امیر سرتیپ پوردستان: توانمندی موشکی ما به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست/ اجازه بازدید از مراکز نظامی به هیچ کشوری داده نخواهد شد جانشین فرمانده کل ارتش درباره احتمال مطرح شدن مذاکرات موشکی توسط غرب گفت: توانمندی موشکی ما به هیچ عنوان قابل مذاکره نیست.
در گفتگوی ویژه خبری مطرح شد ۷۰ درصد قاچاق کشور از مبادی رسمی است/ قاچاق کالا سالانه ۳ میلیون فرصت شغلی را از بین می برد رئیس کمیسیون اصل نود گفت: قاچاق کالا بیش از ۱۸ تا ۲۵ میلیارد دلار برآورد شده است که سالانه ۳ میلیون فرصت شغلی را از بین می برد.
حجت‌الاسلام رئیسی استعفا داد حجت‌الاسلام رئيسی از هيات نظارت بر انتخابات استعفا داد.
در پیامی؛ رهبر معظم انقلاب اسلامی درگذشت حجة‌الاسلام برهان را تسلیت گفتند رهبرمعظم انقلاب در پیامی درگذشت امام جمعه مهریز را تسلیت گفتند.
واکنش سفارت ایران در لندن به ضرب‌وشتم نوجوان ایرانی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن حمله تاسف بار نژادپرستانه به یک نوجوان ایرانی را محکوم کرد.
در جمع کارکنان وزارت خارجه؛ ظریف: بد عهدی آمریکایی‌ها برای ما غیرقابل پیش‌بینی نبود وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار نوروزی با کارکنان این وزارتخانه گفت: بد عهدی آمریکایی ها برای ما غیرقابل پیش بینی نبود. دو طرف هم بر اساس عدم اعتماد متقابل جلو رفتند.
سردار غیب پرور در دیدار کارکنان سازمان بسیج مستضعفین: اگر بسیج قدرت و زبان مطالبه‌ گری نداشته باشد کاری از پیش نخواهیم برد/ خاضعانه برای همکاری با دولت آماده‌ایم رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اقشار بسیج باید همکار و مددکار دولت باشند و ما به دولت بگوییم که خاضعانه برای همکاری با دولت آماده ایم.
گفتگوی ویژه خبری؛ وزارت نفت برای بالاتر نشان دادن آمار فروش نفت خام خوراک پالایشگاه ها را صادر کرد دوستان وزارت نفت برای آن که آمار فروش نفت خام را بیشتر نشان دهند، بخشی از خوراک پالایشگاه ها را قطع و صادر کردند که این اقدامی صد در صد ضد اقتصاد مقاومتی و ضد اشتغال است.
طبق مصوبه مجلس دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا ۱۳ مرداد ۹۶ خاتمه می‌یابد نمایندگان مجلس برای تأمین نظر شورای نگهبان مصوب کردند که دوره چهارم شوراهای اسلامی شهر و روستا ۱۳ مردادماه ۹۶ خاتمه یابد و دوره پنجم این شوراها از ۱۴ مردادماه ۹۶ آغاز شود.
لاریجانی در نطق پیش از دستور: دولت برنامه اجرایی در زمینه حمایت از تولید ملی و اشتغال را به مجلس ارائه کند رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت می‌خواهیم برنامه اجرایی خود در زمینه حمایت از تولید ملی و اشتغال را به مجلس ارائه کند.
جزئیات برگزاری دومین مجمع ملی جبهه مردمی ۵ نامزد جبهه مردمی روز ۱۷ فروردین مشخص و اعلام می‌شود جزئیات برگزاری دومین مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اعلام شد. ۵ نامزد جبهه مردمی روز ۱۷ فروردین مشخص و اعلام می شود.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها