امیر سرتیپ پوردستان: توانمندی موشکی ما به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست/ اجازه بازدید از مراکز نظامی به هیچ کشوری داده نخواهد شد جانشین فرمانده کل ارتش درباره احتمال مطرح شدن مذاکرات موشکی توسط غرب گفت: توانمندی موشکی ما به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست.
رضایی در برنامه «متن - حاشیه»: موشک پرانی تبلیغاتی آمریکا برای فاصله‌گذاری با روس‌هاست/ در مورد ترامپ به روحانی هشدار داده بودم دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه موشک پرانی تبلیغاتی آمریکا برای فاصله‌گذاری با روس‌ها است، گفت: ترامپ به دنبال حمله ای بی‌پاسخ برای قهرمان سازی از خود بود.
رهبر انقلاب درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند رهبر انقلاب در پیامی درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند.
در وزارت خارجه؛ «معاون نخست وزیر مجارستان» با ظریف دیدار کرد «معاون نخست وزیر مجارستان» و هیات همراه وی که در تهران به سر می برند با حضور در وزارت امور خارجه با ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و به تبادل نظر پرداخت.
روحانی در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی: اشتغال‌زایی و رونق تولید در دستورکار دولت است/ روستایی زاده‌ام رئیس جمهور گفت: ما در گندم و گازوئیل از واردات به صادرات رسیدیم و ان‌شاءالله امسال نیز در حوزه بنزین از واردات به صادرات خواهیم رسید و این به معنای اقتصاد مقاومتی، خودکفایی و خود اتکایی است.
وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در پایتخت سوئد را محکوم کرد وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی پایتخت سوئد گفت: ریشه کنی شجره خبیثه تروریسم راهی جز اراده جدی، برخورد صادقانه و اجماع جهانی ندارد.
زاکانی در دومین مجمع ملی جبهه مردمی: دولت به بهانه کاهش تورم کشور را به رکود و مرگ مغزی فرو برد/ در انقلاب سوم باید مکتب امام(ص) را پیاده کنیم علیرضا زاکانی در دومین مجمع ملی جبهه مردمی گفت: ما در انقلاب اول پرونده استبداد را بستیم، در انقلاب دوم نظام سلطه را به چالش کشیدیم، در انقلاب سوم باید مکتب امام را پیاده کنیم لذا باید همگان در این مسیر قیام و مجاهدت کنند.
ضرغامی در مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب: نزدیکان دولت تعداد زیادی کانال تلگرامی برای تخریب در دوران تبلیغات خریداری کردند/ راه اندازی جبهه مردمی کار شایسته‌ای بود ضرغامی گفت: خبرهایی به گوش می‌رسد که کانال‌هایی خریداری کردند که هنگام شروع تبلیغات، هجمه را شروع کنند.
شهردار مشهد اعلام کرد حجت‌الاسلام رییسی دعوت مردم برای شرکت در انتخابات را پذیرفت/ برنامه‌های ایشان بزودی اعلام می‌شود سید صولت مرتضوی به نمایندگی از آیت‌الله رییسی پیام شفاهی ایشان را به دومین مجمع جبهه مردمی قرائت کرد.
طی بیانیه‌ای صورت گرفت حمایت ۲۳۵ نماینده مجلس از فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۶ ۲۳۵ نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای حمایت‌شان از فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۶ به نام سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» را اعلام کردند.
نشست‌خبری رئیس‌جمهور هفته آینده برگزار می‌شود نشست‌خبری حجت‌الاسلام روحانی با رسانه‌های داخلی و خارجی هفته آینده برگزار می‌شود.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها