روحانی در مراسم بهره‌برداری از دستاوردهای صنعت دفاعی: مداخله قدرت‌ها و غده سرطانی اسرائیل همواره منشاء تهدید امنیت و ثبات خاورمیانه بوده‌اند رئیس‌جمهور با بیان اینکه هیچگاه در اندیشه تجاوز نبوده‌ایم اما صلح جاده‌ای یکطرفه نیست، گفت: مداخله قدرت‌ها و غده سرطانی اسرائیل همواره منشاء تهدید امنیت و ثبات خاورمیانه بوده‌اند.
وزارت امور خارجه اقدام تروریستی در پایتخت سوئد را محکوم کرد وزارت امور خارجه ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی پایتخت سوئد گفت: ریشه کنی شجره خبیثه تروریسم راهی جز اراده جدی، برخورد صادقانه و اجماع جهانی ندارد.
زاکانی در دومین مجمع ملی جبهه مردمی: دولت به بهانه کاهش تورم کشور را به رکود و مرگ مغزی فرو برد/ در انقلاب سوم باید مکتب امام(ص) را پیاده کنیم علیرضا زاکانی در دومین مجمع ملی جبهه مردمی گفت: ما در انقلاب اول پرونده استبداد را بستیم، در انقلاب دوم نظام سلطه را به چالش کشیدیم، در انقلاب سوم باید مکتب امام را پیاده کنیم لذا باید همگان در این مسیر قیام و مجاهدت کنند.
ضرغامی در مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب: نزدیکان دولت تعداد زیادی کانال تلگرامی برای تخریب در دوران تبلیغات خریداری کردند/ راه اندازی جبهه مردمی کار شایسته‌ای بود ضرغامی گفت: خبرهایی به گوش می‌رسد که کانال‌هایی خریداری کردند که هنگام شروع تبلیغات، هجمه را شروع کنند.
شهردار مشهد اعلام کرد حجت‌الاسلام رییسی دعوت مردم برای شرکت در انتخابات را پذیرفت/ برنامه‌های ایشان بزودی اعلام می‌شود سید صولت مرتضوی به نمایندگی از آیت‌الله رییسی پیام شفاهی ایشان را به دومین مجمع جبهه مردمی قرائت کرد.
طی بیانیه‌ای صورت گرفت حمایت ۲۳۵ نماینده مجلس از فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۶ ۲۳۵ نفر از نمایندگان مجلس در بیانیه‌ای حمایت‌شان از فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال ۹۶ به نام سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» را اعلام کردند.
نشست‌خبری رئیس‌جمهور هفته آینده برگزار می‌شود نشست‌خبری حجت‌الاسلام روحانی با رسانه‌های داخلی و خارجی هفته آینده برگزار می‌شود.
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد ۷۰ درصد قاچاق کشور از مبادی رسمی است/ قاچاق کالا سالانه ۳ میلیون فرصت شغلی را از بین می برد رئیس کمیسیون اصل نود گفت: قاچاق کالا بیش از ۱۸ تا ۲۵ میلیارد دلار برآورد شده است که سالانه ۳ میلیون فرصت شغلی را از بین می برد.
حجت‌الاسلام رئیسی استعفا داد حجت‌الاسلام رئيسی از هيات نظارت بر انتخابات استعفا داد.
در پیامی؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی درگذشت حجة‌الاسلام برهان را تسلیت گفتند رهبرمعظم انقلاب در پیامی درگذشت امام جمعه مهریز را تسلیت گفتند.
واکنش سفارت ایران در لندن به ضرب‌وشتم نوجوان ایرانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن حمله تاسف بار نژادپرستانه به یک نوجوان ایرانی را محکوم کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها