جام جهانی نوجوانان - هندوستان صعود رویایی فوتبال ایران به یک چهارم نهایی/ اسپانیا حریف ایران شد تیم فوتبال نوجوانان ایران با پیروزی برابر مکزیک به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام جهانی صعود کرد و باید برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی به مصاف اسپانیا برود.
مدیر کل امور عشایری خراسان جنوبی: شاخص امکانات عشایری خراسان‌جنوبی زیر ۵۰ درصد است/ با تصویب برنامه ششم این شاخص‌ها به ۷۵ درصد می‌رسد قوسی با بیان اینکه عشایر از کمترین امکانات برخوردار هستند افزود: به عنوان مثال برخورداری از آب شرب و راه وبسیاری دیگر از شاخص‌هایی که در شهر وجود دارد ولی در مناطق عشایری وجود ندارد و شاخص آن زیر ۵۰ درصد است.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش: اختلافات مالی در شهرستان خاش منجر به کشته و مجروح شدن ۶ نفر شد/ دستگیری عاملان این جنایت در استان یزد فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: اختلافات مالی بین چند در این شهرستان، منجر به کشته و مجروح شدن ۶ نفر شد.
علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان: علاج مشکلات کشور بکارگیری نیروی انسانی توانا است/ خواهان رسیدگی به موضوع استخدامی های غیرقانونی استانداری هستیم جمعی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان خواهان رسیدگی به موضوع استخدامی های غیرقانونی شدند و گفتند: استفاده از نیروی انسانی ماهر و توانا راهکاری برای رفع مشکلات کشور است.
رونمایی تابلوی «لافتی الا علی» ملانوروزی: روح‌الامین مصداق «آتش به اختیار» است/ روح‌الامین: این تابلو نگاهی شاعرانه به جنگ اُحد است جدیدترین تابلوی نقاشی «حسن روح‌الامین» تحت عنوان «لافتی الا علی» عصر دیروز در تالار وحدت رونمایی شد.
هویت پیکر شهید «محسن حججی» تائید شد رئیس مرکز تحقیقات ژنتیکی نور گفت: با توجه به آزمایش ژنتیکی صورت گرفته بر روی پیکر شهید «حججی» هویت وی ۱۰۰ درصد تائید شده است.
قوم بلوچ نماد مبارزه با استعمار انگلیس استعمار انگلیس همواره در پی تسلط بر مناطق جنوب شرق ایران بوده است اما همواره مردم بلوچستان در برابر زیاده خواهی این متجاوزان ایستادگی کرده و آنها را ناکام گذاشته اند.
هرمزگان رخت عزا برتن کرد/ استاندار هرمزگان: حرکت شبانه اتوبوس بی تدبیری بود حادثه خونین اتوبوس حامل دانش آموزان نخبه هرمزگانی در محوربندرعباس_شیراز رخت عزا را بر تن این استان پوشاند. حادثه خونین اتوبوس حامل دانش آموزان نخبه هرمزگانی در محوربندرعباس_شیراز رخت عزا را بر تن این استان پوشاند.
بازخوانی توصیه هشتم به دولت دوازدهم/ تکرار یک مطالبه رهبر انقلاب/ چرا سند تحول در آموزش و پرورش همچنان اجرا نشده است؟/ وعده "بطحایی" برای مبنا قرار دادن سند تحول پیگیری سند تحول در نظام آموزش و پرورش تنها دغدغه و مسئولیت آموزش و پرورش نیست و علاوه بر وزارت آموزش و پرورش نهادهای دیگری نیز باید به اجرا و رفع کاستی های این سند کمک کنند، شاید عدم اجرای این سند تا کنون به خاطر عدم هماهنگی میان دستگاه های کشور و همچنین نبود دغدغه اجرای این سند در این دستگاه ها ...
برگزاری مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی در سراوان + تصاویر مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای تابعه در شهرستان سراوان برگزار شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها