وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
محسن رضایی: دولت ۷۰۰ هزار میلیارد تومان بدهی دارد/ لشکر ۳۱ عاشورا ۱۰ روزه درِ خیبر را کندند/ ماجرای مدافع حرمی که آرزو داشت شهید باکری بر بالینش بیاید دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما در کربلای چهار شکست خوردیم ولی با درایت فرماندهان ۱۰ روز دیگر تلافی آن را لشکر ۳۱ عاشورا در پنج ضلعی بر سر دشمن درآورد و به عبارتی می‌توان گفت در ۱۰ روز در خیبر را از جای کندند.
جهانگیری به آیت الله جنتی گزارش داد اقتصاد ایران در مقایسه با سال‌های قبل مقاومتی‌تر شده است معاون اول رییس جمهوری در نامه ای خطاب به رییس مجلس خبرگان رهبری با ارائه گزارشی از دستاوردهای ستاد اقتصاد مقاومتی، تاکید کرد: بر اساس شواهد، حقایق و آمارهای رسمی و گزارش های مدیران، اقتصاد ایران در پایان سال ۱۳۹۵ در مقایسه با آغاز سال و سال های قبل مقاومتی تر شده است.
مردم باید اثر اقتصادمقاومتی را در زندگی ببینند؛ اکنون اینگونه نیست/ شاخص بیان کردن اثری در بهبود معیشت مردم ندارد پس از پایان دومین اجلاسیه‌ی پنجمین دوره‌ی مجلس خبرگان رهبری، اعضای این مجلس به دیدار رهبر انقلاب رفتند.
حجت‌الاسلام دیرباز در اجلاسیه خبرگان: مجلس خبرگان به ساختار بانک‌ها ورود کند نماینده مردم آذربایجان‌غربی مجلس خبرگان گفت: اگر مجلس خبرگان به مسئله ساختار بانک‌ها ورود پیدا نکند ممکن است به منزله همراهی تلقی شود.
پورمحمدی: مدیر دو تابعیتی نداریم! وزیر دادگستری گفت: امروز شعار تولید و مصرف داخلی را با صدای بلند سر می‌دهیم.
رهبر انقلاب اسلامی دو اصله نهال میوه غرس کردند؛ جنگل‌ها و منابع باید از دست‌اندازی سوداگران حفظ شود/واردات میوه کاری غلط است؛ مسئولان جز در موارد ضروری جلوگیری کنند هم‌زمان با هفته‌ی منابع طبیعی، رهبر انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) دو اصله نهال میوه کاشتند.
سردار غیب پرور: مخالف گزارش نویسی‌های بیهوده هستم/ بسیجیان در مسائل معیشتی فریادرس مردم باشند رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رویکرد دیگر ما پرهیز از گزارش نویسی هایی است که با تفکر بسیجی هم خوانی نداشته و بنده مخالف گزارش نویسی های بیهوده هستم.
اجمالی/ روحانی در کنگره بین المللی بزرگداشت روز شهید: البته که همه تحریم‌ها پایان نیافته؛ فقط در بخش هسته‌ای اگر طرف مقابل به عهدش پایبند باشد تحریم ها را برداشتیم رئیس جمهور گفت: البته که همه تحریم ها پایان نیافته، ما در یک بخش هسته ای اگر طرف مقابل منصفانه و صادقانه عمل کند و به عهدش پایبند باشد موانع و تحریم ها را برداشتیم
پورمختار در گفتگوی ویژه خبری: اعلام ورشکستگی در کمتر از دو سال گذشته ۷۰۰ درصد افزایش یافت/ قانون تجارت مربوط به ۹۰ سال قبل است یک نماینده مجلس گفت: پدیده اعلام ورشکستگی در کمتر از دو سال گذشته حدود ۷۰۰ درصد افزایش یافت.
نوبخت: اسفند ماه تعطیل رسمی است سخنگوی دولت ۳۰ اسفند ماه را تعطیل رسمی اعلام کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها