وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
عادل آذر در برنامه نگاه یک: ۳۹۷ نفر حقوق نجومی دریافت کرده بودند/ پرونده ۱۱۹ دستگاه به دادسرا ارسال شد/ حقوق ۳۵ میلیونی یک مدیر وزارت بهداشت رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: تردیدی نیست که ۳۹۷ نفر پول نجومی و غیر قانونی دریافت کردند و از این بابت پول برگشته و پرونده بسته شده است.
در مجموعه تاریخی – فرهنگی سعدآباد انجام شد؛ استقبال رسمی روحانی از رییس جمهوری آذربایجان رییس‌جمهور در مجموعه تاریخی – فرهنگی سعدآباد از الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان بطور رسمی استقبال کرد.
قاسمی در واکنش به گزارش حقوق بشری آمریکا: دولت آمریکا در جایگاهی نیست که حقوق بشر در کشورها را ارزیابی کند سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به گزارش سالانه حقوق بشری وزارت خارجه آمریکا گفت: دولت آمریکا به دلیل کارنامه بسیار تیره حقوق بشری خود در داخل و خارج آن کشور در موقعیتی نیست که بتواند درباره وضعیت حقوق بشر کشورها اظهارنظر کند.
طبق مصوبه مجلس؛ پرداخت وام ۱۰ میلیونی ازدواج در سال ۹۶ تمدید شد نمایندگان مجلس بانک مرکزی را موظف به پرداخت وام ده میلیونی ازدواج در سال ۹۶ کردند.
در جریان بررسی لایحه بودجه صورت گرفت تمهیدات مجلس برای توسعه نیروگاه‌های برق آبی در کشور وکلای ملت شرکتهای فروشنده برق نیروگاههای آبی را موظف کردند تمام وجوه حاصل از فروش برق خود را پس از وضع هزینه‌های تولید برای سرمایه‌گذاری در توسعه نیروگاههای برق‌آبی به مصرف برسانند.
آیت‌الله خاتمی: مجلس مصوبه حقوق‌های نجومی مدیران را پس بگیرد/ امیدواریم شورای نگهبان به رسالت قانونی خود عمل کند سخنگوی مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم از حقوق‌های نجومی رنجیده شده‌اند اما با این وجود حقوق‌های نجومی به تصویب رسیده است امیدواریم قبل از رسیدن به شورای نگهبان مجلس مصوبه خود را پس بگیرد.
روحانی در آیین تجلیل از قهرمانان المپیک و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶: مردم کرمانشاه دولت آمریکا را شرمنده کردند/ حرکت درست اقتصادی برای مردم ضروریست سخنرانی رئیس جمهور در مراسم تجلیل از قهرمانان المپیک و پارالمپیک گفت: مردم باید نسبت به آینده زندگی‌شان امیدوار باشند، ثبات در مقررات، برنامه‌ریزی صحیح، حرکت درست اقتصادی به مردم امید می‌دهد و امید است که ما را وادار می‌کند که صبح از خانه خارج شویم، دنبال شغل و کار و تلاشمان و فعالیت‌مان بپردازیم.
فرمانده مرزبانی ناجا تأکید کرد؛ هیچ‌گونه دغدغه امنیتی در مرزها نداریم فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با توجه به شرارت‌ها و توطئه‌های گروه‌های تروریستی معاند که در آن سوی مرزهای عراق فعالیت دارند همچنان روابط خوب و همکاری مشترک مرزبانان دو کشور ادامه دارد و هیچ‌گونه دغدغه و ناامنی در مرزهای کشور نداریم.
امروز آخرین مهلت نام نویسی از داوطلبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس مهلت نام نویسی از داوطلبان نمایندگی میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه که از ۸ اسفندماه آغاز شده است، امروز به پایان می‌رسد.
در ادامه بررسی بودجه ۹۶؛ دولت موظف به ایجاد «سامانه انصراف از دریافت یارانه» شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را موظف به ایجاد «سامانه انصراف از دریافت یارانه» در سال آینده کردند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها