وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
با صدور اطلاعیه‌ای اعلام شد ۱۷ و ۱۸ اسفند؛ برگزاری دومین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور اطلاعیه‌ای از زمان و مکان برگزاری دومین اجلاسیه رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
نوبخت در صحن مجلس: تمامی مبالغ به دست آمده در قانون هدفمندی یارانه‌ها به خزانه واریز می‌شود/ سهم سازمان هدفمندی یارانه‌ها ۳۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان است رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بنده با ارائه گزارش رسمی خزانه به مجلس اعلام می‌کنم که تمامی مبالغ به دست آمده از هدفمندی یارانه به خزانه کشور واریز می‌شود.
لاریجانی در نطق پیش از دستور: مصوبه مجلس جلوی حقوق‌های نجومی را گرفت/ مسأله را ناصحیح بیان کردند رئیس مجلس شورای اسلامی نکاتی را درباره تصویب لایحه افزایش ۶۰ درصدی حقوق مدیران، مسئولین و شاغلین مناطق محروم در مجلس مطرح کرد.
الیاس حضرتی در «دست‌خط»: هنوز از رکود خارج نشده‌ایم/ کاندیدای ما روحانی است نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح فراکسیون امید درباره امنیت سخنرانی‌ها ناقص و نپخته بود گفت:‌ از مجلس دهم راضی نیستم؛ کارهای ما خسران به حال ملت است.
از سوی دبیر ستاد انتخابات کشور اعلام شد آخرین وضعیت ثبت نام داوطلبین انتخابات میاندوره‌ای مجلس در پنجمین روز از مدت تعیین شده برای ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،‌ ۴۰ نفر ثبت نام کردند.
جنگنده ایرانی بین برترین هواپیماهای شکاری جهان خبرگزاری روسی در گزارشی با نام بردن از پیشرفته‌ترین جنگنده‌های نسل پنجم جهان چون «پاک‌فا» و «اف-»۲۲ به یک جنگنده نظامی ، آموزشی در حال توسعه ایران نیز اشاره کرد.
احمد توکلی: مجلس با مصوبه اخیر حرام‌خواری حریصانه را قانونی کرد/ خوب نمک به زخم مردم پاشیدید رئیس دیده بان شفافیت با انتقاد از مصوبه اخیر مجلس در خصوص حقوقهای نجومی تاکید کرد: نتیجه آن همه نفرت مردم از آزمندی حرامخواران از بیت المال این شده که فاصله دریافتی های بالا و پایین ۲۴ برابر شده تا دنیاطلبی‌های حریصانه را قانونی کنیم.
واکنش جبهه مردمی به تصویب حقوق ۲۴ میلیونی مدیران دولتی/ این مصوبه شرم آور را باید «ریشخند عدالت» نامید نمایندگان مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه ۱۱ اسفند ماه و در جريان بررسي ماده ۳۸ لايحه برنامه ششم توسعه ، با اکثریت آرا سقف حقوق ۲۴ میلیونی را برای مدیران دولتی در حالی به تصویب رساندند که پیش از آن رای به حقوق ۸۱۲ هزار تومانی کارگران داده بودند.
امیرعبداللهیان: بازپس‌گیری «تدمر» یعنی تروریست‌ها به آخر خط رسیده‌اند دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با تأکید بر اینکه بازپس‌گیری شهر تاریخی «تدمر» سوریه نشان می‌دهد تروریست‌ها به آخر خط رسیده‌اند، نوشت: تهران بی‌تردید به حمایت قوی خود از سوریه ادامه خواهد داد.
واکنش سخنگوی وزارت خارجه ایران به بیانیه پایانی سفر پادشاه عربستان به مالزی سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به بیانیه پایانی سفر پادشاه عربستان به کوالالامپور گفت: از دولت مالزی انتظار می‌رود از ورود به مسائلی که توسط محافل کاملا مشکوک و در راستای تضعیف جهان اسلام مطرح ‌و بازنشر می‌شود، خودداری کند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها