نخست وزیر سوریه با روحانی دیدار و گفتگو کرد نخست وزیر سوریه دقایقی پیش با رئیس جمهوری کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد اخطار رئیس جمهور به نوبخت و طیب‌نیا/ رشد بخش ساختمان منفی ۱۰ درصد شد رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اخطار رئیس جمهور به این سازمان و وزارت اقتصاد بابت تاخیر در پرداخت حقوق کارمندان خبر داد.
سخنگوی وزارت امور خارجه، حوادث تروریستی بغداد و استانبول را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه، حملات و حوادث تروریستی بغداد و استانبول را محکوم کرد.
روز چهارشنبه و از مرز شلمچه صورت می‌گیرد بازگشت پیکرهای مطهر ۹۸ شهید دوران دفاع مقدس به کشور رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از ورود پیکرهای ۹۸ شهید دوران دفاع مقدس به کشور در روز چهارشنبه ۱۵ دی خبر داد.
روحانی فردا شب با مردم صحبت می‌کند گفتگوی زنده تلویزیونی رییس جمهور با مردم فردا شب بعد از خبر ۲۱ از شبکه اول سیما پخش می شود.
طبق مصوبه مجلس در برنامه ششم منابع و مصارف هدفمندی یارانه‌ها شفاف می‌شود نمایندگان مجلس در برنامه ششم توسعه دولت را مکلف کردند به منظور ایجاد شفافیت در اجرای قانون دریافت‌ها و پرداخت‌های مرتبط با قانون هدفمندکردن یارانه‌ها را در جداول جداگانه‌ای همراه با بودجه‌های سنواتی تقدیم مجلس کند.
در صحن علنی مجلس انجام شد گزارش نوبخت از مصارف درآمدهای حاصل از اجرای هدفمندی یارانه‌ها سخنگوی دولت در جریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه گفت: گزارش ناقصی درباره منابع و مصارف درآمدهای حاصل از هدفمندی ارائه می‌شود که شبهه ایجاد می‌کند.
جلیلی در میناب: معنا ندارد که با خرید کشتی از کره، اشک کشتی‌ساز هرمزگانی در بیاید عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر به جوانان مینابی که در جنگ حماسه آفرین بودند اعتماد شود حتما می توانند اقتصاد کشاورزی و آب همین منطقه را حل کنند. لازمه این اعتماد این است که با خرید کشتی از کره، اشک کشتی‌ساز هرمزگانی در نیاید.
برخی سران فتنه برای ورود به انتخابات با شاه عربستان مشورت می‌کردند معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران گفت: نفر دوم فتنه از شاه عربستان برای ورود خود یا یکی دیگر از کاندیداها به عرصه انتخابات مشورت می‌گیرد و از شاه بحرین و برخی از کشورهای منطقه برای فعالیت‌های سیاسی پول دریافت می‌کند.
بیانات رهبر معظم انقلاب درباره "حماسه ۹ دی" حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فتنه ۸۸ را حاصل برنامه‌ریزی چندین ساله‌ دشمنان و در ادامه‌ی قضایایی چون فتنه‌ی سال ۷۸ تحلیل می‌کنند و راه‌حل علاج آن را حرکت عظیم مردمی همانند آنچه در ۹ دی سال ۸۸ اتفاق افتاد می‌دانند.
معاون اول قوه قضائیه: حماسه ۹ دی انقلاب را بیمه کرد/ برنامه‌ریزی ۱۰ ماهه آمریکایی‌ها معاون اول و سخنگوی دستگاه قضا گفت: حماسه مردمی و انقلابی ۹ دی، فتنه و آفت بزرگی را از نظام اسلامی دور کرد و انقلاب را بیمه کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها