امام جمعه اهل سنت مینان: برخی از دولت های عرب خائن به جهان اسلامند/ هر کشور مسلمان به یک حاج قاسم سلیمانی نیاز دارد مولوی اله داد رسولی زاده گفت: جای تاسف دارد که برخی ها که مدعی مسلمانی هستند در قبال قدس هیچ واکنش موثری نشان ندادند.
روز آشتی با طبیعت؛ حراست ازطبیعت در سیزدهم فروردین نشانه شعور اجتماعی افرادست سیزدهم فروردین هرسال روزیست که باید در کنار بهره مندی از طبیعت زیبا و آب و هوای نیکو، بکوشیم آن را به زباله دانی همگانی تبدیل نسازیم .
سخن نگاشت/ معیشت مردم از منظر رهبری مجموعه سخن نگاشت های رهبری معظم انقلاب پیرامون"وضعیت معیشتی مردم و اقتصاد مقاومتی" را در سنت نیوز مشاهده نمایید.
حسرت اشتغال در پهناورترین استان کشور؛ کوله بری و قاچاق جایگزین تولید و اشتغال در مستعد ترین استان کشور در سیستان و بلوچستان قاچاق و مشاغل کاذب جایگزین های نامناسب برای مطالبات معیشتی به جای تولید و اشتغال شده است.
یادداشت؛ چرا نباید نخبگان قاطی سیاسی بازها بشوند؟ رهبر انقلاب: هر کسی امروز جامعه را به سمت اغتشاش و ناامنی سوق بدهد، از نظر عامه‌‌ی ملت ایران انسان منفوری است؛ هر که میخواهد باشد.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر: تشکیل گروه جهادی متشکل از علماء بسیجی اهل سنت ستودنیست مولوی عبد الصمد کریمزائی گفت: نفع مصادیق متعددی دارد که حمایت از مستضعفان و امداد رسانی به محرومان یکی از زیباترین جلوه های آن می باشد.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر: تشکیل گروه جهادی متشکل از علماء بسیجی اهل سنت ستودنیست مولوی عبد الصمد کریمزائی گفت: نفع مصادیق متعددی دارد که حمایت از مستضعفان و امداد رسانی به محرومان یکی از زیباترین جلوه های آن می باشد.
واکنش علماءاهل سنت نسبت به آزادی حسنی مبارک؛ آزادی حسنی مبارک بی عدالتی محض است/ قیام مصر به جهت فقدان رهبر و امام شکست خورد علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان آزادی حسنی مبارک دیکتاتور مخلوع مصر را محکوم کردند.
نماینده اهل سنت مجلس خبرگان رهبری: نامزدی افراد غیر متخصص برای انتخابات شوراهای شهر و روستا تضییع حقوق الناس است/ جای ضوابط غربالگر در انتخابات شوراها خالیست مولوی نذیر احمد سلامی گفت: حضور افراد غیر متخصص در انتخابات به جهت پایین آوردن ضریب دقت شورای نگهبان و امکان تصدی مناصب مهم توسط افراد غیر متخصص تضییع حقوق الناس است.
فعال فرهنگی اهل سنت: اقتصاد مقاومتی مطالبه ایست که بر زمین مانده است مولوی یونس هاشمزهی گفت: توقع ملت از خادمین خود اینست که با تمام وجود و بدون نگاه به دست دیگران اشتغال و تولید را رونق بخشند و دست جوانان را از دامان بیکاری، اعتیاد و لاابالی گری برچینند.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه شهید بهشتی: منویات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی به نحو دقیق اجرا نشده است حجت الاسلام عبد الرضا پورذهبی گفت: اشتغال جوانان و تولید ملی به عنوان دو مصداق مهم اقتصاد مقاومتی مفسر اقدام و عمل می باشند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها