ظریف در نشست مونیخ: برخی به دنبال تغییر موازنه در منطقه هستند/ سلاح هسته‌ای تولید نمی‌کنیم وزیر خارجه کشورمان در نشست امنیتی مونیخ به ایراد سخنرانی پرداخت.
با حضور رئیس‌جمهور مراسم چهلمین روز رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حرم امام (ره) برگزار شد مراسم چهلمین روز رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حرم امام (ره) برگزار شد
یادداشت روایتی از منبر قیام/ شهادت حاج آقا مصطفی درآمد قیام ۲۹ بهمن تبریز قیام ۲۹ بهمن تبریز سومین حادثه مهم تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سال ۱۳۵۶ می‌باشد که پس از رحلت غریبانه حاج آقا مصطفی خمینی و قیام ۱۹ دی قم اتفاق افتاد.
قاسمی در واکنش به ادعاهای ترامپ و نتانیاهو: برنامه صلح‌آمیز هسته‌ای خود را با جدیت ادامه می‌دهیم/ زرادخانه اتمی اسرائیل بزرگ‌ترین تهدید برای امنیت جهان سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به ادعاهای بی‌اساس رئیس‌جمهور آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: رژیم صهیونیستی خود صدها کلاهک در زرادخانه هسته‌ای ‌دارد و به عنوان بزرگ‌ترین تهدید علیه صلح و امنیت در منطقه و جهان بشمار می‌رود.
سردار نقدی: آمریکا در ضعیف‌ترین حالت تاریخ خود قرار گرفته است/ نیازی به دست درازی در مقابل غرب نداریم معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در حال حاضر آمریکا در ضعیف ترین حالت تاریخ خود قرار گرفته است و ما نیازی به دست درازی در مقابل غرب نداریم.
رییس جمهوری در نشست هیاتهای عالیرتبه ایران و عمان:‏ اراده سیاسی ایران و عمان تحکیم هر چه بیشتر مناسبات دوستانه است/ توسعه همکاریهای بانکی زمینه‌ساز شتاب در روابط اقتصادی است رییس‌ جمهوری اسلامی ایران و پادشاه عمان در دیدار دوجانبه بر ضرورت همکاری دو کشور در تقویت توسعه منطقه‌ای و برقراری صلح و امنیت پایدار در ‏منطقه تأکید کردند.‏
رهبر معظم انقلاب در ديدار مردم آذربايجان شرقی: امسال ۲۲ بهمن برای کشور آبرو شد/ مردم با تبعیض و بی‌اعتنایی به مشکلات، میانه‌ای ندارند/ملت با کسانی که در روز عاشورا جوان بسیجی را کتک زدند آشتی نمی‌کنند رهبر معظم انقلاب فرمودند: مسئولین، این حضور مردمی را به حساب گلایه نداشتن آن‌ها از فعالیت‌های ما مسئولین به حساب نیاورند؛ مردم گله‌مندند؛ مردم با تبعیض و کم‌کاری و بی‌اعتنایی به مشکلات، میانه‌ای ندارند.
احمدی اعلام کرد: ۳۰اسفند زمان ثبت نام شوراهای شهر و روستا معاون سیاسی وزیر کشور گفت: براساس قانون فعلی زمان ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا ۳۰ اسفند خواهد بود.
سردار غیب پرور: پیام انقلاب امام مدیریت جامعه به وسیله دین و اعتقادات است رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیام انقلاب امام این بود که در حقیقت خدا، دین و اعتقادات می تواند جامعه را مدیریت کند و در پرتوی دین و خداست که می توان حاکمیت ساخت.
رحمانی‌فضلی در برنامه «تیتر امشب»: نظام مالی و پولی ما با اقتصاد مقاومتی سازگار نیست/ رئیس‌جمهور به علت شرایط بد جوی به رفسنجان نرفت وزیر کشور با بیان اینکه برخی از نظامات کشور همگام با حرکت جهادی و اقتصاد مقاومتی نیستند، گفت: نظام برنامه‌ریزی، نظام بودجه‌ریزی، نظام اداری و نظام مالی و پولی ما سازگار با اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی نیستند.
روحانی پیش از عزیمت به عمان و کویت: ایران هیچگاه نه به فکر تجاوز و نه مداخله در امور داخلی کشوری بوده است/ سوء تفاهمات کشورهای منطقه با مذاکره حل و فصل می شود/ حضور خارجی ها هیچ خاصیتی ندارد رئیس جمهور با بیان اینکه همواره با دو کشور عمان و کویت روابط دوستان و صمیمانه ای داشته ایم گفت: ایران هیچگاه نه به فکر تجاوز به کشوری و نه مداخله در امور داخلی کشوری و نه تحمیل عقاید دینی، مذهبی و سیاسی خود بوده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها