یادداشت/ شعبانعلی رمضانیان حل آسیب‌های اجتماعی نیازمند احساس مسئولیت همگانی/ خلاء تربیت صحیح در مدارس عامل ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی است تا روزی که این مهم شکل بگیرد باید به مصداق آیه شریفه " أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنی وَ فُرادی" هر فردی در هر نقطه و موقعیتی که هست خود دست به کار شود، هیچ کس به هیچ وجه نباید منتظر بماندتا اول جبهه شکل بگیرد، جبهه خود به خود شکل نمی گیرد مگر آنکه همه (اعم از افراد عادی و مسئولان) احساس مسئولیت ...
در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ سرپرست جدید سازمان حج و زیارت منصوب شد/ اوحدی مشاور وزیر ارشاد شد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی «حمید محمدی» را به عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت منصوب کرد.
اژه‌ای: در قضیه فیش‌های نجومی ۲۰ نفر احضار شدند سخنگوی قوه قضائیه از احضار ۲۰ نفر در پرونده فیش‌های نجومی خبر داد و گفت: از مسئولان صندوق توسعه ملی هم در بین این مسئولان وجود دارد.
عبدالمجید اجتهادی: ۵۵ درصد لوازم آرایشی کشور قاچاق است/ سود ۲۴۰ درصدی قاچاق لوازم آرایشی مدیرکل مقابله با قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی گفت: وارادات لوازم آرایشی‌بهداشتی به صورت قاچاق، حدود ۲۴۰ درصد سود دارد. متأسفانه این سود بالا و تنوع محصولات، باعث رشد مصرف لوازم آرایشی‌بهداشتی قاچاق در کشور شده است.
آیت‌الله آملی لاریجانی: کسانی که هم و غم آنها ارتباط‌ گیری با کشورهای قدرتمند است نگاه توحیدی ندارند رئیس قوه قضاییه گفت: وقتی امام (ره) گفت آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند با کسی تعارف نداشت، زیرا این گفته یک انسان موحد با نگاه توحیدی است و کسانی که تمام هم و غم آنها این است که با کشورهای قدرتمند برای حل مشکلات ارتباط بگیرند، این‌ها نگاه توحیدی را ندارند.
وزیر بهداشت: حیف اسم «رفاه» که برای «وزارت رفاه» انتخاب کردند! وزیر بهداشت گفت: ۱۲ سال پیش سلامت مردم را دست یک بنگاه اقتصادی داده و آن را در وزارت رفاه قرار دادند و بعد اسم آن را رفاه گذاشتند، ولی بنده معتقدم حیف اسم رفاه که برای این وزارتخانه انتخاب کردند.
محمد جواد لاریجانی: حملات به قوه قضائیه و سپاه از اتاق فکرهای مشخصی هدایت می‌شود دبیر ستاد حقوق بشر در جلسه شورای قضایی استان هرمزگان گفت: تهاجمات صورت گرفته به قوه قضائیه و نهادهای مهم دیگر مثل سپاه پاسداران همه با یک هدف و از یک اتاق فکر هدایت می شود.
آملی لاریجانی: کلید رویاهای فروید با کلید اعتدال متفاوت است/ عده‌ای بحث علوم‌انسانی را سیاسی می‌کنند رئیس قوه قضائیه گفت: فروید رویاها را کلید خیلی از مسائل می‌داند که البته این کلید با کلید اعتدال متفاوت است. پیش‌فرض‌ها جایی هستند که دین و فهم دینی می‌تواند ورود کند و قطعا نحوه استدال‌های ما را تغییر می‌دهد.
آملی لاریجانی: دشمن با حمایت از جریان‌های غرب‌گرا بدنبال منفذی به داخل کشور است رئیس قوه‌قضائیه به اظهارات مقامات رسمی و تحلیل گران نزدیک به دولت آمریکا اشاره کرد و گفت: آنها همان نقشه‌هایی را که در دوران فتنه دنبال می‌کردند امروز به نحو دیگری طرح می‌کنند.
گزارشی از یک مخدر جدید؛ پای "بی تی" به دیگر شهرهای ایران باز شد/ ماده مخدر ناشناسی که بقالی ها هم می فروشند! در حالی مصرف مخدر بی تی در دیگر شهرهای ایران در حال گسترش است که به دلیل ناشناس بودن این مخدر حساسیتی در خصوص آن وجود ندارد.
محققان دانشگاه تگزاس می‌گویند؛ "روزه‌داری" رشد سلول‌های سرطانی را آهسته می‌کند تحقیقات جدید نشان داده است، "روزه گرفتن" می‌تواند روند رشد و توسعه یکی از شایع‌ترین اشکال لوسمی در دوران کودکی را آهسته کند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها