سردار غیب‌پرور: ادعای رقابت با هیچ نهادی را نداریم/ بسیج آماده کمک برای حل مشکلات خوزستان است رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در موضوع خوزستان، بنده رسما اعلام کردم که آحاد بسیجیان حاضر هستند در کاشت نهال و یا در هر عرصه دیگری که لازم باشد کمک کنند.
روحانی در دیدار وزیر خارجه لوکزامبورگ: ایران تا زمانی که طرف‌های مقابل به تعهداتشان پایبند باشند، پای تعهداتش خواهد ایستاد رییس جمهور گفت: ایران به هیچ عنوان ناقض هر موافقتنامه ای که آن را امضا کرده باشد، نبوده و تا زمانی که طرف های مقابل به تعهداتشان پایبند باشند، پای تعهدات و امضای خود خواهد ایستاد.
لاریجانی در صحن علنی مجلس: آخوندی یکشنبه هفته آینده استیضاح می‌شود رئیس مجلس از بررسی طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در نشست علنی روز یکشنبه هفته آینده اول اسفندماه پارلمان خبر داد.
اولین استعفا در دولت جدید آمریکا؛ مشاور امنیت ملی «ترامپ» از سمت خود کناره‌گیری کرد/«کیت کلاگ» جایگزین فلین شد در بیانیه کاخ سفید آمده است: «دونالد ترامپ، ژنرال جوزف کیت کلاگ (بازنشسته) را بعد از استعفای مایکل فلین، بعنوان مشاور امنیت ملی کاخ سفید، معرفی کرده است».
دقایقی پیش صورت گرفت آغاز جلسه علنی مجلس با ۷۹ کرسی خالی جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
بازداشت جاسوس ۶۲ ساله در مشهد سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: فردی ۶۲ ساله در این شهر به اتهام اقدام علیه امنیت داخلی از طریق جاسوسی به نفع کشور متخاصم به تحمل ۱۰ سال زندان محکوم شد.
لاریجانی: صحبت‌های اخیر ترامپ «مغشوش» است رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات اخیر ترامپ در منع ورود اتباع ۷ کشور مسلمان به آمریکا گفت: دولت آمریکا به دلیل مشکلات داخلی مجبور به‌طعنه زدن به کشورهای دیگر است و صحبت‌های اخیر ترامپ مغشوش است.
نوبخت در گفت وگوی ویژه خبری: یارانه اسفند زودتر پرداخت می‌شود/ عیدی کارکنان دولت بسیار کم و بی‌ارزش است سخنگوی دولت از پرداخت عیدی پایان سال کارکنان دولت همراه با حقوق بهمن‌ماه تا قبل از پایان ماه جاری خبر داد و گفت: حقوق اسفند کارکنان دولت تا بیستم ماه پرداخت می‌شود.
روحانی در هشتمین جشنواره بین‌المللی فارابی: ثروتی بالاتر از سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی نیست رئیس‌جمهور گفت: یکی از افتخارات این انقلاب،«انتخابات» است، مگر می شود بدون اخلاق و رعایت و مراعات قواعد بازی پای صندوق انتخابات رفت.
رهبرانقلاب در دیدار نخست وزیر سوئد: سوئد به نحوی عمل کند که توافقات دوجانبه صرفاً بر روی کاغذ باقی نماند/ حضور مردم در ۲۲ بهمن نشانه‌ای بی‌بدیل از نشاط و آمادگی ملت است رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: در یک‌سال و نیم اخیر، با برخی دولتهای اروپایی در تهران مذاکراتی شد اما اغلب توافقات عملی نشده است. انتظار می‌رود سوئد به نحوی عمل کند که توافقات صرفاً بر روی کاغذ باقی نماند.
جهانگیری: مهمترین مسئله امروز کشور بیکاری و اشتغال است/ در سال‌های اخیر شاهد افت سرمایه گذاری بوده‌ایم معاون اول رئیس جمهور با یادآوری اینکه مهمترین مسئله امروز کشور بیکاری و اشتغال است، گفت: مطالعات نشان می دهد که در طول ۳۰ سال گذشته میزان اشتغال ایجاد شده اندک بوده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها