امام جمعه اهل سنت مینان: برخی از دولت های عرب خائن به جهان اسلامند/ هر کشور مسلمان به یک حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد مولوی اله داد رسولی زاده گفت: جای تاسف دارد که برخی ها که مدعی مسلمانی هستند در قبال قدس هیچ واکنش موثری نشان ندادند.
تیغ تیز آرایشگران بر گردن دین؛ ساختار شکنی آرایشگاه های مردانه در جهت مخالفت با دین قبح شکنیست اصلاح ابرو، نخ کردن صورت مردان و امثال این موارد در مذاهب اسلامی اعم از شیعه و سنی حرام قطعی شرعیست.
گزارش تصویری/ نشست علما وروحانیون دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق گزارش تصویری"نشست علما وروحانیون دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
روحانی کاراته کارخاش؛ وحدت اسلامی و اهمیت به ورزش جوانان دو رویکرد مثبت مرحوم میری در خاش بود حجت الاسلام سعادت برین گفت: ایشان وحدت را شاخصه موفقیت و ارتقاء منطقه می دانستند و این مطلب را سر لوحه امور اجرائی خود در خاش قرار داده بودند.
در طی پیامی؛ ائمه جمعه و علماء شیعه و سنی سیستان و بلوچستان ارتحال امام جمعه خاش را تسلیت گفتند پیام تسلیت جمعی از ائمه جمعه و علماء شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در پی رحلت ناگهانی حجت الاسلام والمسلمین حاج محمد حسین میری امام جمعه فقید خاش را در سنت نیوز بخوانید.
پیام تسلیت علماء تشیع و تسنن خاش؛ رحلت عالم فاضل حجت الاسلام میری اندوه فراوان بر دلهای اهالی خاش نشاند پیام تسلیت جمعی از علماء و روحانیون بسیجی شهرستان خاش را در پی رحلت امام جمعه معزز این شهرستان در سنت نیوز بخوانید.
امام جمعه اهل سنت چابهار: عمل به قرآن و سنت رموز قدرت ایران اسلامیست مولوی ترنج زر گفت: عمل به قرآن کریم و سنت نبوی ازعوامل قدرت و بازدارندگی دشمنان جمهوری اسلامی ایران است.
عالم بلوچ انقلابی اهل سنت که مورد تمجید رهبری قرار گرفت؛ مولوی عبد العزیز ساداتی در مقابل مخالفین انقلاب سینه سپر کرد/ فرزند مولوی عبد العزیزساداتی: من راه پدر را ادامه خواهم داد مولوی ساداتی ستاره درخشان انقلابی قوم بلوچ و اهل سنت در آسمان سراوان بود که با سلاح عمامه و آبرو مردم را در مسیر مستقیم نگاه می داشت.
امام جمعه زاهدان: آل خلیفه با همکاری عربستان سعودی مردم خود را آزار می دهند/ فصل الخطاب و حجت شرعی برای مرحوم هاشمی رهبری بود آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: دلخوشی رهبری با وجود هجمه های سنگین داخلی و خارجی بر علیه ایشان وحدت ملی و حضور مردمی در مناسبت های مردمی به مثل ۲۲بهمن می باشد.
گزارش تصویری/ اختتامیه همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی گزارش تصویری اختتامیه همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی در زاهدان را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز: عشق و علاقه بین قوم بلوچ و رهبری طرفینی است/ همواره مواضع رهبری نسبت به اهل سنت دلسوزانه و از سر لطف بوده است مولوی الله داد رسولی زاده گفت: قوم بلوچ همواره جانفشان و مرزبان ایران اسلامی می باشد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها