سیستم دارویی در آمریکا در وضعیت خطرناکی به سر می‌برد؛ مصرف خودسرانه داروهای مسکن در آمریکا و کانادا/ افزایش مرگ‌های ناشی از استفاده زیاد داروی مسکن در ایالات متحده با توجه به مطالعات اخیر دانشگاه مک گیل کانادا، که بر روی مرگ‌های ناشی از مصرف مسکن انجام شده، دریافتند ایالات متحده و کانادا به ترتیب کشورهای شماره یک و دو در مصرف خودسرانه داروهای مسکن هستند و سرانه مصرف آنها بسیار بالا است.
بازخوانی اعتراف وزیر اسبق کشاورزی امریکا؛ دولت آمریکا با وعده‌های پوشالی محصولات تراریخته را قانون‌گذاری کرد سناتور دان گلیکمن، نماینده سابق کنگره و وزیر اسبق کشاورزی امریکا، مدتها پیش اعتراف کرده بود که دولت آمریکا با وعده‌ها پوشالی، محصولات تراریخته را قانونگذاری کرده است.
حجت الاسلام منتظری: مهمترین اقدام در پرونده زنجانی بازگشت اموال است/ هر هفته ۱۳ هزار شبکه مسدود می‌شود دادستان کل کشور با اشاره به این مطلب که دشمن از فضای سایبر استفاده کرده و انواع آسیب های اجتماعی از جمله ضربه زدن به فرهنگ ملی، مسائل اخلاقی و غیره را هدف قرار داده و جنگ نرمی شروع کرده است گفت: در هر هفته ناچار به بستن ۱۳ هزار شبکه هستیم.
حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی کشور تایید شد معاون نظارت دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی خبر داد.
بارش برف دربرخی مسیرها/ ترافیک روان در جاده‌های کشور رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور از بارش برف در محورهای آدربایجان غربی خبر داد و گفت: در حال حاضر در محور کندوان هم شاهد بارش برف هستیم.
کیفیت هوای تهران برای همه گروه‌های سنی ناسالم است/ غلظت آلاینده‌ها به حد هشدار رسید آخرین اطلاعات ایستگاه‌های سنجش کیفیت هوای تهران از وضعیت ناسالم هوا برای همه گروه‌های سنی خبر می‌دهد.
از سوی پلیس‌راه کشور محدودیت ترافیکی تعطیلات آخر هفته جاده‌های کشور اعلام شد محدودیت ترافیکی جاده‌های کشور در تعطیلات آخر هفته از سوی پلیس‌راه کشور اعلام شد.
چمران: چرا نمایشگاه در مکان قبلی‌ برگزار می‌شود؟ /آیا ارزش جان مردم کمتر از برگزاری این نمایشگاه‌هاست؟ رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: چرا اصرار دارند که نمایشگاه‌ها در شهر آفتاب برگزار نشود و این در حالیست که نمایشگاه شهر آفتاب ساخته شده تا مشکلات ترافیکی را نداشته باشیم.
شمار اجساد شناسایی شده حادثه حله به ۳۸تن رسید +اسامی پزشکی قانونی از شناسایی و احراز هویت ۴پیکر دیگر از شهدای حادثه تروریستی حله خبر داد و اعلام کرد: تاکنون پیکر ۳۸ شهید ایرانی در این حادثه شناسایی شده است.
۸ نفر دیگر از اجساد حادثه قطار تبریز-مشهد تعیین هویت شدند +اسامی مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی از شناسایی و تعیین هویت ۸ نفر از اجساد حادثه قطار مسافربری تبریز - مشهد خبر داد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها