یادداشت/ شعبانعلی رمضانیان حل آسیب‌های اجتماعی نیازمند احساس مسئولیت همگانی/ خلاء تربیت صحیح در مدارس عامل ایجاد ناهنجاری‌های اجتماعی است تا روزی که این مهم شکل بگیرد باید به مصداق آیه شریفه " أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنی وَ فُرادی" هر فردی در هر نقطه و موقعیتی که هست خود دست به کار شود، هیچ کس به هیچ وجه نباید منتظر بماندتا اول جبهه شکل بگیرد، جبهه خود به خود شکل نمی گیرد مگر آنکه همه (اعم از افراد عادی و مسئولان) احساس مسئولیت ...
سردار هادیانفر: بیش از ۱۷۰ هزار کانال فارسی در تلگرام فعال است/ ۲۹ میلیون کاربر جوان داریم رئیس پلیس فتا گفت: بیش از ۱۷۰ هزار کانال فارسی در تلگرام فعال است که بخش زیادی از این کانال‌ها در اختیار قشر جوان قرار دارد.
استحاله ذائقه‌ی جوانان امروزی! عفونت رفتاری در الگوهای پوشالی! گردانندگان کارتل های بزرگ قاچاق با در دست گرفتن نبض بازار و استفاده ابزاری از الگوهای پوشالی نسل جوان علاوه بر کسب سود های هنگفت زمینه تغیر ذائقه جوانان را فراهم می ‌آوردند.
آیت الله مکارم شیرازی: زندگی من از محل حق‌التالیف کتاب‌هایم می‌گذرد/ خمس فقط خرج روحانیت نمی‌شود مرجع تقلید شیعیان گفت: من شخصا از محل خمس مصرف نمی‌کنم و زندگیم از محل حق التالیف کتاب‌هایم می‌گذرد.
آنفولانزای خطرناک پرندگان به گیلان رسید بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در طیور بومی یکی از روستاهای گیلان مشاهده شد.
گزارشی از فعالیت ۱۰ هزار آرایشگاه زنانه غیرمجاز در تهران؛ ترویج سبک زندگی غربی در آرایشگاه‌های زنانه/ از تجویز داروهای غیرمجاز تا نفوذ فرهنگی/ دور زدن مالیات و کسب درآمدهای نجومی! گسترش قارچ گونه آرایشگاه های زنانه در کشور و توسعه مراکز غیرقانونی آرایشگری زنانه این صنف را در معرض خطرات بسیاری قرار داده است.
لغو پروازهای بوشهر به دلیل مه شدید صبحگاهی به دلیل مه شدید صبحگاهی بخشی از پرواز‌های امروز صبح بوشهر لغو و بخشی نیز با تاخیر اعلام شده است.
فخرالدین احمدی دانش آشتیانی: وقت زیادی برای روشن شدن تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان گذاشتم/ در شفاف‌سازی با احدی تعارف نداریم وزیر آموزش و پرورش گفت: وقت زیادی برای روشن شدن تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان گذاشتم و در شفاف‌سازی این تخلفات با احدی تعارف نداریم.
فتاح: بیش از سه هزار و ۱۰۰ خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بیش از ۳۱۰۰ خانواده مسیحی، آشوری و ارمنی تحت پوشش خود دارد که این حمایت‌ها بیش از ۵۲۰۰ نفر از هموطنان ارمنی، آشوری و مسیحی را شامل می‌شود.
سردار سعید منتظرالمهدی: قرارگاه انتخاباتی پلیس آغاز به کار کرد/ برخورد با ۳۰۰ کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام سخنگوی نیروی انتظامی از آغاز به کار قرارگاه انتخاباتی پلیس خبر داد.
سرهنگ قدمی خبر داد کشف ۸۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در طرح سراسری مبارزه با قاچاق رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی نیروی انتظامی با اشاره به اجرای دهمین مرحله طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا طی ۴۸ ساعت، خبر داد و گفت: با اجرای این طرح بیش از ۸۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق بدست آمد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها