سردار غیب‌پرور: ادعای رقابت با هیچ نهادی را نداریم/ بسیج آماده کمک برای حل مشکلات خوزستان است رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در موضوع خوزستان، بنده رسما اعلام کردم که آحاد بسیجیان حاضر هستند در کاشت نهال و یا در هر عرصه دیگری که لازم باشد کمک کنند.
اخبارویژه روزنامه‌های ۲۰ بهمن؛ سناریوی جدید اصلاح‌طلبان برای انتخابات۹۶/ تذکر لاریجانی به روحانی درباره مصوبه دولت/ پالایشگاهی که بعد از ۱۰ سال هنوز بیابان است روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.
عراقچی صبح امروز عازم مسکو شد معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه در پاسخ به دعوت همتای روس خود آقای «سرگئی ریابکف» بامداد امروز چهارشنبه به مسکو سفر کرد.
روحانی در دیدار وزیران خارجه و نفت ونزوئلا: توان اجماع‌سازی آمریکا در جهان از هر زمان دیگر کمتر شده است/ایران علاقه‌مند به تعمیق روابط با کشورهای آمریکای لاتین است رییس جمهور گفت: تهران علاقه مند به گسترش و تعمیق روابط با کشورهای آمریکای لاتین از جمله ونزوئلا در عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است.
دعوت رهبر انقلاب و مراجع تقلید برای حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام تقلید در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن ضمن دعوت از ملت ایران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، این راهپیمایی را نمایانگر اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی دانستند.
امیر پوردستان: آمریکایی‌ها می‌دانستند انقلاب در مرزهای ایران باقی نمی‌ماند/ جنبیدن دشمن هم زیر تیر ماست جانشین فرمانده کل ارتش گفت: دشمن بداند جنبیدنش نه تنها زیر دید ماست بلکه زیر تیر است و اگر پدافند اراده کند، با آن مقابله خواهد کرد.
دعوت رئیس‌جمهور از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن رئیس‌جمهور با تبریک دهه مبارک فجر و دعوت به حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، ‏گفت: در شرایط امروز جهانی ضروری است که بیش از هر روز با ایستادگی بر اهداف انقلاب و وحدت، در ‏برابر توطئه‌های بیگانگان بایستیم.‏
سردار سلامی در گفتگوی ویژه خبری: حوداث اخیر نشان داد کودکان ۵ ساله ما ژنرال‌های ۵ ستاره‌ا‌ند/ مردم ۵ ساله‌های خود را به راهپیمایی ۲۲ بهمن بیاورند جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه حوداث اخیر نشان داد کودکان ۵ ساله ما ژنرال‌های ۵ ستاره هستند، گفت: به احترام کودک ۵ ساله‌ای که در فرودگاه‌های آمریکا مورد آزار قرار گرفت همه مردم کودکان ۵ ساله خود را به صحنه بیاورند و همه در راهپیمایی شرکت کنیم.
کدخدایی خبر داد: بررسی برنامه ششم در شورای نگهبان پایان یافت سخنگوی شورای نگهبان از پایان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در این شورا خبر داد.
رهبرانقلاب در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش: از ترامپ متشکریم به‌ خاطر اینکه زحمت ما را کم کرد/ مردم در ۲۲ بهمن جواب تهدیدات رئیس جمهور آمریکا را می‌دهند در سالروز بیعت تاریخی همافران با حضرت امام خمینی در ۱۹ بهمن ۵۷، فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش، صبح امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
رضایی در همایش مدیریت جهادی و امنیت ملی: «مدیریت جهادی» معادل «انقلاب اسلامی» است/ فرماندهان ایرانی دشمن را از مرزها دور کرده‌اند دبیر مجمع تشخیص مصلحت گفت: فرماندهان ایرانی بعنوان مستشار نظامی در سواحل مدیترانه دشمن را از مرزهای کشور دور کرده اند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها