توصیه سازمان آتش‌نشانی به مسافران نوروزی سازمان آتش نشانی اعلام کرد: قبل از ترک خانه خود همه وسایل غیرضروری الکتریکی را خاموش و درصورت امکان جریان برق آن را از فیوز مینیاتوری قطع کنید.
زلزله استان تهران را لرزاند زلزله ای به قدرت ۳.۱ ریشتر در عمق ۱۱ کیلومتری دماوند تهران را لرزاند. این زلزله در ساعت ۱۰:۳۴ دقیقه امروز صبح اتفاق افتاد.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران اعلام کرد احتمال یافتن پیکر محبوس‌شدگان در طبقه منفی یک پلاسکو مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر در عملیات آواربرداری به طبقه همکف دست یافته‌ایم، گفت: احتمال می‌رود برخی از محبوس‌شدگان در طبقه منفی یک باشند.
آیت‌الله آملی‌لاریجانی: ایمن‌سازی بناها را بدون فرافکنی و سیاسی کاری دنبال کنند/ برخی افراد از داخل علائم اشتباهی به غرب می‌فرستند رئیس قوه قضائیه با ابراز تاسف شدید از شهادت جمعی از آتش نشانان در پی حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو، بر لزوم عزم جدی همه دستگاهها برای ایمن سازی بناهای تجاری و مسکونی فرسوده با همکاری و بدون هر گونه فرافکنی و سیاسی کاری تاکید کرد.
ازدواج‌های اجباری، پیوندهای نامیمونی که بخت جوانان را سیاه می‌کند ازدواج‎های اجباری از چالش‌هایی است که هر آنچه بر ضریب و تعداد آن افزوده شود به همان میزان،سرنوشت و آینده جوانانی که به این سبک و سیاق پیوند می‌خورند،بیشتر به مخاطره می‌افتد.
آخرین اخبار از پلاسکو به نقل از سخنگوی آتش‌نشانی پیکر دو شهید کشف شده است/ ۵۰ درصد آواربرداری صورت گرفته است سخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت: ستون های سنگین که کار را سخت کرده بودند بریده و جابجا شده اند و کار سرعت بیشتری پیدا کرده است.
کپسول و ماسک آتش‌نشانی از زیر آوار پلاسکو کشف شد امدادرسانان دقایقی پیش در حین انجام عملیات آواربرداری، یک کپسول و ماسک مخصوص آتش‌نشانی را از زیرآوار ساختمان پلاسکو خارج کردند.
وقتی فضای مجازی،تعامل و گفت‌وگو را در نظام خانواده تضعیف می‌کند یکی از پیامدهای منفی و مخرب فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در جامعه ایرانی، به تضعیف تعاملات و گفت‌وگوی سازنده میان اعضای خانواده و بویژه در حوزه مناسبات درون خانوادگی میان جوانان و والدین معطوف می‌شود.
نظافتی خبر داد آتش سوزی هتل زائران ایرانی در کربلا/ به هیچ یک از زائران ایرانی آسیب نرسیده است مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: در آتش سوزی هتل زائران در کربلا، به هیچ یک از زائران ایرانی آسیبی نرسیده است.
ساختمان پلاسکو فروریخت ساختمان پلاسکو فروریخت
یک جراح و دندانپزشک: عدم رعایت بهداشت دهان و دندان باعث بروز بیماری‌های قلبی می‌شود یک جراح و دندانپزشک با توجه به ضعف فرهنگی در رعایت بهداشت دهان و دندان در کشور هشدار داد و گفت: کسانی که بهداشت دهان و دندان را رعایت نمی‌کنند بیشتر در معرض خطر ناراحتی‌های قلبی هستند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها