امام جمعه اهل سنت مینان: برخی از دولت های عرب خائن به جهان اسلامند/ هر کشور مسلمان به یک حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد مولوی اله داد رسولی زاده گفت: جای تاسف دارد که برخی ها که مدعی مسلمانی هستند در قبال قدس هیچ واکنش موثری نشان ندادند.
طومار فضائل دردانه نبوی از منظر اهل سنت؛ محبت فاطمه زهرا(رضی الله عنها) بر همه مسلمانان واجب است/حضرت زهرا الگوی مشترک زنان شیعه و سنی است بیانات و عقائد علماءاهل سنت در خصوص عظمت وجودی حضرت فاطمه زهرا(رضی الله عنها)به عنوان برترین بانوی سرای فانی و باقی را در سنت نیوز بخوانید.
امام جمعه اهل سنت چابهار: وحدت امت کور کننده چشم بد خواهان اسلام است/ با تبعیت از رهبری به وحدت حقیقی می رسیم مولوی عبد الرحمن ترنج زر گفت: دشمنان در صدد ایجاد درگیری بین علماء اسلام هستند که با وحدت اسلامی موجود شکست خورده اند.
معاون آموزشی دارالعلوم مکی: گرانفروشی ظلم، و گران فروش گناهکار است مولوی عبدالغنی بدری گفت: میزان در معاملات عرف، قانون و شرع مقدس باشد.
امام جمعه زاهدان: سال ۹۵ سال تداوم رکود و بیکاری بود/ حضرت زهرا سلام الله علیها بهترین الگو برای زنان مسلمان است/ نوروز یک رویداد مقدس و مورد تایید اسلامست آیت الله عباسعلی سلیمانی گفت: عید نوروز ریشه های روائی محکمی دارد و بدین منظور ما نوروز را مقدس و دارای محتوای دینی می دانیم.
خطر پیش روی خانواده های دارالحفاظ؛ فروش اقلام جنسی و مواد مخدر توسط نوجوانان در زاهدان در برخی مناطق تجاری و تفریحی زاهدان نوجوانان متصدی فروش ابزار لهو و لعب به طور مستقیم می باشند.
سخن نگاشت/ قوم بلوچ از منظر رهبری مجموعه" سخن نگاشت های بیانات رهبری در خصوص قوم بلوچ"را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
دیدگاه های رهبری انقلاب نسبت به قوم بلوچ؛ علماء بلوچ در مقابل دشمنان انقلاب در اوّل انقلاب سینه سپر کردند/ قبل از انقلاب در بلوچستان وضعیتی را دیدم که حقیقتاً قابل توصیف نیست رهبر انقلاب: من خودم در بلوچستان زندگی کرده بودم. آنجا تبعید بودم و بلوچ‌ها را میشناختم. میدانستم این‌ها با انقلاب کوچکترین مسئله‌ای ندارند؛ اما یک عده‌ای به نام بلوچ و با یک استفاده و ترفندی با انقلاب درافتادند. بعد تحریکات این‌ها روشن شد، معلوم شد که از کجا تحریک میشوند.
مدرس حوزه های علمیه اهل سنت: امنیت امروز ما به برکت خون شهداست مولوی درابلوچ لاشاری گفت: امنیت حاکم به یمن خون مبارک شهدایست که به فرمایش قرآن حکیم زنده و در نزد پروردگارشان روزی می خورند.
امام جمعه اهل سنت فنوج: به جای اسراف در خرید شب عید به نیازمندان کمک کنیم مولوی سید علی قریشی گفت: اسراف از رذایل اخلاقیست که هر کس مرتکب آن شود به گناه و حرام مبتلا شده است.
امام جمعه اهل سنت فنوج: به جای اسراف در خرید شب عید به نیازمندان کمک کنیم مولوی سید علی قریشی گفت: اسراف از رذایل اخلاقیست که هر کس مرتکب آن شود به گناه و حرام مبتلا شده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها