ظریف در نشست مونیخ: برخی به دنبال تغییر موازنه در منطقه هستند/ سلاح هسته‌ای تولید نمی‌کنیم وزیر خارجه کشورمان در نشست امنیتی مونیخ به ایراد سخنرانی پرداخت.
پیکر آیت‌الله خسروشاهی در خانه ابدی آرام گرفت؛ حضور فرزند رهبر معظم انقلاب در تشییع آیت الله خسروشاهی+عکس پیکر مرحوم آیت الله سید ابراهیم خسروشاهی از شاگردان امام خمینی(ره) با حضور شخصیت‌های برجسته حوزوی و سیاسی و همچنین اقشار مختلف مردم تهران، تشییع و به خاک سپرده شد.
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری: حکم بابک زنجانی ابلاغ شد سخنگوی قوه قضاییه گفت: حکم اعدام بابک زنجانی ابلاغ شد.
صالحی در مصاحبه با شبکه «سی‌بی‌سی» کانادا: همین که ترامپ در مورد ایران حرف نزد پس اوضاع «مثبت» است/ برای روزِ برهم خوردن برجام هم آماده‌ایم رئیس سازمان انرژی اتمی تأکید کرد که ایران آماده است تا در صورت لزوم برنامه هسته‌ای خود را به حالت عادی بازگرداند.
روحانی در محل حادثه پلاسکو: همه باید در مقابل فداکاری آتش نشانان سر تعظیم فرود بیاوربم/ حادثه تلخ پلاسکو درس عبرت است رئیس جمهور گفت: حادثه پلاسکو یک درس و هشداری برای مسوولان در زمینه امن سازی زندگی مردم بود تا برنامه ریزی دقیق تری انجام شود و درسی برای آینده باشد.
قاسمی : پرچم سفارتخانه‌های ایران در خارج از کشور امروز نیمه افراشته می‌شود سخنگوی وزارت خارجه گفت که پرچم سفارتخانه‌ها و سرکنسولگری‌های ایران در خارج از کشور امروز همزمان با عزای عمومی به مناسبت حادثه دلخراش پلاسکو، نیمه افراشته خواهد بود.
ضرغامی برنامه‌ای برای انتخابات ندارم/ «برجام» به «فرجام» نرسیده است رئیس اسبق سازمان صداوسیما از برنامه‌اش برای انتخابات سال آینده و دشواری‌های حسن روحانی در مسیر باقی‌مانده تا اردیبهشت ۹۶ می‌گوید.
جهانگیری: وجود مشكلات معيشتی جانبازان چيزی جز شرمندگی برای مسئولين به همراه ندارد معاون اول رئیس جمهور گفت: يادآوري مشكلات جسمي و روحي جانبازان در كنار تنگناي معيشتي اين عزيزان، چيزي جز شرمندگي براي مسئولين به همراه ندارد.
در سفر جمعی از اعضای کمیسیون اجتماعی به هند صورت گرفت: بررسی مشکلات دانشجویان مشغول به تحصیل ایرانی در هندوستان در سفر جمعی از اعضای کمیسیون اجتماعی به هند و در دیدار با نمایندگان مجلس این کشور ضمن ابلاغ پیام رییس مجلس به پارلمان هند،مشکلات دانشجویان مشغول به تحصیل ایرانی در این کشور بررسی شد.
عماد خمیس در دیدار با ولایتی: تا آخرین قطره خون برای حفظ تمامیت ارضی سوریه مبارزه می‌کنیم نخست وزیر سوریه تاکید کرد: تا آخرین قطره خون برای حفظ تمامیت ارضی سوریه به مبارزه ادامه می دهیم.
روحانی با خودروی برقی رانندگی کرد + عکس رئیس‌جمهور امروز در بازدید از محصولات دانش‌بنیان با خودرو برقی«یوز» رانندگی کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها