حبیبی در نشست دبیران حزب موتلفه: روحانی طوری سخن می‌گوید که انگار هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد/ برخی با «حصر» کاسبی سیاسی می‌کنند دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: روحانی طوری از وضعیت در کشور سخن می‌گویند که گویی هیچ مشکلی وجود ندارد و آنچه مردم و منتقدین مطرح می‌کنند یک توهم است.
روحانی در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه مسکو: متأسفانه شاهد رشد افراط‌گرایی خشونت‌بار در جهان هستیم/توسعه گفتگوهای چندجانبه، صادقانه و توأم با احترام به منافع همه کشورهاست رئیس جمهور در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه مسکو گفت: امروز متأسفانه شاهد رشد افراط‌گرایی خشونت‌بار در جهان هستیم. اسلام هراسی، نژادپرستی و اندیشه‌های تکفیری، به‌رغم اینکه خاستگاه متفاوتی دارند، در عمل به یکدیگر پیوسته و به مقابله با انسجام ملت‌ها و به تغذیه خشونت و افراط برخاسته‌اند.
پنجشنبه هفته جاری؛ رئیس جمهور به استان گیلان سفر می کند استاندار گیلان از سفر یک روزه ریاست جمهوری به این استان برای بهره برداری از چندین پروژه عمرانی و صنعتی خبر داد.
در واکنش به اظهارات معاون رئیس جمهور آمریکا؛ قاسمی: برنامه هسته ای ایران کاملاً «شفاف و صلح آمیز» است سخنگو وزارت خارجه گفت: برنامه هسته ای ایران کاملا شفاف بوده و تمامی گزارشات آژانس بین المللی انرژی اتمی بر صلح آمیز و غیر قابل خدشه بودن فعالیت های هسته ای ایران تاکید دارد.
ظریف در مصاحبه با رویترز: روسیه می‌تواند «به‌صورت موردی» از پایگاه‌های ایران برای مبارزه با تروریست‌ها در سوریه استفاده کند وزیر خارجه در مصاحبه‌ای گفت روسیه می‌تواند «به صورت مورد به مورد» از پایگاه‌های نظامی ایران برای مبارزه با گروه‌های تروریستی در سوریه استفاده کند.
شب گذشته در حرم مطهر رضوی صورت گرفت دیدار صمیمی جمعی از خانواده‌های شهدای «لشکر فاطمیون» با رهبر معظم انقلاب شب گذشته و در خلال دیدارهای نوروزی مقام معظم رهبری جمعی از خانواده‌های شهدای لشکر فاطمیون با ایشان دیدار و گفت‌وگو کردند.
دریادار سیاری: راهبرد نیروی دریایی ارتش ساخت زیردریایی‌ها برای حضور در دریاهای آزاد است فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: به یقین راهبرد نیروی دریایی بحث توسعه سواحل مکران، حضور در دریاهای آزاد و ساخت و ساز انواع شناورهای مورد نیاز و زیردریایی‌ها برای حضور در دریاهای آزاد است.
بعد از ظهر امروز؛ روحانی عازم روسیه شد رئیس جمهوری کشورمان برای دیدار با همتای روس خود عازم مسکو شد
قاسمی: دولت متوهم بحرین از تکرار اتهامات بی اساس دست بردارد سخنگوی وزارت خارجه کشورمان ادعای مقامات بحرینی درباره ایران را بی‌اساس خواند و به دولت متوهم این کشور توصیه کرد با رعایت حسن همجواری با همسایه شمالی خود، از تکرار این اتهامات بیهوده دست بردارد.
حاشیه های خبری تیر ۹۵؛ از کشته شدن ۱۹ سرباز تا فوت یک کارگردان/ ۷ دقیقه رگبار!/ ماجرای تقلید صدای یک سیاستمدار بزرگ!/ کودتا در ترکیه در این بسته خبری به حواشی رویدادهای مهم تیر ۹۵ می پردازیم.
سخنگوی قهرمانان پلاسکو نامزد انتخابات شورای شهر شد +عکس سخنگوی سازمان آتش نشانی شب گذشته برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها