امام جمعه اهل سنت مینان: برخی از دولت های عرب خائن به جهان اسلامند/ هر کشور مسلمان به یک حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد مولوی اله داد رسولی زاده گفت: جای تاسف دارد که برخی ها که مدعی مسلمانی هستند در قبال قدس هیچ واکنش موثری نشان ندادند.
استاد سبک شیتوریو شوکای یونیون کاراته؛ سبک زندگی ابراهیمی دکترین الهی بندگیست/ حضرت ابراهیم شخصیتی مقبول در بین تمام ادیان الهی است حجت الاسلام سعادت برین گفت: اطاعت پذیری از خداوند و سلطه ناپذیری از شیطان دو خصیصه ابراهمیمیست.
سلفی وحدت؛ تولیت حرم رضوی و مولوی عبد الحمید در قاب تصویر تصویر آیت الله سید ابراهیم رئیسی و مولانا عبد الحمید در کنار هم را در سنت نیوز مشاهده نمائید.
پیامد شرعی آرایش های نامتعارف؛ تشبه به یک فرهنگ خلق و خوی انسان را عوض می کند مدیر حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) زاهدان: از وادادگی فردی برخی از افراد جامعه ناراحتیم.
مطالبه علماء اهل سنت از مسئولین در هفته دولت؛ سیاست خارجه کشور انقلابی عمل کند/ دولت روند ناامید کننده چهار ساله گذشته در حوزه اشتغال و مسکن را تغییر دهد علماءاهل سنت: متاسفانه غرب در هر برنامه مشترک ما با آنها بدعهدی و بی نزاکتی را در پیش گرفته است که می طلبد با قاطعیت و جدیت با آنها مواجه شد.
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان؛ باید در مساجد روحانی مدیر و محورمراجعات مردمی باشد حجت الاسلام عیسی بزمانی گفت: امام جماعتی که بروز و مطابق با نیازهای مردم خوراک فکری موردنیازشان را تامین نماید می تواند محور و الگو باشد.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان؛ مهمترین مولفه قدرت جمهوری اسلامی ایران تعظیم شعائر دینیست حجت الاسلام علی نقی تهرانی زاده گفت: جمهوری اسلامی ایران به واسطه قرآن گرایی مورد غضب مستکبرین عالم است.
علماءاهل سنت: امیدواریم بزودی خبر نابودی اسرائیل را بشنویم دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی خصوصا حمایت از فلسطین جهاد فی سبیل الله است.
فعال فرهنگی اهل سنت؛ دام اعتیاد اصلی ترین علت بی خانمانی در سطح جامعه است مولوی یوسف گرگیچی گفت: خانواده مهمترین تاثیر را در نجات یا هلاکت یک معتاد دارد.
امام جمعه اهل سنت بگ قصر قند: داعش نتیجه سالها تلاش سرویس های اطلاعاتی آمریکا، انگلیس و سعودیست مولوی عبد الخبیر صمدانی فر گفت: آمریکایی ها و اروپایی ها زمانی که توطئه داعش را طرح ریزی می کردند باید فکر این را نیز می کردند که شاید روزی این حیوانات درنده به دامان خودشان باز می گردد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها