نخست وزیر سوریه با روحانی دیدار و گفتگو کرد نخست وزیر سوریه دقایقی پیش با رئیس جمهوری کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
امیر عبداللهیان در برنامه متن و حاشیه: آمریکایی‌ها در سوریه از پول و آبروی ترکیه و قطر استفاده کردند/ خودم در مذاکرات می‌دیدم که رفتار آمریکایی‌ها «بزن و در رو» است دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل گفت: برای آزاد سازی حلب ماه ها برنامه ریزی توسط نیروهای سوری به کمک مستشاران ایرانی انجام شد و در این میان نیروهای روسیه نیز پشتیبانی های خوبی را انجام دادند.
گزارش معاونت نظارت از عملکرد چهار ماهه نخست مجلس دهم ۳۲۷ سوال از وزرا در چهار ماهه نخست مجلس دهم؛ ارائه ۱۱۷۹ تذکر کتبی به هیأت وزیران گزارش معاونت نظارت مجلس از عملکرد چهارماهه نخست مجلس دهم منتشر شد که بر اساس آن از ابتدای این مجلس تاکنون ۳۲۷ سوال از وزرا و ۱۱۷۹ تذکر کتبی به هیات وزیران داده شده است.
امیر اسماعیلی در نشست خبری: رزمایش بزرگ پدافند هوایی ارتش از فردا آغاز می‌شود فرمانده قرارگاه پافندهوایی خاتم الانبیا گفت: رزمایش بزرگ پدافند هوایی ارتش از فردا به مدت ۳ روز در جنوب کشور آغاز می‌شود.
فومنی: حماسه ۹ دی، انقلاب دیگری در تاریخ جمهوری اسلامی بود دبیرکل حزب مردمی اصلاحات گفت: مسئولان باید آگاه باشند تا مبادا دشمن در آنان نفوذ پیدا کند چرا که در این صورت وقایع سال ۸۸ تکرار می‌شود.
"بی‌بی‌سی فارسی" و حمایت از گزینه نظامی علیه ایران؛ نیروی دریایی سپاه، جنگ‌طلبی احتمالی "ترامپ" را چگونه پاسخ می‌دهد؟ آمریکا ممکن است شروع‌کننده جنگ دریایی با ایران در خلیج فارس باشد اما قطعاً پایان‌دهنده آن نخواهد بود و چنین کارزاری، موجبات تضرر و پشیمانی ایالات متحده در برابر ایران را فراهم خواهد کرد. این نکته‌ای است که همه روسای جمهور آمریکا ازجمله دونالد ترامپ باید به آن توجه داشته باشند.
با موافقت نمایندگان؛ مجلس وظایف بیمه مرکزی در طول اجرای برنامه ششم را مشخص کرد نمایندگان در جلسه علنی امروز وظایفی را برای بیمه مرکزی ایران در طول اجرای برنامه ششم تعیین کردند.
سرلشکر جعفری در سالروز تأسیس سپاه حفاظت هواپیمایی: تماس‌هایی میان عربستان و اسرائیل برای ناامن کردن ایران برقرار است/ انقلاب اسلامی شکست را به آمریکا و اسرائیل در حلب تحمیل کرد فرمانده کل سپاه گفت: دشمن از ابتدا می‌خواست امنیت را از ما سلب کند چه در زمین و چه در آسمان.
روحانی: تسهیلات بین تهران - آستانه در حوزه همکاری‌های بانکی و صدور روادید ادامه یابد رئیس جمهور بر استفاده از تمام ظرفیت ها و فرصت های موجود در راستای توسعه روابط و تقویت همکاری های تهران- آستانه تاکید کرد.
بشار اسد: پیروزی حلب نه تنها پیروزی سوریه بلکه پیروزی ایران و روسیه است رئیس جمهور سوریه گفت: آزادی حلب از دست تروریسم فقط پیروزی برای سوریه نیست، بلکه از آنِ همه کسانی که در حال حاضر در مبارزه با تروریسم سهیم هستند؛ به ویژه ایران و روسیه.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام: بخش زیادی از نیروهای نهاد ریاست جمهوری فقط جدول حل می‌کنند رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به دلیل وجود نیروهای مازاد در نهاد ریاست جمهوری، بخش زیادی از آنها فقط جدول حل می‌کنند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها