نخست وزیر سوریه با روحانی دیدار و گفتگو کرد نخست وزیر سوریه دقایقی پیش با رئیس جمهوری کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
با حضور وزیر دفاع؛ تمبر سردار سرلشگر شهید حسین همدانی رونمایی شد تمبر سردار سرلشگر شهید حاج حسین همدانی صبح امروز و با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در وزارت ارتباطات رونمایی شد.
علمای اهل سنت استان کرمانشاه: ملت ایران در روز ۹ دی سال ۸۸ سیلی محکمی به سران فتنه و حامیان آنها زدند/ حماسه ۹ دی نماد اقتدار و بصیرت انقلابی مردم ایران اسلامی است علمای اهل سنت در استان کرمانشاه در گفتگوهایی جداگانه بر اهمیت روز ۹ دی ماه در تاریخ ایران اسلامی تاکید کردند.
در پیامی صورت گرفت؛ رهبر انقلاب، درگذشتِ حجت‌الاسلام حسینی میانجی را تسلیت گفتند حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم جلیل‌القدر حجت‌الاسلام والمسلمین حاج سیدکاظم حسینی میانجی را تسلیت گفتند.
آیت الله آملی لاریجانی: توقع مردم، رسیدگی سریع به حقوق های نجومی است/رسیدگی به عملکرد مالی دولت وظیفه قوه قضائیه است آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به اینکه رسیدگی دستگاه قضا باید خالی از شعار و جانبداری سیاسی باشد بر رسیدگی قضایی پرونده حقوق نجومی تاکید کرد و گفت: این پرونده در دادستانی در جریان است و امیدواریم هرچه سریع تر رسیدگی شود.
سروری جبهه مردمی نیروهای انقلاب به دنبال ایجاد یک تغییر جدی در شان نظام جمهوری اسلامی است عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب به دنبال یک تغییر جدی در شان نظام جمهوری اسلامی است که رانت فساد را برنتابد و با تمام توان در برابر آن ایستادگی کند.
سیدافقهی آمریکا از الگو شدن سردارسلیمانی وحشت دارد یک کارشناس خارمیانه گفت: وحشت امریکایی ها از این است که سردار سلیمانی برای دیگران الگو شود به هر حال کسی که برای خدا کار می کند در نهایت خداوند کاری می کند که همه از اسم او بترسند.
طبق مصوبه مجلس در برنامه ششم دولت مکلف به راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا اقدام شد/ امکان دسترسی عموم مردم به سامانه نمایندگان مجلس در لایحه برنامه ششم توسعه دولت را مکلف کردند که ظرف یکسال نسبت به راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا اقدام کند.
سردار غیب‌پرور: نهم دیماه نماد وحدت مردم در حفظ اسلام و ارزش‌های اسلامی است سردار غیب پرور گفت: دشمنان نظام اسلامی با حربه نخ نمای اختلاف افکنی در فتنه ۱۳۸۸ به دنبال برانداری جمهوری اسلامی ایران بودند.
در برنامه ششم توسعه ایجاد هر گونه منطقه آزاد و ویژه اقتصادی جدید منوط به تصویب مجلس شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در لایحه برنامه ششم توسعه مقرر کردند ایجاد هر گونه منطقه آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی جدید را منوط به تصویب مجلس و تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز برای استقرار واحدهای تولیدی است.
مروری بر توصیه‌های رهبری برای بازسازی بم؛ تدبیر رهبر انقلاب برای بازسازی بم چه بود؟ پنجم دی‌ماه ۱۳۸۲ زلزله‌ای در شهر بم اتفاق افتاد، در همان ساعات اولیه‌ی حادثه، رهبر انقلاب در پیامی از همه‌ی مسئولین و مردم خواستند که با همه‌ی توان به یاری مردم بم بشتابند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها