امام جمعه اهل سنت مینان: برخی از دولت های عرب خائن به جهان اسلامند/ هر کشور مسلمان به یک حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد مولوی اله داد رسولی زاده گفت: جای تاسف دارد که برخی ها که مدعی مسلمانی هستند در قبال قدس هیچ واکنش موثری نشان ندادند.
شهداء قوم بلوچ، ستارگان درخشان تاریخ رشادت در سیستان و بلوچستان شهید رحمت الله بامری مشتی از خروار خروار دلاور مرد و شیر زن مدافع بلوچ ایران و اسلام است که بر تارک تاریخ سیستان و بلوچستان می درخشد.
مظلوم کشی به سبک یزیدیان؛ چشم جهان اسلام برای مسلمانان میانمار گریان است/ مدرسه عاشورا بهترین آموزگار برای مبارزه با بودائیان مولوی عبد الحمیم قاضی گفت: محرم الحرام بهترین فرصت است تا با درس گرفتن از شهدای مظلوم کربلا و واقعه عاشورای حسینی مسلمانان به خودشان بیایند.
امام جمعه موقت اهل سنت چابهار؛ ترامپ سواد دیپلماتیک ندارد/ ایران پس از نقض برجام قدرتمند تر خواهد شد مولوی عبد الواحد بزرگ زاده گفت: ترامپ نمی تواند کشوری به عظمت جمهوری اسلامی را با تهدید و ارعاب مرعوب کند.
مدرس اهل سنت حوزه های علمیه؛ ای کاش ریاست محترم جمهور کوبنده تر در دهان شیطان بزرگ می کوبید/ ترامپ با لاف زنی در سازمان ملل آبروی ملت آمریکا را برد مولوی عبد الخبیر صمدانی فر گفت: در قرآن آیاتیست که جزا و جواب بدی،کینه توزی و عداوت کفار و دشمنان خدا را فقط با اقدام متقابل، کافی و قابل قبول می داند.
واکنش علماء اهل سنت به جدایی کردستان از عراق؛ جدایی کردستان از عراق تامین کننده منافع آمریکا و اسرائیل است/ عراق واحد حافظ امنیت امت اسلام و منطقه است علمای اهل سنت اقدامات اخیر در راستای جدایی کردستان از عراق را تقبیح و ملت عراق را به اتحاد و همدلی توصیه نمودند.
امام جمعه اهل سنت فنوج؛ خواب تجزیه عراق رویایی آمریکایست/ کردستان ایران دل در گرو نظام و رهبری دارد مولوی قریشی گفت: نقشه تجزیه کردستان رویایست که آمریکا با به وجود آوردن داعش به دنبال تعبیر آن بود.
نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری؛ مظلومیت مسلمانان میانمار تداعی کننده واقعه کربلاست مولوی نذیر احمد سلامی گفت: اگر برای تعیین مصداق نوبل معیاری عقلایی وجود می داشت آن را به سران جنایتکار میانمار نمیدادند.
سخن نگاشت؛ سنی نما ها از منظر مولانا عبد الحمید سخن نگاشت مولانا عبد الحمید پیرامون تکفیریون را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
نماینده ولی فقیه در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان: اگر به غدیر خم تمسک می شد امروز شاهد فجایع میانمار نمی بودیم/ اگر امت اسلام بر در خانه غدیر برگردد متحد و عزتمند می شود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: عدم وحدت حقیقی مسلمین دیپلماسی منفعل جهان اسلام در قبال جنایات بشری بر علیه مسلمانان امثال میانمار را نتیجه می دهد.
فعال فرهنگی اهل سنت؛ باید مدیریت حج و خادم الحرمینی به کشورهای اسلامی سپرده شود/ شیعه و سنی واقعه غدیر خم را فرخنده می دانند مولوی عبدالرحیم رئیسی گفت: همه مذاهب اسلامی غدیر را به عنوان فضل و فخری برای امام علی رضی الله عنه می دانند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها