گفت و گویی با علما و روحانیون رزمنده دفاع مقدس؛ حضور ۶۰ درصدی روحانیت سیستان و بلوچستان در دفاع مقدس/روحانی بلوچی که در جبهه ها به شهید اعتقادی معروف شد علما ور وحانیون شیعه و سنی رزمنده دفاع مقدس در گفت و گو با برخی رسانه های از روز های جنگ گفتند.
برگزاری مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شورای اسلامی در سراوان + تصاویر مراسم تحلیف و انتخاب هیئت رئیسه شوراهای اسلامی شهرهای تابعه در شهرستان سراوان برگزار شد.
رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان - فرانسه چهار نماینده ایران امروز روی باسکول می‌روند/ آغاز مسابقات از فردا رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان، از فردا (دوشنبه) و با برگزاری مسابقات چهار وزن نخست در شهر پاریس فرانسه آغاز می‌شود.
دمنوش های گیاهی چربی سوز شکم و پهلو استفاده از این دمنوش‌های طبیعی خانگی شما را سریعتر به چربی سوزی و لاغری می رساند.
حجت‌الاسلام اژه‌ای: اتهام ادمین‌های بازداشت شده‌ شبکه‌های اجتماعی مسائل ضدامنیتی است/ اظهارات محمود صادقی کذب محض است معاون اول رئیس قوه قضائیه گفت: برخی از ادمین‌های شبکه‌های اجتماعی به اتهام مسائل ضدامنیتی دستگیر شده‌اند.
سازمان حج و زیارت؛ ثبت‌نام اوليه از واجدين شرايط تشرف به حج تمتع امسال آغاز شد فرآيند ثبت نام اوليه از دارندگان فيش‌های ثبت‌نامی حج تمتع تا تاريخ ٣١ تيرماه سال ١٣٨٥ از ساعت ٩ صبح امروز آغاز شد.
خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بار لرزید زمین‌لرزه برای ششمین بار در شبانه روز گذشته مناطق شمالی استان خوزستان را لرزاند.
قاضی‌زاده هاشمی: ۶۷ روستا و ۱۸۰۰ منزل مسکونی، آسیب دیده و تخریب شده‌اند وزیر بهداشت گفت: به دستور دکتر روحانی، بنده به همراه تیمی از وزارتخانه و سازمان‌های مختلف، به خراسان رضوی سفر کردیم تا از نزدیک در جریان مشکلات مردم، امداد رسانی و خدمات انجام شده قرار بگیریم و گزارش آن را به رئیس جمهور، ارائه دهیم.
وزیر بهداشت به نمایندگی از رئیس جمهور عازم مشهد شد به نمایندگی از سوی رئیس جمهور، گروهی به ریاست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و برای رسیدگی به روند امدادرسانی به خسارت دیدگان زلزله در استان خراسان رضوی عازم این استان شدند.
سازمان حج و زیارت اعلام کرد؛ اعزام بیش از ۸۶ هزار ایرانی به حج تمتع در سال جاری/ تاکید بر تسریع بررسی فاجعه منا مذاکرات هیئت حج ایران و طرف سعودی در خصوص جزئیات حضور حجاج ایرانی برگزار شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها