وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
کدخدایی در نشست خبری: شورای نگهبان هیچ ترسی ندارد/ این شورا همه فعالیت‌های انتخاباتی را رصد می‌کند سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان هیچ ترسی ندارد، صحبت‌های رئیس مجلس نیز دلیل بر این است که کسی از شورای نگهبان نمی‌ترسد.
در دیدارهای بروجردی با مقامات بوسنی؛ «ایران و بوسنی» بر توسعه مناسبات در زمینه‌های مختلف تاکید کردند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس که به همراه هیاتی در بوسنی به سر می برد در دیدارهای جداگانه ای با مقامات آن کشور، توسعه مناسبات طرفین را مورد تاکید قرار دادند.
پس از ۵ ماه ماموریت ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش به کشور بازگشت ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش پس از ۵ ماه ماموریت در آب های آزاد به کشور بازگشت.
سرلشکر جعفری در همایش «دوراهی کربلا»: اعتماد به کفار و لبخند زدن به آنها موجب شکست است فرمانده کل سپاه گفت: نظام اسلامی امروز در مسیری گام بر می‌دارد که انتهای آن تسلط اسلام بر همه جهان خواهد بود.
آیت‌الله جنتی در حرم امام خمینی(ره): امام حامی مظلومین، مستضعفین، فقرا و پابرهنگان بود/ کاری نکنیم که امام از ما ناراضی باشد رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دشمنی با ظالمان و حمایت از مظلومین به عنوان اصول نهضت بنیانگذار انقلاب گفت: راه امام راهی نورانیست که باید ادامه دهیم و حقی است که ایشان بر گردن ما نهاده‌اند و باید به نسل‌های آینده منتقل کنیم.
ادامه بدعهدی های غرب در دوران پسابرجام صالحی: انگلیس در اجرای قرارداد خرید ۹۰۰ تن کیک زرد بدعهدی کرد رئیس سازمان انرژی اتمی درباره ۹۰۰ تن کیک زردی که قرار بود خریداری و وارد کشور شود گفت که ما قراردادی را با ۵+۱ در آخرین جلسه در فرانکفورت داشتیم که تایید شد و به امضا رسید اما متاسفانه در لحظات آخر انگلیس بد عهدی کرد.
سرلشکر صالحی: نمونه برتر اس٣٠٠ را ساخته‌ایم/ بدنبال نشان دادن اقتدار جمهوری اسلامی در دریا هستیم سرلشکرصالحی گفت: ما توان ساخت تجهيزات مورد نياز خود را داريم و نمونه برتر اس٣٠٠ را هم ساخته‌ايم و هم می‌سازيم.
سعید جلیلی: برج‌های نجومی که نمونه اروپایی هم ندارد حاصل «تبعیض» است عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی برج های نجومی که شاید در اروپا هم نمونه اش وجود نداشته باشد، حاصل "تبعیض" است.
ترکان در برنامه «دست‌خط»: حقوق من ۱۰ میلیون تومان است/ با کانتینر قاچاق می‌آید نه از کوله‌بری معاون رئیس جمهور با حضور در برنامه دست خط پاسخگوی سوالات مجری این برنامه در خصوص مسائلی چون قاچان، حقوق های نجومی، برجام و انتخابات ریاست جمهوری بود.
حجت‌الاسلام رئیسی خبرداد اعزام ۳۰۰ هزار نفر زیارت اولی به مشهد/ اقتصاد مقاومتی نسخه‌ نجات بخش کشور است تولیت آستان قدس رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون زمینه زیارت ۳۰۰ هزار نفر زیارت اولی از سراسر کشور را فراهم کرده‌ایم.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها