سیستم دارویی در آمریکا در وضعیت خطرناکی به سر می‌برد؛ مصرف خودسرانه داروهای مسکن در آمریکا و کانادا/ افزایش مرگ‌های ناشی از استفاده زیاد داروی مسکن در ایالات متحده با توجه به مطالعات اخیر دانشگاه مک گیل کانادا، که بر روی مرگ‌های ناشی از مصرف مسکن انجام شده، دریافتند ایالات متحده و کانادا به ترتیب کشورهای شماره یک و دو در مصرف خودسرانه داروهای مسکن هستند و سرانه مصرف آنها بسیار بالا است.
آیت‌الله آملی لاریجانی: اقدام ترامپ رفتاری نامتعادل، غیرانسانی و خلاف موازین حقوق بشر است/ دولت واکنش قاطع نشان دهد رئیس قوه قضاییه با اشاره به تصمیم اخیر رئیس جمهور جدید آمریکا مبنی بر ممنوعیت ورود اتباع برخی از کشورهای اسلامی به این کشور، از دولت کشورمان و سایر کشورهای اسلامی خواست که نسبت به این تصمیم واکنش قاطع و متناسبی نشان دهند.
گزارش لحظه به لحظه از مراسم تشییع پیکر شهدای آتش نشان؛ وداع باشکوه با شهدا/حضور اقشار مختلف در کنار مسئولان/ حضور رؤسای مجلس و قوه قضائیه؛ غیبت روحانی/ تشییع پیکر ۱۶ شهید آتش‌نشان روی دست مردم امروز قهرمانان وطن را به خانه ابدی بدرقه می‌کنیم. دل‌های ماتم‌زده‌مان و اشک‌هایی که بر گونه‌هایمان جاری است، نشان از قدردانی و سپاسگزاری از فداکاری و دلاورمردی‌شان است.
پان‌پراگ مخدری خوشمزه در کمین کودکان و نوجوانان/ خانواده‌ها مراقب فرزندانشان باشند پان‌پراگ یک ماده مخدر صنعتی است و جامعه هدف این نوع مخدر، کودکان و نوجوانان به خصوص در مدارس هستند، چراکه افراد در این سنین به شدت به دنبال تجربه چیزهای تازه‌اند و این موارد با سرعت شیوع پیدا می‌کند.
خطر رفع شد؛ آتش سوزی پالایشگاه شهید تندگویان تهران سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در پالایشگاهی واقع در خیابان شهید رجایی تهران خبر داد.
تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان؛ دوشنبه از مصلای امام خمینی(ره) مراسم تشییع پیکر شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو از ساعت ۸:۳۰ صبح دوشنبه از مصلی امام خمینی برگزار می‌شود.
فردا متروی خطوط یک و چهار در طول مراسم تشییع شهدای آتش‌نشان رایگان شد مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از خدمات رایگان مترو به شرکت کنندگان در مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر شهدای آتش‌نشان حادثه پلاسکو خبر داد.
جلال ملکی در برنامه تلویزیونی تیتر امشب: اگر آتش‌نشانان خارج می‌شدند ۳۰۰ نفر زیر آوار می‌ماندند/ کفش‌هایمان روی آوار داغ می‌شد اگر آتش‌نشانان خارج می‌شدند ۳۰۰ نفر زیر آوار می‌ماندند/ کفش‌هایمان روی آوار داغ می‌شد
زمان تشییع شهدای آتش‌نشان مشخص شد در شرایطی که هنوز نتیجه آزمایشات DNA شهدای آتش نشان مشخص نشده است، گفته می شود؛ مراسم تشییع پیکر شهدای آتش نشان روز دوشنبه برگزار خواهد شد.
زلزله ۴.۲ ریشتری بزنجان در استان کرمان را لرزاند زمین لرزه به بزرگی ۴.۲ ریشتر حوالی بزنجان در استان کرمان را لرزاند.
ساعت ۱۷ امروز عملیات پلاسکو تمام می‌شود/ تردد در خیابان جمهوری از فردا عادی است معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: ساعت ۱۷، پایان عملیات آواربرداری پلاسکو است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها