نخست وزیر سوریه با روحانی دیدار و گفتگو کرد نخست وزیر سوریه دقایقی پیش با رئیس جمهوری کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
رضایی کوچی : استیضاح آخوندی بعد از تعطیلات بهارستان کلید می‌خورد رئیس کمیسیون عمران مجلس از برگزاری جلسه به منظور بررسی استیضاح وزیر راه و شهرسازی در اولین روز بعد از تعطیلات خانه ملت خبر داد.
گزارش/ سانحه "هفت خوان" از چهل روز گذشت/ نتیجه پیگیری‌ها چه شد؟ چهل روز از حادثه برخورد دو قطار مسافربری در سمنان می‌گذرد اما همچنان علت وقوع این سانحه مبهم باقی مانده است.
مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه: داعش بعد موصل قصد حمله به ایران را داشت/ فتح حلب موجب سردرگمی اربابان تکفیری‌ها شد مشاور عالی فرماندهی قدس سپاه پاسداران بیان داشت: جریان تکفیری سعی داشت بعد از تصرف موصل در عراق و حلب در سوریه و تشکیل خلافت با دو پایتخت به ایران اسلامی حمله کند.
حسن روحانی در مرقد امام راحل: مردم با حضور در مراسم تشییع پیکر مرحوم هاشمی یکپارچگی نظام را به رخ جهانیان کشاندند رئیس جمهور مراسم تشییع پیکر مرحوم هاشمی را نمایش وحدت همه جناح‌ها و همچنین نشانگر زمان و موقعیت شناسی مردم ایران توصیف کرد و گفت: آن روز همه با حضور در صحنه، یکپارچگی نظام و کشور را به رخ جهانیان کشیدند.
آیت‌الله اعرافی: دنیا بداند «تمدید آیسا» نقض برجام است/ اگر این قانون به عمل برسد ملت ایران خاموش نمی‌نشیند امام جمعه قم گفت: همه دنیا بداند تمدید آیسا نقض برجام است، در این راستا مسئولان باید در مقابل آن مقاومت کنند، اگر این قانون ناقض به عمل برسد، ملت ایران در برابر آن خاموش نمی‌نشیند.
محسن رضایی در سخنان پیش از خطبه: هاشمی می‌گفت به رهبری عشق می‌ورزم تا ضد انقلاب سوء استفاده نکند/ خاطره هاشمی از جلسه با رهبرانقلاب دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نباید عده‌ای بیایند و فکر کنند آقای هاشمی چون برخی اظهار نظرو حرف‌هایی را می‌زده ما حرف‌های ایشان را دنبال و اقدام کنیم. این درست نیست چون ...
با موافقت نمایندگان؛ وزارت نفت، نیرو و سازمان انرژی اتمی مکلف به استفاده از پیمانکاران بومی شدند نمایندگان مردم در خانه ملت، وزارتخانه های نفت، نیرو و سازمان انرژی اتمی را مکلف به استفاده از پیمانکاران بومی واجد شرایط در پروژه‌های خود و با شرایط برابر کردند.
محسن رضایی در کاشان: تشییع مرحوم هاشمی نشان داد که وحدت و انقلابی‌گری در جامعه وجود دارد دبیر مصلحت تشخیص مصلحت نظام با تاکید به نمایش باشکوه ملت ایران در تشییعمرحوم هاشمی رفسنجانی گفت: امروز نشان از این دارد که وحدت و برادری و انقلابی‌گری در جامعه وجود دارد.
در برنامه زنده تلویزیونی محسن هاشمی بخشی از وصیتنامه پدر را خواند/ چیزی بر دارایی‌های قبل از انقلابم نیفزوده‌ام فرزند ارشد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بخشی از وصیتنامه وی که در سال ۷۹ نوشته شده را در تلویزیون قرائت کرد.
سردار سلامی: دستگیری تفنگداران آمریکایی در آب‌های ایران معادلات جهانی را تغییر داد جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دستگیری تفنگداران متجاوز آمریکایی به آب‌های داخلی ایران، سبب شد که ضمن تاثیرگذاری در سطح جهان، معادلات جهانی را به نفع ایران تغییر دهد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها