نخست وزیر سوریه با روحانی دیدار و گفتگو کرد نخست وزیر سوریه دقایقی پیش با رئیس جمهوری کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
نوبخت در صحن علنی مجلس: توسعه تعاملات دانشگاهی با مراکز بین‌المللی جزء سیاست‌های تصریحی رهبر انقلاب است رئیس سازمان برنامه و بودجه با توجه به لزوم گسترش روابط دانشگاه‌ها و مراکز علمی ایران با مراکز بین‌المللی، گفت: توسعه تعاملات دانشگاهی با مراکز بین‌المللی جزء سیاست‌های تصریحی رهبر معظم انقلاب است.
وزیر کشور: انتخابات در سلامت برگزار می‌شود/ شرایط امنیتی خوبی در کشور حاکم است وزیر کشور با بیان اینکه انتخابات در کشورمان از یک پشتوانه قوی مردمی و قانونی برخوردار است، گفت: باید همه تلاش کنیم تا انتخابات در فضایی سالم، عقلانی و در مسیر قانونی برگزار شود.
رهبر معظم انقلاب در دیدار نخبگان و دانشجویان بسیجی مدال‌آور دانشگاه شریف: جوانان مؤمن و انقلابی را بسیار دوست دارم و از آنان پشتیبانی می‌کنم/از افراد متزلزل در راه دین و انقلاب باید حذر کرد رهبر انقلاب اسلامی گفتند: من جوانهای مؤمن و انقلابی را بسیار دوست دارم و از آنها، در هر کجا باشند پشتیبانی می‌کنم و وظیفه رؤسا و مسئولین دانشگاهها و وزرای مربوطه، حمایت مضاعف از جوانان مؤمن و انقلابی در دانشگاهها است.
با حضور وزیر دفاع خط تولید «مهمات کالیبر کوچک» افتتاح شد خط تولید «مهمات کالیبر کوچک» با حضور وزیر دفاع افتتاح شد.
سخنگوی وزارت امورخارجه در نشست خبری: گره ها و مشکلات زیادی با اجرای برجام برای کشور حل شد/ ترکیه پذیرفته است که مواضع قبلی خود را تصحیح کند/ ادعاها مبنی بر تقسیم سوریه نادرست و بی ربط است/ سفر ولید معلم برای هماهنگی بیشتر بود سخنگوی وزارت خارجه در خصوص برجام گفت: ایران نباید ناقض برجام باشد و وظیفه ما انجام تعهدات خود است، هرچند کارشکنی ها و نقض عهدهای آمریکا در اجرایی شدن برجام اختلال هایی را به وجود اورده است اما همچنان می گوییم گره ها و مشکلات زیادی با اجرای برجام برای کشور حل شد.
امروز صورت گرفت؛ دیدار جمعی از نخبگان، مدال‌آوران و اساتید دانشگاه صنعتی شریف با رهبر انقلاب جمعی از نخبگان، مدال‌آوران و اساتید دانشگاه صنعتی شریف، پیش از ظهر امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.
با تصویب نمایندگان مجلس؛ پروژه مسکن مهر متوقف شد پروژه مسکن مهر، با تصویب نمایندگان مجلس متوقف شد.
نوبخت پس از حضور در صحن علنی خبر داد حقوق کارمندان دولت ۱۰درصد افزایش می‌یابد/ ترمیم حقوق بازنشستگان در بودجه سال ۹۶ سخنگوی دولت با اشاره به تصویب کلیات لایحه بودجه سال ۹۶ در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، گفت: کنترل بازار ارز ادامه خواهد یافت.
روایت امیر اسماعیلی از دو حادثه هوایی حین برگزاری رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۷ فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)، از وقوع دو حادثه هوایی حین برگزاری رزمایش اخیر مدافعان آسمان ولایت ۷ خبر داد.
با رای موافق ۲۸ نماینده؛ کلیات لایحه بودجه ۹۶ در کمیسیون تلفیق تصویب شد عضو کمیسیون تلفیق گفت: کلیات لایحه بودجه ۹۶ در کمیسیون تلفیق بودجه به تصویب رسید.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها