یادداشت/ شعبانعلی رمضانیان حل آسیب‌های اجتماعی نیازمند احساس مسئولیت همگانی/ خلاء تربیت صحیح در مدارس عامل ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی است تا روزی که این مهم شکل بگیرد باید به مصداق آیه شریفه " أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنی وَ فُرادی" هر فردی در هر نقطه و موقعیتی که هست خود دست به کار شود، هیچ کس به هیچ وجه نباید منتظر بماندتا اول جبهه شکل بگیرد، جبهه خود به خود شکل نمی گیرد مگر آنکه همه (اعم از افراد عادی و مسئولان) احساس مسئولیت ...
شبِ یلدایی خالی از فضای مجازی؛ فرهنگ در تاراج تکنولوژی/ عاشقانه‌هایتان را لمس کنید! تولد خورشید در وسط سوز و سرمای زمستان یعنی زندگی جریان دارد، بهاری در راه است و کسی خورشید را که نماد تولد و زایش حیات است به جهان هدیه می‌دهد.
قاضی‌زاده هاشمی: دستاوردهای قرارگاه خاتم غرورآفرین است/ این حجم از بالندگی و پیشرفت، افتخار ایرانیان است وزیر بهداشت در همایش مدیران و مسئولان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: اگر قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بتواند ۲۰ هزار تخت بیمارستانی را فراهم کند کمک بزرگی به وزارت بهداشت و مردم کرده است.
جزئیات دادگاه علنی زاکانی «محرمانه» اعلام شد! جزئیات دادگاه «علنی» زاکانی توسط قاضی پرونده «محرمانه» اعلام شد.
دادگاه زاکانی آغاز شد دومین جلسه دادگاه علی زاکانی دقایقی پیش در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه ویژه کارکنان دولت آغاز شد.
رئیس مركز صدور گواهینامه پلیس راهور: آزمون دریافت گواهینامه سخت‌تر می‌شود رئیس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور گفت: آزمون گواهینامه رانندگی به زودی مانند كنكور، متمركز و مكانیزه می‌شود.
کشف بیش از ۱۷ تن چوب قاچاق در صومعه‌سرا فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا از کشف بیش از ۱۷ تن چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد.
تهران دوباره آلوده شد افزایش آلاینده‌های جوی با شاخص ۱۰۵/ کیفیت هوای تهران ناسالم برای گروه‌های حساس معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: کیفیت هوای تهران با توجه به افزایش آلاینده‌های جوی و با شاخص ۱۰۵ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.
بازخوانی اعتراف وزیر اسبق کشاورزی امریکا؛ دولت آمریکا با وعده‌های پوشالی محصولات تراریخته را قانون‌گذاری کرد سناتور دان گلیکمن، نماینده سابق کنگره و وزیر اسبق کشاورزی امریکا، مدتها پیش اعتراف کرده بود که دولت آمریکا با وعده‌ها پوشالی، محصولات تراریخته را قانونگذاری کرده است.
حجت الاسلام منتظری: مهمترین اقدام در پرونده زنجانی بازگشت اموال است/ هر هفته ۱۳ هزار شبکه مسدود می‌شود دادستان کل کشور با اشاره به این مطلب که دشمن از فضای سایبر استفاده کرده و انواع آسیب های اجتماعی از جمله ضربه زدن به فرهنگ ملی، مسائل اخلاقی و غیره را هدف قرار داده و جنگ نرمی شروع کرده است گفت: در هر هفته ناچار به بستن ۱۳ هزار شبکه هستیم.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها