روحانی در مراسم بهره‌برداری از دستاوردهای صنعت دفاعی: مداخله قدرت‌ها و غده سرطانی اسرائیل همواره منشاء تهدید امنیت و ثبات خاورمیانه بوده‌اند رئیس‌جمهور با بیان اینکه هیچگاه در اندیشه تجاوز نبوده‌ایم اما صلح جاده‌ای یکطرفه نیست، گفت: مداخله قدرت‌ها و غده سرطانی اسرائیل همواره منشاء تهدید امنیت و ثبات خاورمیانه بوده‌اند.
قاسمی اعلام کرد ایران مخالف هرگونه مداخله خارجی در امور داخلی ونزوئلاست سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از فرایند ادامه گفتگوها میان دولت و مخالفین ونزوئلا به منظور حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات حمایت می‌کنیم.
لاریجانی در نشست با اعضای فراکسیون شاهد: پرداخت دیه شهدای منا از سوی عربستان پیگیری شود رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت پرداخت دیه شهدای منا از سوی عربستان تاکید کرد.
روحانی در نشست‌خبری: من کی گفتم ۱۰۰ روزه مشکلات را حل می‌کنم؟/ نباید به مردم دروغ گفت/ برچسب جدید روحانی به منتقدان؛ برخی ماشین دودزا هستند! رئیس جمهور گفت: این دولت شاید اولین دولت باشد که همه ساله اضافه حقوق کارگران و کارمندان را بیش از میزان تورم در نظر گرفته است.
بیانیه رسمی آیت الله سید ابراهیم رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری بیانیه رسمی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری منتشر شد.
روحانی در مراسم روز ملی فناوری هسته‌ای: برجام مثل یک ابر است که می بارد و سرزمین ما را پر آب می‌کند!/ در انتخابات نباید رو در روی هم بایستیم رئیس جمهور گفت: برجام مثل یک ابر است که می بارد و سرزمین ما را پر آب می کند. اگر باران رحمت برجام نبود آب سنگین صادر نمی شد.
لاریجانی در نطق پیش از دستور: آیا می‌توان باور کرد حمله آمریکا به سوریه به خاطر حقوق بشر بوده است؟/ دولت سوریه گاز سارین ندارد رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: آیا می توان باور کرد شما به دلیل حقوق بشر و حقوق بین الملل چنین اقدامی کرده اید؟ چرا نگذاشتید کمیته حقیقت یاب تشکیل و به موضوع رسیدگی کند؟
رضایی در برنامه «متن - حاشیه»: موشک پرانی تبلیغاتی آمریکا برای فاصله‌گذاری با روس‌هاست/ در مورد ترامپ به روحانی هشدار داده بودم دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه موشک پرانی تبلیغاتی آمریکا برای فاصله‌گذاری با روس‌ها است، گفت: ترامپ به دنبال حمله ای بی‌پاسخ برای قهرمان سازی از خود بود.
رهبر انقلاب درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند رهبر انقلاب در پیامی درگذشت حجت الاسلام باریک بین را تسلیت گفتند.
در وزارت خارجه؛ «معاون نخست وزیر مجارستان» با ظریف دیدار کرد «معاون نخست وزیر مجارستان» و هیات همراه وی که در تهران به سر می برند با حضور در وزارت امور خارجه با ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار و به تبادل نظر پرداخت.
روحانی در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی: اشتغال‌زایی و رونق تولید در دستورکار دولت است/ روستایی زاده‌ام رئیس جمهور گفت: ما در گندم و گازوئیل از واردات به صادرات رسیدیم و ان‌شاءالله امسال نیز در حوزه بنزین از واردات به صادرات خواهیم رسید و این به معنای اقتصاد مقاومتی، خودکفایی و خود اتکایی است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها