وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
نوبخت در نشست خبری: منعى براى سفر به تركيه وجود ندارد/بدهى دولت به بانک‌ها ۴۲ هزار ميليارد تومان است سخنگوی دولت گفت: ميزان بدهى دولت به بانک‌ها ۴۲ هزار ميليارد تومان است.
دستجردی اعلام کرد؛ اختیار انتخاب کاندیداها به مجمع سه‌هزار نفری واگذار شد سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه بخش‌های مهم اساسنامه در نشست شورای مرکزی جبهه مردمی به تصویب رسید، گفت: اختیار انتخاب کاندیداها به مجمع سه‌هزار نفری واگذار شد.
سومین جلسه شورای مرکزی جمنا دستجردی: اختیار انتخاب کاندیداها به مجمع ۳ هزار نفری واگذار شد سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه بخش‌های مهم اساسنامه در نشست شورای مرکزی جبهه مردمی به تصویب رسید، گفت: اختیار انتخاب کاندیداها به مجمع سه‌هزار نفری واگذار شد.
ظریف در واکنش به اتهام زنی نتانیاهو: ملت ایران ۳ بار در طول تاریخ یهودیان را نجات داده است وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری نوشت: واقعا تاسف آور است که نژاد پرستی به جایی می رسد که علیه آحاد ملت ایران که سه بار در تاریخ، یهودیان را نجات داده چنین اتهامی وارد می شود.
طی نامه ای صورت گرفت؛ قدردانی خانواده مرحوم «احمد عزیزی» از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب فرزند مرحوم احمد عزیزی طی نامه‌ای از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب قدردانی کرد.
لاریجانی در صحن علنی مجلس: اظهارات اخیر نتانیاهو نشان داد نه با تاریخ آشناست نه تورات خوانده/ از یک صهیونیست فریبکار جز این دورغ پردازی‌ها انتظاری نیست رییس مجلس گفت: اظهارات اخیر نتانیاهو در مورد ایران قبل از اسلام نشان داد نه با تاریخ اشناست و نه تورات خوانده ، از یک صهیونیست فریبکار جز این دورغ پردازی ها انتظاری نیست.
اسامی احتمالی کاندیداهای حائز اکثریت آرا در جبهه مردمی منتشر شد یک منبع آگاه مدعی شد که شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، اسامی ۱۴ نامزد برتر این جبهه را که در اولین مجمع عمومی انتخاب شدند را اعلام کرد.
توصیه وزارت خارجه به مردم؛ مسافران نوروزی از سفر غیرضروری به ترکیه اجتناب کنند وزارت امور خارجه به مسافران نوروزی توصیه کرد: در صورت ضرورت غیرقابل اجتناب به انجام سفر ترکیه احتیاط لازم را داشته باشند.
حجت‌الاسلام علوی: جملاتم را در فضای مجازی تغییر دادند/ آزادی بیان به شرط «رنگ توطئه نداشتن» از مسلمات انقلاب است وزیر اطلاعات درباره اظهارات اخیرش درباره رسالت این وزارتخانه و انعکاس آن در شبکه های اجتماعی گفت: البته جملات مرا تا حدی تغییر دادند من گفته بودم که رسالت نهاد اطلاعاتی خفه کردن صدای گلوله هاست نه خفه کردن صدا در گلوها.
ظریف در مراسم رونمایی از پرتال جدید وزارت خارجه: حضور مردم در انتخابات ۹۲ قدرت‌ها را به میز مذاکره کشاند/ اختلافات در ایران پای صندوق رای خاتمه می‌یابد وزیر خارجه با اشاره به حضور مردم پای صندوق های رای در سال ۹۲ گفت: اگر حضور مردم در سال ۹۲ پای صندوق های رای نبود هیچ گاه غرب و آمریکا پای میز مذاکره حاضر نمی شدند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها