وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
در پیامی؛ رهبر انقلاب درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین قرهی را تسلیت گفتند رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم متقی و فاضل حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ حسن قرهی را تسلیت گفتند.
در جمع خبرنگاران مطرح شد شمخانی: دیداری با وزیر امور خارجه عربستان نداشته‌ام دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران خبر منتشر شده مبنی بر دیدارش با وزیر خارجه عربستان در عراق را تکذیب کرد.
روحانی در پنجاه و ششمین مجمع سالیانه بانک مرکزی: سیف تلاطم یک‌ماهه ارز را گردن اربعین و تولد حضرت مسیح انداخت ولی من هنوز قبول نکرده‌ام/ بعضی‌ها از سر سیری حرف می‌زنند/ بی‌ثباتی در اقتصاد خیلی مشکل درست می‌کند رئیس‌جمهور با بیان اینکه بی‌ثباتی در اقتصاد خیلی مشکل درست می‌کند، گفت: شما به ۹ مهرماه سال ۹۱ بازگردید و از ۹ به ۱۰ مهر بروید و ببینید وضع ارز چه می‌شود. در ۲۴ ساعت قیمت ارز ۶۲۵ تومان بالا می‌رود.
لاریجانی در جمع خانواده شهدای یگان حفاظت مجلس: سپاه پاسداران در حفاظت از مجلس به خوبی عمل کرده است رئیس مجلس گفت: سپاه پاسداران مسئولیت حفاظت از مجلس را به عهده گرفته و طی سال‌ها با هوشیاری و سرعت عمل هیچ مشکلی به وجود نیامده و آنها توانسته‌اند به خوبی مسئولیت خود را انجام بدهند.
سردار غیب‌پرور: ادعای رقابت با هیچ نهادی را نداریم/ بسیج آماده کمک برای حل مشکلات خوزستان است رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در موضوع خوزستان، بنده رسما اعلام کردم که آحاد بسیجیان حاضر هستند در کاشت نهال و یا در هر عرصه دیگری که لازم باشد کمک کنند.
روحانی در نخستین مجمع ملی سلامت: از سال ۹۲ به فکر خوزستان بودیم/ درِ بیمارستان‌ها را به روی تمام مردم باز کردیم/ دولت به تنهایی نمی‌تواند مشکلات را حل کند رئیس جمهور گفت: در بیمارستان‌ها را به روی تمامی مردم ایران باز کردیم. این کار بزرگی است و این یعنی عدالت در سلامت و درمان که این کار را باید ادامه و توسعه دهیم.
ظریف: جامعه جهانی حساسیت خود را نسبت به فاجعه انسانی یمن بیشتر کند وزیر امور خارجه گفت: لازم است تا جامعه جهانی مقداری راجع به فاجعه انسانی در یمن نیز حساسیتش را بیشتر کند و به دنبال راهکاری موثر برای پایان دادن به این وضعیت اسفبار در یمن باشد.
امیر دریادار سیاری در برنامه نگاه یک: توانمندی ما تهدیدی علیه هیچ کشوری نیست/ از ناوشکن سهند رونمایی می‌شود/ اعزام ناوگروه ارتش به روسیه و قزاقستان فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: از سال ۸۷ در منطقه خلیج عدن مستقر شده ایم تا امروز ۳ هزار و ۸۵۰ فروند کشتی تجاری را در خلیج عدن همراهی کرده ایم تا اقتصاد کشور سالم بماند.
رهبر انقلاب در پیامی درگذشت والده سردار نقدی را تسلیت گفتند رهبر انقلاب درپیامی درگذشت والده سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه را تسلیت گفتند.
ذوالفقاری در همایش مجریان برگزاری انتخابات: جریانی قصد تجمع انتخاباتی در چهارشنبه آخر سال و نوروز دارد/ در ایام فاطمیه تهدید امنیتی داشتیم معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور گفت: جریانی قصد دارد در نوروز در مکانی خاص جمع شود و در چهارشنبه آخر سال کار انتخاباتی کنند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها