روحانی در مراسم بهره‌برداری از دستاوردهای صنعت دفاعی: مداخله قدرت‌ها و غده سرطانی اسرائیل همواره منشاء تهدید امنیت و ثبات خاورمیانه بوده‌اند رئیس‌جمهور با بیان اینکه هیچگاه در اندیشه تجاوز نبوده‌ایم اما صلح جاده‌ای یکطرفه نیست، گفت: مداخله قدرت‌ها و غده سرطانی اسرائیل همواره منشاء تهدید امنیت و ثبات خاورمیانه بوده‌اند.
حجت‌الاسلام علوی: جملاتم را در فضای مجازی تغییر دادند/ آزادی بیان به شرط «رنگ توطئه نداشتن» از مسلمات انقلاب است وزیر اطلاعات درباره اظهارات اخیرش درباره رسالت این وزارتخانه و انعکاس آن در شبکه های اجتماعی گفت: البته جملات مرا تا حدی تغییر دادند من گفته بودم که رسالت نهاد اطلاعاتی خفه کردن صدای گلوله هاست نه خفه کردن صدا در گلوها.
ظریف در مراسم رونمایی از پرتال جدید وزارت خارجه: حضور مردم در انتخابات ۹۲ قدرت‌ها را به میز مذاکره کشاند/ اختلافات در ایران پای صندوق رای خاتمه می‌یابد وزیر خارجه با اشاره به حضور مردم پای صندوق های رای در سال ۹۲ گفت: اگر حضور مردم در سال ۹۲ پای صندوق های رای نبود هیچ گاه غرب و آمریکا پای میز مذاکره حاضر نمی شدند.
کدخدایی در نشست خبری: شورای نگهبان هیچ ترسی ندارد/ این شورا همه فعالیت‌های انتخاباتی را رصد می‌کند سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان هیچ ترسی ندارد، صحبت‌های رئیس مجلس نیز دلیل بر این است که کسی از شورای نگهبان نمی‌ترسد.
در دیدارهای بروجردی با مقامات بوسنی؛ «ایران و بوسنی» بر توسعه مناسبات در زمینه‌های مختلف تاکید کردند رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس که به همراه هیاتی در بوسنی به سر می برد در دیدارهای جداگانه ای با مقامات آن کشور، توسعه مناسبات طرفین را مورد تاکید قرار دادند.
پس از ۵ ماه ماموریت ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش به کشور بازگشت ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش پس از ۵ ماه ماموریت در آب های آزاد به کشور بازگشت.
سرلشکر جعفری در همایش «دوراهی کربلا»: اعتماد به کفار و لبخند زدن به آنها موجب شکست است فرمانده کل سپاه گفت: نظام اسلامی امروز در مسیری گام بر می‌دارد که انتهای آن تسلط اسلام بر همه جهان خواهد بود.
آیت‌الله جنتی در حرم امام خمینی(ره): امام حامی مظلومین، مستضعفین، فقرا و پابرهنگان بود/ کاری نکنیم که امام از ما ناراضی باشد رئیس مجلس خبرگان رهبری با اشاره به دشمنی با ظالمان و حمایت از مظلومین به عنوان اصول نهضت بنیانگذار انقلاب گفت: راه امام راهی نورانیست که باید ادامه دهیم و حقی است که ایشان بر گردن ما نهاده‌اند و باید به نسل‌های آینده منتقل کنیم.
ادامه بدعهدی های غرب در دوران پسابرجام صالحی: انگلیس در اجرای قرارداد خرید ۹۰۰ تن کیک زرد بدعهدی کرد رئیس سازمان انرژی اتمی درباره ۹۰۰ تن کیک زردی که قرار بود خریداری و وارد کشور شود گفت که ما قراردادی را با ۵+۱ در آخرین جلسه در فرانکفورت داشتیم که تایید شد و به امضا رسید اما متاسفانه در لحظات آخر انگلیس بد عهدی کرد.
سرلشکر صالحی: نمونه برتر اس٣٠٠ را ساخته‌ایم/ بدنبال نشان دادن اقتدار جمهوری اسلامی در دریا هستیم سرلشکرصالحی گفت: ما توان ساخت تجهيزات مورد نياز خود را داريم و نمونه برتر اس٣٠٠ را هم ساخته‌ايم و هم می‌سازيم.
سعید جلیلی: برج‌های نجومی که نمونه اروپایی هم ندارد حاصل «تبعیض» است عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی برج های نجومی که شاید در اروپا هم نمونه اش وجود نداشته باشد، حاصل "تبعیض" است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها