هزار بیمار مبتلا به ایدز از بیماری خود بی‌اطلاع‌اند معاون پیشگیری سازمان بهزیستی کشور از تغییر عامل انتقال ایدز خبر داد و گفت: ۳۰ هزار بیمار مبتلا به ایدز در کشور شناسایی شده که متاسفانه همین تعداد نیز تخمین زده می شود که شناسایی نشده اند و از بیماری خود بی خبرند.
دادستان کل کشور: رصد فضای مجازی به اعتبار دفاع از حقوق عامه، باید انجام شود/ فضای مجازی نیاز به درمان اورژانسی دارد دادستان کل کشور گفت: متاسفأنه دولتمردان از بالاترین مقام تا پایین‌ترین مقام اورژانسی عمل نمی‌کنند در حالی که فضای مجازی امروز نیاز به درمان اورژانسی دارد و اگر به آن اورژانسی رسیدگی نشود جامعه را هلاکت می‌کشاند.
خسروی در مسیر آمادگی برای اربعین/ خدمات مرزی تا ساعت ۱۴ خواهد بود کرمانشاه- فراهم سازی زیرساخت‌های لازم در مرز خسروی به عنوان چهارمین معبر برای تردد زائران اربعین حسینی در دستور کار است تا انتقال حجم گستره زوار در این آئین بزرگ تسهیل شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ‌سیستان و بلوچستان در همایش ائمه جمعه و جماعت: مساجد محوری‌ترین پایگاه‌ دینی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی هستند حجت‌الاسلام علی‌نقی طهرانی‌زاده گفت: مساجد بزرگترین و محوری‌ترین پایگاه‌های معنوی و دینی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی در جامعه هستند.
گفت و گویی با علما و روحانیون رزمنده دفاع مقدس؛ حضور ۶۰ درصدی روحانیت سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس/روحانی بلوچی که در جبهه ها به شهید اعتقادی معروف شد علما ور وحانیون شیعه و سنی رزمنده دفاع مقدس در گفت و گو با برخی رسانه های از روز های جنگ گفتند.
مسئول گروه جهادی شهید جنگی زهی سیستان و بلوچستان: توزیع اولین مرحله پوشاک در بین طلاب و روحانیون نیازمند/ آماده مرمت و بازسازی یک حوزه علمیه در هفته دفاع مقدس هستیم مسئول گروه جهادی شهید جنگی زهی بسیج سازندگی سیستان و بلوچستان گفت: به همت بسیج سازندگی استان و زاهدان و همکاری گروه جهادی شهید جنگی زهی، اولین مرحله از توزیع پوشاک در بین طلاب و روحانیون نیازمند حوزه های علمیه زاهدان انجام شد.
مدیر کل امور عشایری خراسان جنوبی: شاخص امکانات عشایری خراسان‌جنوبی زیر ۵۰ درصد است/ با تصویب برنامه ششم این شاخص‌ها به ۷۵ درصد می‌رسد قوسی با بیان اینکه عشایر از کمترین امکانات برخوردار هستند افزود: به عنوان مثال برخورداری از آب شرب و راه وبسیاری دیگر از شاخص‌هایی که در شهر وجود دارد ولی در مناطق عشایری وجود ندارد و شاخص آن زیر ۵۰ درصد است.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش: اختلافات مالی در شهرستان خاش منجر به کشته و مجروح شدن ۶ نفر شد/ دستگیری عاملان این جنایت در استان یزد فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: اختلافات مالی بین چند در این شهرستان، منجر به کشته و مجروح شدن ۶ نفر شد.
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان: علاج مشکلات کشور بکارگیری نیروی انسانی توانا است/ خواهان رسیدگی به موضوع استخدامی های غیرقانونی استانداری هستیم جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان خواهان رسیدگی به موضوع استخدامی های غیرقانونی شدند و گفتند: استفاده از نیروی انسانی ماهر و توانا راهکاری برای رفع مشکلات کشور است.
رونمایی تابلوی «لافتی الا علی» ملانوروزی: روح‌الامین مصداق «آتش به اختیار» است/ روح‌الامین: این تابلو نگاهی شاعرانه به جنگ اُحد است جدیدترین تابلوی نقاشی «حسن روح‌الامین» تحت عنوان «لافتی الا علی» عصر دیروز در تالار وحدت رونمایی شد.
هویت پیکر شهید «محسن حججی» تائید شد رئیس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور گفت: با توجه به آزمایش ژنتیکی صورت گرفته بر روی پیکر شهید «حججی» هویت وی ۱۰۰ درصد تائید شده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها