از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفت؛ اختصاص ۱۰میلیارد ریال کمک به آوارگان مسلمان و مظلوم میانمار حضرت آیت الله خامنه‌ای مبلغ ۱۰ میلیارد ریال به عنوان کمک به آوارگان مظلوم و بی‌پناه میانمار اختصاص دادند.
حاشیه های خبری تیر ۹۵؛ از کشته شدن ۱۹ سرباز تا فوت یک کارگردان/ ۷ دقیقه رگبار!/ ماجرای تقلید صدای یک سیاستمدار بزرگ!/ کودتا در ترکیه در این بسته خبری به حواشی رویدادهای مهم تیر ۹۵ می پردازیم.
سخنگوی قهرمانان پلاسکو نامزد انتخابات شورای شهر شد +عکس سخنگوی سازمان آتش نشانی شب گذشته برای انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد.
زاکانی طی بیانیه‌ای تشریح کرد ۸ اصل و ۱۲ گام برای به موفقیت رساندن جبهه انقلاب علیرضا زاکانی در بیانیه‌ای، ۸ اصل و ۱۲ گام ضروری برای به موفقیت رساندن جبهه انقلاب را تشریح کرد.
گذری بر کارنامه مقاومت دو ساله ملت یمن؛ جنگ یمن، باتلاقی که ریشه‌های حاکمیت سعودی را می‌بلعد! با ورود به سومین سال مداخله نظامی عربستان در یمن، ابعاد گسترده‌تری از ناکامی‌های آل‌سعود برجسته می‌شود.
ایران تمدید ماموریت گزارشگر ویژه حقوق بشر در ایران را محکوم کرد ایران قطعنامه نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل را مبنی بر تمدید ماموریت یکساله گزارشگر ویژه وضعیت حقوق بشر در کشورمان را رد و آن محکوم کرد.
بازخوانی پرونده بابک زنجانی از ابتدا تا امروز/ حکم اعدام زنجانی تا زمان استرداد کامل اموال اجرا نمی شود در این گزارش پرونده بابک زنجانی از روز اول دستگیری تا امروز بررسی شده است.
تقی پور در جمع خبرنگاران مطرح کرد تشریح ۴ اولویت کاری دوره پنجم شورای شهر تهران عضو فعلی شورای شهر تهران گفت: بعد نظارتی در دوره چهارم نسبت به دوره های قبلی به مراتب افزایش یافته است.
فرهادی در جمع خبرنگاران: تاكنون هزار و ۲۸۷ نفر در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام كردند فرماندار تهران از ثبت نام هزار و ۲۸۷ داوطلب انتخابات شورای شهر تهران تا ساعت ۱۶ امروز خبر داد.
وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
رهبرانقلاب در حرم رضوی: واردات کالاهایی که در داخل به اندازه کافی وجود دارد باید حرام شرعی و قانونی شناخته شود/ هرکس با نتیجه انتخابات در بیفتد بنده با او مقابله می‌کنم رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر امام رضا(ع) تاکید کردند: در انتخابات‌ها دخالت نمی‌کنم، اما هر کسی بخواهد با نتیجه آرای ملت در بیفتد، من در مقابلش می‌ایستم.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها