امیر سرتیپ پوردستان: توانمندی موشکی ما به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست/ اجازه بازدید از مراکز نظامی به هیچ کشوری داده نخواهد شد جانشین فرمانده کل ارتش درباره احتمال مطرح شدن مذاکرات موشکی توسط غرب گفت: توانمندی موشکی ما به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست.
روحانی در جلسه هیات دولت: جهت‌گیری اصلی مرکز آمار استقرار نظام آمارهای ثبتی است رییس جمهور گفت: نتایج سرشماری به مدیران قدرت پیش بینی و تحلیل روندها و برنامه ریزی برای آینده می دهد.
در حاشیه نشست هیات دولت؛ ظریف: موضوع سفر به روسیه همفکری در مورد تحولات سوریه است وزیر امورخارجه گفت: جلسه ای سه جانبه با سوریه به دعوت روسیه برای همفکری درباره تحولات سوریه برگزار خواهد شد.
آیت الله جنتی: اغلب نامزدهای روز اول ثبت نام، شرایط لازم را دارا نیستند/ رسانه‌ها درباره شرایط داوطلبان روشنگری کنند دبیر شورای‌ نگهبان خواستار روشنگری و تبیین شرایط داوطلبان ریاست جمهوری برای مردم از سوی رسانه‌ها شد.
شایعه «منع ورود حجت الاسلام رئیسی به انتخابات از سوی مراجع» تکذیب شد دفاتر مراجع تقلید طی پیامی ادعای برخی رسانه‌های حامی دولت مبنی در خواست ایشان برای انصراف حجت‌الاسلام رئیسی از کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری را تکذیب کردند.
قاسمی اعلام کرد ایران مخالف هرگونه مداخله خارجی در امور داخلی ونزوئلاست سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از فرایند ادامه گفتگوها میان دولت و مخالفین ونزوئلا به منظور حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات حمایت می‌کنیم.
لاریجانی در نشست با اعضای فراکسیون شاهد: پرداخت دیه شهدای منا از سوی عربستان پیگیری شود رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پرداخت دیه شهدای منا از سوی عربستان تاکید کرد.
روحانی در نشست‌خبری: من کی گفتم ۱۰۰ روزه مشکلات را حل می‌کنم؟/ نباید به مردم دروغ گفت/ برچسب جدید روحانی به منتقدان؛ برخی ماشین دودزا هستند! رئیس جمهور گفت: این دولت شاید اولین دولت باشد که همه ساله اضافه حقوق کارگران و کارمندان را بیش از میزان تورم در نظر گرفته است.
بیانیه رسمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری بیانیه رسمی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
روحانی در مراسم روز ملی فناوری هسته‌ای: برجام مثل یک ابر است که می بارد و سرزمین ما را پر آب می‌کند!/ در انتخابات نباید رو در روی هم بایستیم رئیس جمهور گفت: برجام مثل یک ابر است که می بارد و سرزمین ما را پر آب می کند. اگر باران رحمت برجام نبود آب سنگین صادر نمی شد.
لاریجانی در نطق پیش از دستور: آیا می‌توان باور کرد حمله آمریکا به سوریه به خاطر حقوق بشر بوده است؟/ دولت سوریه گاز سارین ندارد رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آیا می توان باور کرد شما به دلیل حقوق بشر و حقوق بین الملل چنین اقدامی کرده اید؟ چرا نگذاشتید کمیته حقیقت یاب تشکیل و به موضوع رسیدگی کند؟
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها