دمنوش های گیاهی چربی سوز شکم و پهلو استفاده از این دمنوش‌های طبیعی خانگی شما را سریعتر به چربی سوزی و لاغری می رساند.
وضعیت جوی-ترافیکی جاده ها در روز ۱۲ فروردین/ ترافیک بازگشت به سمت تهران موج بازگشت مسافران نوروزی یک روز مانده به روز طبیعت آغاز شده و ترافیک به سمت تهران پر حجم است.
پلیس راه راهور ناجا اعلام کرد ترافیک نیمه سنگین در هراز و چالوس/ مه‌گرفتگی در محور مشهد-باغچه براساس اعلام پلیس راه راهور ناجا در حال حاضر ترافیک در محورهای هراز و چالوس نیمه سنگین گزارش شده است.
۱۳ بدر بارانی در شمال سیستان و بلوچستان/ دمای هوا ۱۲ درجه کاهش می یابد کارشناس پیش بینی هواشناسی استان از ۱۳ بدر بارانی در استان خبر داد و گفت: دمای هوا از روز دوشنبه حدود ۸ تا ۱۲ درجه در سطح استان کاهش خواهد یافت .
حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر: امور اجرایی حج امسال با جدیت دنبال شود تاکید نماینده ولی فقیه درامورحج و زیارت گفت: برنامه‌های اجرایی حج ۹۶ با جدیت دنبال و شعار امسال در حوزه حج و زیارت بومی سازی شود.
نخستین جلسه مسئولان عالی قضایی در سال ۹۶ برگزار شد رئیس قوه قضاییه گفت: رسیدگی به ۱۵ میلیون پرونده در طول سال کار دشواری است.
مفقودان حادثه انفجار سوپر ماركت پيدا شدند/ جستجو پايان يافت يك زن و مرد از زير آوارهاي سوپرماركت منفجر شده در خيابان ميرداماد زنده بيرون آورده شدند.
کولیوند خبر داد انجام بیش از ۷۷ هزار ماموریت توسط اورژانس از شروع طرح نوروزی سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه اورژنس به صورت شبانه روزی در کنار مردم است، گفت: بیش از ۷۷ هزار ماموریت توسط اورژانس در سطح کشور انجام شد.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی: باید بدون کم فروشی دستگاه‌های مسئول به سوی عملیاتی کردن شعار سال گام برداشت رستمیان با تأکید بر لزوم مقابله با قاچاق کالا، جلوگیری از واردات بی‌رویه و همچنین استفاده از کالاهای ایرانی یادآور شد: مجلس آماده هر گونه همکاری با دولت در راستای تحقق شعار است.
آخرین وضعیت جاده‌ها در روز دوم فروردین/ بارش برف و باران در جاده‌های ۵ استان ترافیک در جاده های شمالی کشور همزمان با بارش برف و باران پرحجم است.
استاندار خراسان رضوی: آمار زائران ورودی به مشهد مقدس به مرز ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر رسید استاندار خراسان رضوی از ورود بیش از ۲ میلیون و ۶۸۸ هزار زائر به مشهد مقدس طی یک هفته اخیر خبر داد.
چندرسانه ای
آخرین اخبار پربیننده ترین
پیشخوان روزنامه ها