دمنوش های گیاهی چربی سوز شکم و پهلو استفاده از این دمنوش‌های طبیعی خانگی شما را سریعتر به چربی سوزی و لاغری می رساند.
برخورد کامیون با خودرو دانش‌آموزان نیک‌شهری/ ۴ دختر کشته شدند مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از کشته شدن ۴ دانش‌آموز دختر در پی سانحه رانندگی که صبح امروز در مسیر روستای آپدوم از توابع نیکشهر به وقوع پیوست، خبر داد.
چالش‌های مادران در تربیت دختران در عصر حاضر یکی از مسائلی که مادران به عنوان اولین و مهم‌ترین مربی فرزندانشان با آن روبرو هستند چالش‌های ویژه تربیتی دخترانشان است؛ این مسأله زمانی مهم‌تر جلوه می‌کند که بستر تربیتی دختران را که جامعه است در کنار وسایل ارتباطی جدید که هر کدام به نوبه خود می‌توانند تأثیرات زیادی در آگاهی‌های دختران ...
پایان پرونده جنجالی ۳ هزارمیلیاردتومان با پایان سال ۹۵ نیمه مرداد سال ۱۳۹۰ بود که خبر اختلاس سه هزار میلیارد تومانی برای نخستین بار منتشر شد و اکنون با گذشت پنج سال و رد مال کامل بدهی مجموعه گروه آریا، پرونده خانواده آریا بطور کامل بسته شد.
انفجار مهیب در نیروگاه برق علی‌آباد کتول/ ۷ نفر مصدوم شدند معاون مدیریت بحران استان گلستان گفت: دقایقی قبل انفجاری در خط تغذیه گاز نیروگاه برق علی آبادکتول رخ داد و سبب بروز آتش‌سوزی مهیب در این نیروگاه شد.
محمدجواد لاریجانی: لوکس‌بازی نشانه تشیع نیست/ حکام آل‌سعود مانند خط یزید و معاویه هستند دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: حکام آل‌سعود مانند خط یزید و معاویه هستند که باید این خط را در هر زمانی تشخیص داده و ببینیم چه کسی این خط را دارد و برای مردم آن را تبیین کنیم.
نوربخش خبر داد؛ پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی از ١٧ اسفند مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: عیدی بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش این سازمان از ١٧ اسفند در طول یک هفته به حساب آنان واریز می شود.
سردار ساجدی‌نیا: کارمندان حراست بانک پاسارگاد عامل اصلی سرقت بودند فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، جزئیات دستگیری سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد را تشریح کرد.
برگ آخر دفتر زندگی آتش‌نشانان، با شهادت ورق خورد اگر چه قهرمانان آتش نشان در روز وقوع حادثه پلاسکو در میان شعله های بی رحم آتش خاکستر شدند اما، حکایت شجاعت آن ها تا ابد بر جان خاطرات مردم این سرزمین مانا و ماندگار است.
توضیحات دانشور درباره خبر دستگیری مشاورش به جرم جاسوسی هیچ قرارداد مشاوره‌ای با امیدوار نبستم/ همکاری ما با وی بخاطر NGO ثبت شده در وزارت کشور بود رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران گفت: همکاری ما با علیرضا امیدوار در شرایطی بود که این فرد یک مرکز و NGO تحت عنوان مرکز ترویج مسئولیت پذیری اجتماعی داشت که تنها مرکز ثبت شده در وزارت کشور بود و با مجوز قانونی فعالیت می‌کرد.
اطلاعیه سازمان حج در خصوص حج تمتع سال ۹۶ به‌دنبال تحقق حجی عزت‌مندانه با محوریت امنیت و حقوق حجاج هستیم/ مذاکرات ادامه دارد مجددا تاکید می نماید هیئت جمهوری اسلامی ایران تحقق حجی عزت مندانه با محوریت عزت، امنیت و حقوق حجاج، را با جدیت دنبال می کند و در صورتیکه مسئولین حج عربستان هم اراده ی لازم در این خصوص را داشته باشند، امکان دستیابی به توافق فراهم خواهد شد.
چندرسانه ای
آخرین اخبار پربیننده ترین
پیشخوان روزنامه ها