سردار غیب‌پرور: ادعای رقابت با هیچ نهادی را نداریم/ بسیج آماده کمک برای حل مشکلات خوزستان است رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در موضوع خوزستان، بنده رسما اعلام کردم که آحاد بسیجیان حاضر هستند در کاشت نهال و یا در هر عرصه دیگری که لازم باشد کمک کنند.
ظریف و اشرف‌غنی در مونیخ دیدار کردند محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان و اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار کردند.
ظریف در نشست مونیخ: برخی به دنبال تغییر موازنه در منطقه هستند/ سلاح هسته‌ای تولید نمی‌کنیم وزیر خارجه کشورمان در نشست امنیتی مونیخ به ایراد سخنرانی پرداخت.
رئیس ستاد انتخابات کشور خبر داد: آغاز روند انتخابات ریاست جمهوری از ۲۲ فروردین رئیس ستاد انتخابات کشور، گفت:‌ بر اساس جدول زمان بندی شده از ۲۲ فروردین ماه سال آینده روند برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آغاز می شود.
دستور جهانگیری برای رسیدگی فوری به سیل زدگان فارس و بوشهر معاون اول رئیس جمهور آخرین وضع حوادث ناشی از سیل و میزان خسارت‌های وارده شده در استان های فارس و بوشهر را پیگیری کرد.
واکنش ظریف به اظهارات نتانیاهو/ رژیم دارنده بمب اتم از ابزارهای دفاعی ناله می‌کند وزیر امور خارجه در توییتر نوشت تنها رژیم دارنده بمب اتم در خاورمیانه، از ابزارهای دفاعی ایران ناله می‌کند.
سعید جلیلی : حقوق نجومی می‌گیرند و می‌گویند اشکالی ندارد بخشی از مردم له شوند تا پیشرفت کنیم! عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: نجومی بگیران همیشه از مردم و نظام طلبکارند و به صراحت می‌گویند برای پیشرفت اشکالی ندارد، عده‌ای از مردم له شوند.
سخنگوی وزارت امور خارجه: تحقق یک حرکت همه جانبه بین‌المللی علیه ترور در همه نقاط جهان الزامی است قاسمی با یادآوری مسئولیت همه کشورها و سازمان‌های بین المللی در این زمینه اظهار داشت: لازم است حرکتی گسترده و جهانی علیه ترور، خشونت و افراطی‌گری بر پا شود و همه دولت‌ها و ملت‌های صلح‌جو بدان بپیوندند.
با حضور رئیس‌جمهور مراسم چهلمین روز رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حرم امام (ره) برگزار شد مراسم چهلمین روز رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حرم امام (ره) برگزار شد
یادداشت روایتی از منبر قیام/ شهادت حاج آقا مصطفی درآمد قیام ۲۹ بهمن تبریز قیام ۲۹ بهمن تبریز سومین حادثه مهم تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۶ می‌باشد که پس از رحلت غریبانه حاج آقا مصطفی خمینی و قیام ۱۹ دی قم اتفاق افتاد.
قاسمی در واکنش به ادعاهای ترامپ و نتانیاهو: برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای خود را با جدیت ادامه می‌دهیم/ زرادخانه اتمی اسرائیل بزرگ‌ترین تهدید برای امنیت جهان سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به ادعاهای بی‌اساس رئیس‌جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: رژیم صهیونیستی خود صدها کلاهک در زرادخانه هسته‌ای ‌دارد و به عنوان بزرگ‌ترین تهدید علیه صلح و امنیت در منطقه و جهان بشمار می‌رود.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها