امام جمعه اهل سنت مینان: برخی از دولت های عرب خائن به جهان اسلامند/ هر کشور مسلمان به یک حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد مولوی اله داد رسولی زاده گفت: جای تاسف دارد که برخی ها که مدعی مسلمانی هستند در قبال قدس هیچ واکنش موثری نشان ندادند.
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار: تجزیه و تحلیل غلط بزرگترین عامل تکفیر و گمراهیست مولوی عبد الواحد بزرگ زاده گفت: نتیجه فهم غلط از دین کشتار زنان و بچه های بی گناه در برخی کشورهای اسلامی است که نهایتا به بد نامی دین منجر می شود.
به مناسبت سالروز بمبارانی که یکصد و شصد هزار نفر کشته گرفت؛ بمباران اتمی هیروشیما و تاسیس داعش از جنایات فراموش نشدنی در طول تاریخ است/ دولت آمریکا یک ویروس خطرناک و مرگبارست کارشناس مذهبی اهل سنت گفت : تجربه تاریخی از جنایات آمریکایی ها خصوصا بمباران اتمی هیروشیما و ناکازاکی ما را به این واقعیت می رساند که آمریکایی ها غیر قابل اعتماد هستند.
سخن نگاشت؛ مواضع سران سه قوه در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم مجموعه سخن نگاشت مواضع سران سه قوه در مراسم تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم را در سنت نیوز مشاهده نمائید.
فعال فرهنگی اهل سنت: فقر اقتصادی مهمترین مشکل فراروی مردم سیستان و بلوچستان مولوی یوسف گرگیچی گفت: غرب زدگی و بی تفاوتی به شعائر دینی در کمین فرهنگ ناب اسلام ناب محمدیست.
مطالبات علماء اهل سنت از رئیس دولت دوازدهم: تحقق فرامین رهبری سرلوحه برنامه های اجرائی کشور باشد/صلابت و اقتدار در مقابل دشمن اولویت سیاست خارجه کشورشود مطالبه علماء اهل سنت از رئیس جمهور منتخب ریشه کنی فقرتوام با عزتمندی در سیاست خارجه در سایه سار منویات رهبری است.
مدرس حوزه علمیه اهل سنت: حضرت یوسف الگوی قرآنی یک مسئول است/ مردم به انتخاب اصلح کشور را از رخوت و مشکلات معیشتی خلاص گردانند مولوی حامدحاتمی نیا گفت: دو ویژگی امانت داری و محافظت از بیت المال به عنوان شاخص یک سرپرست الهیست.
سخن نگاشت؛ از اشتباه در تاسیس تروریسم داعشی تا تشر های توخالی غرب به ایران در بیان رهبری مجموعه سخن نگاشت های بیانات رهبری انقلاب در خصوص رفتارهای متناقض اروپا و آمریکا در برخورد با تروریسم را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
امام جمعه اهل سنت عورکی چابهار: خرید و فروش مواد مخدر و مشروبات الکلی حرام شرعیست/ حضور در انتخابات بر همگان واجب است مولوی عبدالرحمن ترنج زر گفت: برای مایوس کردن دشمنان، حفظ و بقا اسلام حقیقی و نظام اسلامی ایران در انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم.
سخن نگاشت؛ بزرگترین عبادت از منظر رهبری چیست؟ مجموعه سخن نگاشت های رهبری انقلاب در خصوص"بزرگترین عبادت و مامی توانیم" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت؛ تغییر قبله از مسجد الاقصی به مسجد الحرام کمر یهودیت را شکست/ روابط کشورهای اسلامی با رژیم صهیونیستی خطرناک است مولوی یونس هاشمزهی گفت: خوف آن می رود که ارتباطات عمیق بین برخی دولت های اسلامی با اسرائیل مکه مکرمه و مدینه منوره را نیز در یک فرآیند بلند مدت به سرنوشت مسجد الاقصی دچار نماید.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها