دمنوش های گیاهی چربی سوز شکم و پهلو استفاده از این دمنوش‌های طبیعی خانگی شما را سریعتر به چربی سوزی و لاغری می رساند.
دمنوش های گیاهی چربی سوز شکم و پهلو استفاده از این دمنوش‌های طبیعی خانگی شما را سریعتر به چربی سوزی و لاغری می رساند.
حجت‌الاسلام اژه‌ای: اتهام ادمین‌های بازداشت شده‌ شبکه‌های اجتماعی مسائل ضدامنیتی است/ اظهارات محمود صادقی کذب محض است معاون اول رئیس قوه قضائیه گفت: برخی از ادمین‌های شبکه‌های اجتماعی به اتهام مسائل ضدامنیتی دستگیر شده‌اند.
سازمان حج و زیارت؛ ثبت‌نام اوليه از واجدين شرايط تشرف به حج تمتع امسال آغاز شد فرآيند ثبت نام اوليه از دارندگان فيش‌های ثبت‌نامی حج تمتع تا تاريخ ٣١ تيرماه سال ١٣٨٥ از ساعت ٩ صبح امروز آغاز شد.
خوزستان در ۲۴ ساعت گذشته ۶ بار لرزید زمین‌لرزه برای ششمین بار در شبانه روز گذشته مناطق شمالی استان خوزستان را لرزاند.
قاضی‌زاده هاشمی: ۶۷ روستا و ۱۸۰۰ منزل مسکونی، آسیب دیده و تخریب شده‌اند وزیر بهداشت گفت: به دستور دکتر روحانی، بنده به همراه تیمی از وزارتخانه و سازمان‌های مختلف، به خراسان رضوی سفر کردیم تا از نزدیک در جریان مشکلات مردم، امداد رسانی و خدمات انجام شده قرار بگیریم و گزارش آن را به رئیس جمهور، ارائه دهیم.
وزیر بهداشت به نمایندگی از رئیس جمهور عازم مشهد شد به نمایندگی از سوی رئیس جمهور، گروهی به ریاست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و برای رسیدگی به روند امدادرسانی به خسارت دیدگان زلزله در استان خراسان رضوی عازم این استان شدند.
سازمان حج و زیارت اعلام کرد؛ اعزام بیش از ۸۶ هزار ایرانی به حج تمتع در سال جاری/ تاکید بر تسریع بررسی فاجعه منا مذاکرات هیئت حج ایران و طرف سعودی در خصوص جزئیات حضور حجاج ایرانی برگزار شد.
اخبار لحظه به لحظه زلزله ۶ ریشتری مشهد را لرزاند/ اعزام تیم‌های هوایی امدادی به مناطق زلزله زده/ یک فوتی در کالغش فریمان و ۴ مصدوم مرکز لرزه نگاری کشوراز وقوع زلزه نسبتا شدیدی در مناطقی از استان خراسان رضوی خبر داد.
سازمان حج و زیارت: نقل و انتقال فیش‌های حج عمره مفرده ممکن است در حال حاضر نقل و انتقال قبوض حج تمتع صرفاً به پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر و آن هم در دفاتر زیارتی دارای مجوز سازمان حج و زیارت میسر است.
شناسایی عاملین شهادت دو مامور پلیس پایتخت دو جوانی که در حادثه شهادت دو تن از مامورین فداکار پلیس پایتخت روز گذشته متواری شده بودند، با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شدند.
چندرسانه ای
آخرین اخبار پربیننده ترین
پیشخوان روزنامه ها