سردار غیب‌پرور: ادعای رقابت با هیچ نهادی را نداریم/ بسیج آماده کمک برای حل مشکلات خوزستان است رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در موضوع خوزستان، بنده رسما اعلام کردم که آحاد بسیجیان حاضر هستند در کاشت نهال و یا در هر عرصه دیگری که لازم باشد کمک کنند.
علوی خبر داد شناسایی شبکه مخفی عناصر تروریستی در اطراف تهران/ قصد اقدام تروریستی در شهر داشتند وزیر اطلاعات گفت: شبکه مخفی عناصر تروریستی در اطراف تهران و برخی از استان های غربی و شرقی کشور شناسایی و تعداد هشت نفر از عناصر اصلی آن دستگیر شدند.
نخست وزیر سوئد با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کرد نخست‌وزیر سوئد و هیأت همراه، عصر امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
روایت‌های تلخ و شیرین از "مرحوم پرورش" در گفت‌وگو با سیدمسعود شهیدی وزیری که به دلیل لهجه انقلابی‌اش برکنار شد! او در آن سال‌هایی که موسوی بر سر کار بود و آقای هاشمی هم حامی او بود حملات تندی به سیاست‌های آقای هاشمی داشت و به دلیل عدم محافظه کاری و صراحت لهجه در بیان نظرات خود رانده شد. ایشان وقتی تفکری را غلط می دید محافظه کار نبود و هیچ چیزی را در نظر نمی گرفت و انتقاد خود را بیان می کرد.
سی‌ان‌ان خبر داد؛ طراحی تحریم های جدید علیه ایران توسط کاخ سفید/ اقدامات ضد ایرانی ترامپ، نمایندگان جمهوری خواه کنگره را اقناع نکرد شبکه خبری «سی‌ان‌ان» روز جمعه از قول برخی منابع آگاه گزارش داده کاخ سفید قصد اعمال تحریم‌های بیشتری علیه ایران دارد.
ظریف در پیام توئیتری: جهان به رهبرانی نیاز دارد که دعوت به گفتگو کنند نه «دیوار» وزیر امور خارجه کشورمان از اقدام رهبر مسیحیان جهان در اعلام مخالفت نسبت به ممنوعیت سفر مسلمانان به آمریکا و کشتار مسلمانان روهینگا در میانمار قدردانی کرد.
سردار دهقان: ادعای موشکی جدید آمریکایی‌ها با هدف دشمن‌سازی و ایران هراسی است/ ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ خواهد داد وزیر دفاع با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: ادعای جدید آمریکایی‌ها مبنی بر آزمایش جدید موشکی ایران ساختگی و با هدف دشمن‌سازی و ایران هراسی است.
محسن رضایی در جمع دانش آموختگان دانشگاه علم و صنعت: ساختارهای مدیریتی کشور باید متحول شود/ در اقتصاد و معیشت به پاسخ درستی نرسیده‌ایم دبیر مجمع تشخیص گفت: در حال حاضر سیاست خارجی و داخلی، دفاع و امنیت کشور به سامان رسیده است؛ اما واقعیت این است که در اقتصاد و معیشت به پاسخ درستی نرسیده‌ایم.
قاسمی در واکنش به سخنان سخنگوی کاخ سفید: خصومت آمریکا نسبت به ایران تغییری نکرده/اراده دولت و ملت برای مقابله با توطئه‌ها و زیاده‌خواهی‌های مقامات کاخ سفید سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به سخنان سخنگوی کاخ سفید گفت: خصومت آمریکا نسبت به ایران و ایرانیان تغییری نکرده و در این مدت کوتاه و با روی کار آمدن رئیس‌جمهور جدید این کشور، جهان شاهد گوشه‌هایی از این خصومت دیرینه بوده است.
رهبر انقلاب اسلامی درگذشت آیت‌الله حلیمی کاشانی را تسلیت گفتند رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم پارسا آیت الله آقای حلیمی کاشانی را تسلیت گفتند.
مدیرکل زندانهای استان تهران: مرخصی مهدی هاشمی تا ۲۵ بهمن تمدید شده است مدیرکل زندانهای استان تهران گفت: مرخصی مهدی هاشمی تا ۲۵ بهمن تمدید شده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها