یادداشت/ شعبانعلی رمضانیان حل آسیب‌های اجتماعی نیازمند احساس مسئولیت همگانی/ خلاء تربیت صحیح در مدارس عامل ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی است تا روزی که این مهم شکل بگیرد باید به مصداق آیه شریفه " أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنی وَ فُرادی" هر فردی در هر نقطه و موقعیتی که هست خود دست به کار شود، هیچ کس به هیچ وجه نباید منتظر بماندتا اول جبهه شکل بگیرد، جبهه خود به خود شکل نمی گیرد مگر آنکه همه (اعم از افراد عادی و مسئولان) احساس مسئولیت ...
حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور تایید شد معاون نظارت دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی خبر داد.
بارش برف دربرخی مسیرها/ ترافیک روان در جاده‌های کشور رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از بارش برف در محورهای آدربایجان غربی خبر داد و گفت: در حال حاضر در محور کندوان هم شاهد بارش برف هستیم.
کیفیت هوای تهران برای همه گروه‌های سنی ناسالم است/ غلظت آلاینده‌ها به حد هشدار رسید آخرین اطلاعات ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای تهران از وضعیت ناسالم هوا برای همه گروه‌های سنی خبر می‌دهد.
از سوی پلیس‌راه کشور محدودیت ترافیکی تعطیلات آخر هفته جاده‌های کشور اعلام شد محدودیت ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات آخر هفته از سوی پلیس‌راه کشور اعلام شد.
چمران: چرا نمایشگاه در مکان قبلی‌ برگزار می‌شود؟ /آیا ارزش جان مردم کمتر از برگزاری این نمایشگاه‌هاست؟ رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: چرا اصرار دارند که نمایشگاه‌ها در شهر آفتاب برگزار نشود و این در حالیست که نمایشگاه شهر آفتاب ساخته شده تا مشکلات ترافیکی را نداشته باشیم.
شمار اجساد شناسایی شده حادثه حله به ۳۸تن رسید +اسامی پزشکی قانونی از شناسایی و احراز هویت ۴پیکر دیگر از شهدای حادثه تروریستی حله خبر داد و اعلام کرد: تاکنون پیکر ۳۸ شهید ایرانی در این حادثه شناسایی شده است.
۸ نفر دیگر از اجساد حادثه قطار تبریز-مشهد تعیین هویت شدند +اسامی مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی از شناسایی و تعیین هویت ۸ نفر از اجساد حادثه قطار مسافربری تبریز - مشهد خبر داد.
دادستان سمنان: لوکوموتیوران حادثه قطار هفت‌خوان پس از سانحه، متواری شده بود دادستان سمنان گفت: لوکوموتیوران که پس از حادثه متواری بود، در محلی مخفی شده بود که با شناسایی محل اختفای وی، بازداشت و روانه زندان شد.
محسنی اژه‌ای: لیست اعلامی اموال ۲ وزیر ناقص است/ گزارش موضوع لغو سخنرانی علی مطهری به زودی نهایی می‌شود معاون اول قوه قضائیه گفت: در سال‌های گذشته شورای عالی امنیت ملی مصوبه‌ای را در این خصوص داشته و قبلا هم اعلام شده است لذا هر کسی که خلاف مصوبه عمل کند تحت تعقیب قرار می‌گیرد.
خبرخوش برای داوطلبان غایب/ قانون خرید سربازی تمدید شد در جریان اما و اگرها برای تداوم اجرای قانون خرید جریمه سربازی مشمولان غائب در سال آِینده، آخرین اطلاعات دریافتی حاکی از آن است که با تصویب هیات دولت تبصره مربوطه در لایحه بودجه ۱۳۹۶ نیز گنجانده شد و غائبان می توانند برای معافیت اقدام کنند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها