نخست وزیر سوریه با روحانی دیدار و گفتگو کرد نخست وزیر سوریه دقایقی پیش با رئیس جمهوری کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
عماد خمیس در دیدار با ولایتی: تا آخرین قطره خون برای حفظ تمامیت ارضی سوریه مبارزه می‌کنیم نخست وزیر سوریه تاکید کرد: تا آخرین قطره خون برای حفظ تمامیت ارضی سوریه به مبارزه ادامه می دهیم.
روحانی با خودروی برقی رانندگی کرد + عکس رئیس‌جمهور امروز در بازدید از محصولات دانش‌بنیان با خودرو برقی«یوز» رانندگی کرد.
ظریف در حاشیه اجلاس داووس؛ بعید است در مورد برجام در داووس جلسه‌ داشته باشیم/ آمریکا در مذاکرات قبلی پیرامون سوریه موفق نبود وزیر امور خارجه گفت: از آمریکا برای شرکت در نشست آستانه دعوت نکرده‌ایم.
شمخانی: آمریکا در مدیریت و جمع بندی نتایج اجلاس آستانه نقشی نخواهد داشت دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: هیچ دعوتی از آمریکا برای حضور در مذاکرات آستانه صورت نگرفته است.
نخست وزیر سوریه با روحانی دیدار و گفتگو کرد نخست وزیر سوریه دقایقی پیش با رئیس جمهوری کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
جهانگیری در جشنواره رازی:‌ با اجرای برجام صادرات نفت به بالاترین سطح خود در بعد از انقلاب رسید معاون اول رئیس جمهور گفت: ایران از موضع اقتدار می‌گوید که اگر طرف مقابل برجام را پاره کند عکس‌العمل ما تندتر خواهد بود البته ما به عهد و توافق بین‌الملی که امضا کردیم پایبند هستیم.
رضایی در نشست خبری: مباحث جلسه ۱۹ دی ماه با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مهم و محرمانه است/جلسات مجمع تا ۶ اسفند برگزار می‌شود/ خواسته آقای هاشمی پیگیری «سیاست‌های کلی صرفه‌جویی» بود دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مباحث جلسه ۱۹ دی ماه مهم و محرمانه است گفت:‌ جمع‌بندی ما این بود که اگر بخواهیم کار بزرگی در کشور انجام دهیم همه باید با یکدیگر و با سیاست‌های کلی که رهبری ابلاغ کرده‌اند همراه باشیم.
به مناسبت شصت و یکمین سالگرد شهادت؛ خاطرات خواندنی رهبر معظم انقلاب از شهید نواب صفوی پس از ترور نافرجام حسین علا، نخست وزیر وقت، نواب صفوی و یارانش دستگیر و در دادگاه رژیم پهلوی به اعدام محکوم و در ۲۷ دی ماه تیرباران شدند و به شهادت رسیدند.
حواشی داغ آخرین روز بررسی برنامه ششم؛ از پَرسه در کنار صندلی رئیس‌جمهور تا قطع میکروفون آقای ۲۰۲ / نادرخان و جدول کمبود بچه!/ آقای دکتر اول من! آخرین روز بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در بهارستان از حواشی بی‌بهره نماند.
چرا ابوبکر البغدادی با جلیقه انتحاری می‌خوابد؟ بسیاری از رهبران بلندپایه داعش ترجیح می‌دهند که کشته شوند تا اینکه زنده دستگیر شوند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها