نخست وزیر سوریه با روحانی دیدار و گفتگو کرد نخست وزیر سوریه دقایقی پیش با رئیس جمهوری کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
با حکم سرلشکر صالحی امیر نوذر نعمتی جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش شد جانشین و معاون هماهنگ کننده فرمانده نیروی زمینی ارتش منصوب شدند.
روحانی قانون تاسیس و اداره مدارس غیردولتی را ابلاغ کرد قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی پس از تصویب مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان توسط رییس جمهور برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد.
در دیدار هیات پارلمانی ایران مطرح‌شد بشار اسد: ایران در پیروزی های اخیر سوریه سهیم است رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: پیروزی های ارتش سوریه در حلب و مبارزه با تروریسم مایه سربلندی مردم سوریه در مسیر تداوم پایداری، مقاومت و پافشاری بر حراست و حمایت از کشور است‌.
مطهری: توافقی با عربستان صورت نمی‌گیرد تا زمانی که دیه حجاج را بدهند نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بدون پذیرش پرداخت دیه شهدای فاجعه منا و حج سال ۶۶ از جانب عربستان نباید توافقی درباره مراسم حج صورت گیرد.
در دیدار اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح شد روحانی: بابک زنجانی باید در اختیار وزارت اطلاعات قرار می‌گرفت رئیس جمهور با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: از آغاز کار دولت، وزارت نفت شاکی و پیگیر وصول این مطالبات بوده و وزارت اطلاعات پرونده را دنبال کرده است. موضع دولت همواره این بوده است که باید متهم در اختیار وزارت اطلاعات قرار می‌گرفت.
سخنگوی دولت: هر ماه از خزانه پول یارانه مردم را پرداخت می‌کنیم سخنگوی دولت گفت: آنچه که از اجزای قانون هدفمندی یارانه‌ها باقی می ماند حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان است که ما باید از خزانه طبق قانون مقداری هم به آن اضافه کنیم تا بتوانیم مبلغ ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان را در ماه بین خانوارها توزیع کنیم.
قاسمی: نقل قول‌ها درباره عدم اعزام حجاج در سال آینده نادرست است سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ادامه برخی نقل قول ها مبنی بر عدم اعزام حجاج در سال آینده را نادرست خواند و آنرا تکذیب کرد.
بیانیه ۱۹۱ نفر از نمایندگان مجلس اعدام آیت‌الله نمر حاکی از عمق بی‌تدبیری و بی‌مسئولیتی حاکمان عربستان بود ۱۹۱ نفر از نمایندگان مجلس طی بیانیه‌ای اعلام کردند اعدام آیت‌الله شیخ نمر در شرایطی که تروریست‌های افراطی و تکفیری امنیت و آرمش منطقه و جهان را سلب نموده و ثبات در منطقه را تهدید کرده‌اند، حاکی از عمق بی‌تدبیری و بی‌مسئولیتی حاکمان عربستان بود.
اظهارات سرلشکر رضایی به روایت نقوی حسینی/ توفیقی در برجام نداشتیم سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به اظهارت سرلشکر رضایی گفت: وی در این فراکسیون جلسه اعلام کرد توفیق چندانی در زمینه اقتصادی برجام حاصل نکردیم.
ولایتی: پیروزی حلب، پیروزی خط مقاومت است/ نوری مالکی: ممکن است بعد از داعش فتنه دیگری در راه باشد رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و معاون اول رئیس جمهور عراق صبح امروز ۱۴ دی ماه دیدار و گفت‌وگو کردند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها