه رانندگی که صبح امروز در مسیر روستای آپدوم از توابع نیکشهر به وقوع پیوست، خبر داد.
چالش‌های مادران در تربیت دختران در عصر حاضر یکی از مسائلی که مادران به عنوان اولین و مهم‌ترین مربی فرزندانشان با آن روبرو هستند چالش‌های ویژه تربیتی دخترانشان است؛ این مسأله زمانی مهم‌تر جلوه می‌کند که بستر تربیتی دختران را که جامعه است در کنار وسایل ارتباطی جدید که هر کدام به نوبه خود می‌توانند تأثیرات زیادی در آگاهی‌های دختران ...
پایان پرونده جنجالی ۳ هزارمیلیاردتومان با پایان سال ۹۵ نیمه مرداد سال ۱۳۹۰ بود که خبر اختلاس سه هزار میلیارد تومانی برای نخستین بار منتشر شد و اکنون با گذشت پنج سال و رد مال کامل بدهی مجموعه گروه آریا، پرونده خانواده آریا بطور کامل بسته شد.
انفجار مهیب در نیروگاه برق علی‌آباد کتول/ ۷ نفر مصدوم شدند معاون مدیریت بحران استان گلستان گفت: دقایقی قبل انفجاری در خط تغذیه گاز نیروگاه برق علی آبادکتول رخ داد و سبب بروز آتش‌سوزی مهیب در این نیروگاه شد.
محمدجواد لاریجانی: لوکس‌بازی نشانه تشیع نیست/ حکام آل‌سعود مانند خط یزید و معاویه هستند دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: حکام آل‌سعود مانند خط یزید و معاویه هستند که باید این خط را در هر زمانی تشخیص داده و ببینیم چه کسی این خط را دارد و برای مردم آن را تبیین کنیم.
نوربخش خبر داد؛ پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی از ١٧ اسفند مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان از ١٧ اسفند در طول یک هفته به حساب آنان واریز می شود.
سردار ساجدی‌نیا: کارمندان حراست بانک پاسارگاد عامل اصلی سرقت بودند فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، جزئیات دستگیری سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را تشریح کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها