وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
ظریف: تماسی با تیلرسون نداشته‌ام/ راه‌هایی برای کار با دلار پیدا کرده‌ایم وزیر خارجه گفت: می‌توانم با جدیت بگویم که حتی برای کشورهایی که پول‌شان ارتباط مستقیم با دلار دارد، مثل کره جنوبی، روش‌هایی پیدا کرده و بر روی آن توافق کردیم و از وزارت خزانه‌داری آمریکا مجوزها گرفته شد تا تعاملات اقتصادی‌مان را داشته باشیم.
بالگرد ملي صبا ۲۴۸ رونمايي شد + عکس بالگرد ملي صبا ۲۴۸ با حضور وزير دفاع رونمايي شد .
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد: مردم برای سهام عدالت با کد ملی به سامانه سازمان خصوصی سازی وارد شوند رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مردم با کد ملی خود می توانند به سامانه رسمی سازمان خصوصی سازی برای سهام عدالت به مرور ورود پیدا کنند
روحانی در حاشیه دومین اجلاس مجلس خبرگان رهبری: دولت در پایان سال گزارش مفصلی درباره اجرای اقتصاد مقاومتی ارائه می‌دهد رئیس جمهوری گفت: دولت در پایان سال گزارش مفصلی درباره اجرای اقتصاد مقاومتی ارائه می دهد.
احمدی خبر داد: برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در ۱۴۰ نقطه خارج از کشور رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه انتخابات ریاست‌جمهوری ۹۶ در ۱۴۰ نقطه خارج از کشور برگزار می‌شود گفت: هنوز آمار دقیق شعب سراسر کشور اعلام نشده است.
آیت‌الله جنتی در اجلاسیه مجلس خبرگان: انقلابی بودن یعنی با دشمن طرح دوستی نریختن/ نظارت بر انتخابات شوراها حساب و کتاب ندارد رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: در حال حاضر در مملکت مشکلات عمده‌ای داریم، بحث معیشت و بیکاری دردهایی است که باید برای درمان آن اقدامی کنیم.
بیست جمله از بیانات رهبر انقلاب درباره اردوهای راهیان نور پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR، همزمان با ایام برگزاری اردوهای راهیان نور و بازدید از مناطق جنگی، بیست جمله‌ی برگزیده از بیانات رهبر انقلاب اسلامی را در این باره منتشر کرد.
اجملی/ رهبرانقلاب در ديدار دست‌اندرکاران راهيان نور: دفاع مقدس یک نفس کشیدن برای ملت ایران بود؛ اگر نفس نمی‌کشیدیم می‌مردیم/ بعضی در چالش اقتصادی اظهار ضعف کردند حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی به‌خاطر این اتفاق افتاد که دشمن در ما احساس ضعف کرد تاکید کردند: اشتباه بعضی از ما در چالش اقتصادی بزرگی که کشور دچار آن است این بود که در زمینه اقتصادی احساس ضعف شد.
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراها: تقارن ماه رمضان با خردادماه منجر به تغییر زمان انتخابات آتی شد/ کار هیات‌های اجرایی ۲۲ فروردین شروع می‌شود رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور گفت: از آنجایی که ماه مبارک رمضان امسال در خرداد ماه قرار دارد با پیشنهاد وزارت کشور زمان انتخابات آتی به اردیبهشت ماه موکول شد.
عارف در جمع خبرنگاران: کاندیدای ریاست جمهوری خود را قبل از پایان سال معرفی می‌کنیم رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان از معرفی کاندیدای نهایی ریاست جمهوری جناح متبوعش قبل از پایان سال خبر داد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها