وزارت خارجه ایران اقدام تروریستی در لندن را محکوم کرد سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام تروریستی و خشونت بار در لندن را محکوم و با خانواده قربانیان و آسیب دیدگان این حادثه ابراز همدردی کرد.
گزارش/ هرچه از سردار فاطمی سپاه اسلام می‌دانیم/ قاسم سلیمانی از نمای نزدیک شخصیت چندبعدی قاسم سلیمانی اما جنبه دیگری نیز دارد. ژنرال روستازاده‌ای از منطقه‌ای دور افتاده در دل کویر کرمان؛ صفا، خلوص و فروتنی صفت جداناشدنی مردمان کویر است.
دستجردی خبر داد اعضای هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی انتخاب شدند سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری نخستین جلسه شورای مرکزی این جبهه اسامی اعضای منتخب هیأت رئیسه را اعلام کرد.
بهرام قاسمی خبر داد: سفیر دانمارک به وزارت امورخارجه احضار شد سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: بعد از ظهر دیروز شش تن از عناصر معاند در اقدامی مشکوک سفارت کشورمان در کپنهاگ را مورد تعرض قرار دادند که بلافاصله مدیر کل شمال و شرق اروپای وزارت امورخارجه سفیر دانمارک در تهران را به وزارت امورخارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران علیه این اقدام ابلاغ شد.
طبق مصوبه مجلس در برنامه ششم مرخصی تشویقی پدران صاحب فرزند شده به ۳ روز کاهش یافت نمایندگان مجلس در لایحه برنامه ششم توسعه مرخصی تشویقی مردان صاحب فرزند شده را از دو هفته به ۳ روز کاهش دادند.
طی پیامی صورت گرفت؛ تشکر سردار نقدی از رهبر معظم انقلاب + عکس پس از در گذشت والده سردار محمد رضا نقدی رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین، رهبر معظم انقلاب طی پیامی این ضایعه را به سردار نقدی تسلیت گفتند؛ در همین راستا سردار نقدی هم طی پیامی از توجه رهبر معظم انقلاب تشکر کرده است.
عراقچی در اجلاس حقوق بشر در ژنو: تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشر در ایران بی اساس است معاون وزیر امور خارجه کشورمان گفت: تصویب قطعنامه وضعیت حقوق بشر در ایران در شورای حقوق بشر را کاملا بی اساس و غیرقابل قبول می دانیم چرا که این استفاده ابزاری از حقوق بشر است.
در حاشیه نشست هیات دولت؛ انصاری: تمامی نجومی‌بگیران دریافتی‌های مازاد را پس دادند/ حضور یک مدیر دوتابعیتی در وزارت ارتباطات رئیس سازمان اداری استخدامی گفت: تا امروز غیر یک مورد مدیر دوتابعیتی که در وزارت ارتباطات حضور دارد، وزارت اطلاعات به سازمان اداری استخدامی گزارشی در این باره ارائه نداده است.
روحانی در سیزدهمین اجلاس سران اکو: تفکر تکفیری و تروریسم تهدید مشترکی فراروی جهان قرار داده/ اکو نیازمند بازسازی با فرصت‌های جدید است رئیس جمهور گفت: تروریسم و تفکرات تکفیری، تهدید مشترکی را فراروی جهانیان قرار داده و هماهنگی و همکاری در مقابله با این پدیده شوم، به یک ضرورت تبدیل شده است.
ظریف در بیست و دومین نشست شورای وزرای خارجه سازمان اکو: ایران خود را متعهد به ادامه حمایت از اکو می‌داند وزیر امور خارجه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران خود را متعهد به ادامه حمایت از اکو می‌داند، گفت: ما بر این باوریم که سازمان همکاری اقتصادی بهترین گزینه جهت همکاری بین کشورهای منطقه است.
در رزمایش ولایت ۹۵ «والفجر»؛ جدیدترین اژدر ارتش از زیردریایی غدیر شلیک شد والفجر جدیدترین اژدر نیروی دریایی ارتش برای اولین بار با موفقیت از زیردریایی غدیر شلیک شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها