وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
سردار وحیدی در همایش بهره‌وری در بخش دفاعی: توان نابودی اهداف استراتژیک دشمن را داریم رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی گفت: هیچکاری در کشور مهمتر از توجه به موضوع بهره وری نیست و دنیای امروز هم دنیای رقابت نزدیک در این حوزه است و ما باید بهره‌وری در بخش دفاع را بالا ببریم.
لاریجانی: برای حل آلودگی هوا باید اختیاراتی به شهرداری داده شود رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به آلودگی هوای تهران، گفت: لازم است برای حل مشکل آلودگی هوای تهران اختیاراتی را به شهردار و شورای شهر پایتخت به مدت محدود بدهیم.
با حضور وزیر دفاع بالگرد ملی صبا ۲۴۸ فردا رونمایی می‌شود بالگرد ملی صبا ۲۴۸ فردا با حضور وزیر دفاع رونمایی می‌شود.
اجمالی/ قاسمی در نشست خبری: ملاقات روحانی و اردوغان به درخواست طرف ترک بوده است/ وزارت خارجه در مذاکرات حج مسئولیتی ندارد سخنگوی وزارت خارجه گفت: امیدواریم بحرین درباره شیخ عیسی قاسم عاقلانه رفتار کند.
امروز خادمان راهیان نور با رهبر انقلاب دیدار کردند مسئولان، دست‌اندرکاران و خادمان راهیان نور، با رهبر انقلاب دیدار کردند.
رئیس جمهور آذربایجان با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کرد رئیس جمهور آذربایجان و هیأت همراه، عصر امروز با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
مدیرکل زندان‌های استان تهران: مهدی هاشمی بعد از ۵۴ روز به اوین بازگشت مدیرکل زندان‌های استان تهران از بازگشت مهدی هاشمی به زندان اوین خبر داد.
تقدیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب از بازپس‌گیری مصوبه «حقوق ۲۴ میلیونی» جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای از اقدام انقلابی نمایندگان در بازپس گیری مصوبه حقوق ۲۴ میلیونی تقدیر کرد.
رئیس جمهور یک اصله نهال غرس کرد رئیس جمهور گفت: باید نسبت به حراست و حفاظت از محیط زیست بازنگری کنیم چرا که شادی ما در کنار شادابی درختان و محیط زیست خواهد بود.
در صحن علنی صورت گرفت؛ لاریجانی: مجلس حرف خود را پس نگرفت رئیس مجلس با اشاره به تغییر مصوبه مجلس درباره سقف حقوق مدیران گفت:معلوم شد ابهامی وجود دارد، ما در صدر ماده برای حقوق‌های مدیران سقف گذاشتیم و در ذیل آن، برای مدیران چیز دیگری در نظر گرفتیم.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها