سردار غیب‌پرور: ادعای رقابت با هیچ نهادی را نداریم/ بسیج آماده کمک برای حل مشکلات خوزستان است رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در موضوع خوزستان، بنده رسما اعلام کردم که آحاد بسیجیان حاضر هستند در کاشت نهال و یا در هر عرصه دیگری که لازم باشد کمک کنند.
اجمالی/ رهبرانقلاب در دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش: هیچ دشمنی نمی‌تواند ملت ایران را فلج کند/ مردم در ۲۲ بهمن جواب تهدیدات ترامپ را می‌دهند فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی ارتش به دیدار رهبر انقلاب رفتند.
طی نا‌مه‌ای جهانگیری به نوبخت عنوان شد عیدی کارمندان دولت و بازنشستگان ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شد/ پرداخت در بهمن‌ مصوبه هیات دولت برای پرداخت عیدی کارمندان دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده (۵) قانون محاسبات عمومی کشور به مبلغ ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.
حدادعادل: «صداقت و بیان حقیقت» مبنای سخن گفتن رهبر انقلاب با جوانان غرب است عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی تاکید کرد: صداقت و بیان حقیقت مبنای سخن گفتن حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با جوانان غرب است.
آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش نظام سلطه: وجود جریان «نفوذ» مثل روز، روشن است/ عده‌ای هنوزم هم نفوذ را باور ندارند رئیس قوه قضائیه گفت: برای ما که از برخی پشت پرده های نفوذ خبر داریم مثل روز روشن است که جریان نفوذ مطرح است و نخستین وظیفه ما باور نفوذ است.
وزارت خارجه با حضور تیم کشتی‌ آمریکا در ایران موافقت کرد با حضور تیم کشتی آمریکا به منظور شرکت در مسابقات جام جهانی کشتی در کرمانشاه موافقت شد.
آیت‌الله خاتمی در نمازجمعه تهران در دنیای گرگ‌ها باید سلاح داشته باشیم/ آمریکا آشکارا برجام را نقض کرد خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: رزمایش موشکی جلوه اقتدار ماست و هیهات که در دنیایی با وجود دولت استکباری آمریکا ما سلاح نداشته باشیم و آمریکا هر غلطی خواست بکند.
رضایی: آقای ترامپ! بزرگ‌تر از تو به ایران اخطار دادند اما نتوانستند کاری کنند/ مراقب پوست خربزه ملک سلمان و نتانیاهو باش دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به پیام ها و رفتارهای ضد ایرانی رئیس جمهور آمریکا گفت: امروز آقای ترامپ توییت کرده که من به ایران اخطار داده ام. بزرگ تر از تو به ایران اخطار داده اند و کاری نتوانسته اند بکنند.
آخرین اطلاعیه وزارت کشور: هموطنان همچنان به سفرهای غیرضروری نروند وزارت کشور در دومین اطلاعیه از شب گذشته از هموطنان خواست همچنان از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.
واکنش سخنگوی وزارت خارجه به سخنان مشاورامنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا آمریکا با مواضع نابخردانه به تروریست‌ها کمک می‌کند سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به سخنان مشاورامنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا گفت: دولت آمریکا بجای قدردانی از ایران برای مبارزه مستمر با تروریسم، با تکرار ادعاهای بی‌اساس و اتخاذ سیاست‌های نابخردانه عملا به گروه‌های تروریستی کمک می‌کند.
بهرام قاسمی: ادعاهای باطل علیه کشورمان با هدف یافتن بازار بیشتر برای تسلیحات مرگبار ایالات متحده مطرح شده است سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: ادعاهای بی اساس و باطل علیه کشورمان با هدف ایجاد اختلاف در میان کشورهای منطقه و یافتن بازار بیشتر برای تسلیحات مرگبار ایالات متحده مطرح شده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها