سیستم دارویی در آمریکا در وضعیت خطرناکی به سر می‌برد؛ مصرف خودسرانه داروهای مسکن در آمریکا و کانادا/ افزایش مرگ‌های ناشی از استفاده زیاد داروی مسکن در ایالات متحده با توجه به مطالعات اخیر دانشگاه مک گیل کانادا، که بر روی مرگ‌های ناشی از مصرف مسکن انجام شده، دریافتند ایالات متحده و کانادا به ترتیب کشورهای شماره یک و دو در مصرف خودسرانه داروهای مسکن هستند و سرانه مصرف آنها بسیار بالا است.
دادستان سمنان: لوکوموتیوران حادثه قطار هفت‌خوان پس از سانحه، متواری شده بود دادستان سمنان گفت: لوکوموتیوران که پس از حادثه متواری بود، در محلی مخفی شده بود که با شناسایی محل اختفای وی، بازداشت و روانه زندان شد.
محسنی اژه‌ای: لیست اعلامی اموال ۲ وزیر ناقص است/ گزارش موضوع لغو سخنرانی علی مطهری به زودی نهایی می‌شود معاون اول قوه قضائیه گفت: در سال‌های گذشته شورای عالی امنیت ملی مصوبه‌ای را در این خصوص داشته و قبلا هم اعلام شده است لذا هر کسی که خلاف مصوبه عمل کند تحت تعقیب قرار می‌گیرد.
خبرخوش برای داوطلبان غایب/ قانون خرید سربازی تمدید شد در جریان اما و اگرها برای تداوم اجرای قانون خرید جریمه سربازی مشمولان غائب در سال آِینده، آخرین اطلاعات دریافتی حاکی از آن است که با تصویب هیات دولت تبصره مربوطه در لایحه بودجه ۱۳۹۶ نیز گنجانده شد و غائبان می توانند برای معافیت اقدام کنند.
گزارش/ هفت‌خوان بی‌مبالاتی آخوندی قطار «شرمساری» مرگ مردم را روی ریل انداخت/ وزیر هواپیماباز دولت روحانی استعفا می‌دهد؟ دومینوی بی‌مبالاتی‌های آخوندی ادامه دارد؛ وزیری که حیثیت دولت را سر ایرباس و بوئینگ گذاشت، حالا از مدیریت یک راه‌آهن ساده هم ناتوان است. مردم اما معتقدند داستان با یک عذرخواهی ساده جمع نمی‌شود.
آیت الله آملی لاریجانی؛ آقای روحانی ظاهرا فقط در مورد لغو یک سخنرانی مجری قانون است/ در مجلس به من تهمت زدند و رئیس مجلس سکوت کرد/ شایعه ۱۰۰۰ حساب شخصی رئیس قوه قضائیه کذب محض است در رابطه با هجمه علیه رییس قوه قضاییه حساب هایی را مطرح می کنند و می گویند هزاران میلیارد از اموال دولت را به حساب خود می ریزد که این صد در صد کذب محض است.
تا آخر هفته مراقب سرما باشید/ ادامه کاهش دمای شدید در اکثر نقاط کشور کارشناس هواشناسی از ادامه کاهش دما و سرد شدن هوا در بیشتر نقاط کشور تا پایان هفته خبر داد.
رئیس کمیته بهداشت اربعین: ۲۰ زائر بیمار اربعین از عراق وارد کشور شدند+اسامی رئیس کمیته بهداشت اربعین گفت: ۲۰ زائر بیمار اربعین از عراق وارد کشور شدند.
استاندار ایلام: گیت‌های پایانه‌های مرزی مهران در ساعت جوابگوی ۲۰ هزار نفر است استاندار ایلام گفت: گیت‌های پایانه‌های مرزی مهران در ساعت جوابگوی ۲۰ هزار نفر است.
حافظی در جمع خبرنگاران: دولت از حجم زائران اربعین غافلگیر شد/ اقدامات شهرداری در مراسم اربعین مستندسازی شود رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر گفت: احساس می‌شود دولت انتظار چنین حجم عظیم استقبال کننده از مراسم اربعین حسینی را نداشت و به نظر این طور می‌آید که غافلگیر شده است.
فرمانده نیروی انتظامی کشور: یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائراربعین وارد کشور شدند فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: یک میلیون و ۱۰۰ هزار زائر از مرزهای سه گانه وارد کشور شده اند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها