رحمانى فضلى: كشف مواد مخدر ٩ درصد افزايش يافته است/ مبارزه با مواد مخدر عزمى جهانى مى‌طلبد وزير كشور گفت: مبارزه با مافياى مواد مخدر كار يك يا چند كشور نيست و مبارزه جهانى را مى‌طلبد.
آیت‌الله آملی لاریجانی مطرح کرد؛ بلایای طبیعی نباید ابزار سیاسی علیه دولت شود/نزدیکی کشورهای مدعی اسلامیت به اسرائیل، خیانت بزرگی است/ بزرگترین تدبیر، مقاوم سازی ملت در برابر تحریم‌ها است رئیس قوه قضاییه با ابراز تأسف از مشکلات پدید آمده برای برخی از هموطنان در جریان بارندگی ها و سیلاب های اخیر بر لزوم تلاش دولت و مردم برای امداد رسانی تاکید کرد و گفت: این بلایای طبیعی نباید به عنوان ابزاری سیاسی علیه دولت به کار گرفته شوند.
سیستم دارویی در آمریکا در وضعیت خطرناکی به سر می‌برد؛ مصرف خودسرانه داروهای مسکن در آمریکا و کانادا/ افزایش مرگ‌های ناشی از استفاده زیاد داروی مسکن در ایالات متحده با توجه به مطالعات اخیر دانشگاه مک گیل کانادا، که بر روی مرگ‌های ناشی از مصرف مسکن انجام شده، دریافتند ایالات متحده و کانادا به ترتیب کشورهای شماره یک و دو در مصرف خودسرانه داروهای مسکن هستند و سرانه مصرف آنها بسیار بالا است.
برانکو: طارمی مقابل الهلال محروم است/ ۸ امتیاز از تراکتورسازی کسر می‌شود سرمربی پرسپولیس گفت: الهلال برخلاف پرسپولیس بازیکنان زیادی روی نیمکت دارد.
برکتی بنیادین در نقاط محروم/ اقداماتی شگفت با مجموعه‌ ۵۰ نفری «بنیاد برکت» بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) یکی از نهادهای پرتلاش کشور است که در پیشانی فعالیت‌های خود، به خودکفایی مردمِ مناطق محروم و هم‌وطنانی که مجالی برای بروز استعدادهای خود نداشته‌اند، می‌پردازد.
دادستان کل کشور خبر داد تعویق حکم اعدام زنجانی تا زمان استرداد پول‌ها/ پرونده املاک شهرداری به دادسرا ارجاع شد دادستان کل کشور از ارجاع پرونده املاک شهرداری به دادسرا خبر داد و گفت: حکم اعدام زنجانی تا زمان استرداد پول‌ها اجرا نمی‌شود.
یافتن علت اصلی ریزش مو مهمترین قدم در درمان آن؛ استرس، تغذیه نامناسب و رنگ‌های شیمیایی علل اصلی ریزش مو/ آندروژنیک عامل مهمی در ریزش موی مردان است یک متخصص پوست و مو با اشاره به اینکه یافتن علت اصلی ریزش مو مهمترین قدم در درمان آن است، گفت: بهم خوردن شرایط درونی و هورمونی بدن باعث ریزش شدید مو می‌شود؛ از جمله مهم‌ترین موارد، استرس، تغذیه نامناسب و استفاده از رنگ‌های شیمیایی است.
مجله آمریکایی طب اورژانس نوشت: کاهش درد با طب سوزنی موثرتر از مورفین/ طب سوزنی، درمانگر دردها مجله آمریکایی طب اورژانس نوشت: تحقیقات جدید نشان می‌دهد اثر مورفین وریدی در کاهش درد از طب سوزنی کمتر است؛ طب سوزنی یک درمان جامع و موثر است که بیماری‌های زیادی را درمان می‌کند و برای کاهش درد، بسیار کم عوارض‌تر است.
آملی لاریجانی: آشتی ملی در کشور ما موضوع ندارد/ کسانی که در فتنه از مردم جدا شدند با قبول اشتباه بازگردند رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه هیچ مخالفتی با مقولاتی نظیر صلح و آشتی ملی ندارد، طرح مسائلی مانند «لزوم آشتی ملی» را نادرست دانست و گفت: مردم فهیم و بصیر ما در جایی که بحث منافع و امنیت ملی مطرح است، هیچ اختلاف اساسی و تفرقه‌ای ندارند که نیازمند آشتی ملی باشند لذا این بحث موضوع ندارد. .
سردار اشتری: با وجود افزایش ماموریت‌ها تعداد شهدایمان را کاهش دادیم فرمانده ناجا، تقویت شرق و جنوب شرق را از اولویت های مهم ناجا برشمرد و گفت: تلاش می کنیم پاسگاه ها، کلانتری ها و برجک های مرزی را از لحاظ نیروی انسانی، تجهیزات دفاعی و نظامی تقویت کنیم.
سخنگوی قوه قضائیه: بازداشت دو نفر در ارتباط با آغاز آتش‌سوزی پلاسکو/ مرخصی طولانی مهدی هاشمی استثنا نیست محسنی‌اژه‌ای از بازداشت دو نفر مرتبط با حادثه پلاسکو خبر داد و گفت: اینها افرادی هستند که درباره شروع آتش‌سوزی اتهاماتی متوجه آنها بوده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها