به مناسبت شصت و یکمین سالگرد شهادت؛ خاطرات خواندنی رهبر معظم انقلاب از شهید نواب صفوی پس از ترور نافرجام حسین علا، نخست وزیر وقت، نواب صفوی و یارانش دستگیر و در دادگاه رژیم پهلوی به اعدام محکوم و در ۲۷ دی ماه تیرباران شدند و به شهادت رسیدند.
جهانگیری در جشنواره رازی:‌ با اجرای برجام صادرات نفت به بالاترین سطح خود در بعد از انقلاب رسید معاون اول رئیس جمهور گفت: ایران از موضع اقتدار می‌گوید که اگر طرف مقابل برجام را پاره کند عکس‌العمل ما تندتر خواهد بود البته ما به عهد و توافق بین‌الملی که امضا کردیم پایبند هستیم.
رضایی در نشست خبری: مباحث جلسه ۱۹ دی ماه با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مهم و محرمانه است/جلسات مجمع تا ۶ اسفند برگزار می‌شود/ خواسته آقای هاشمی پیگیری «سیاست‌های کلی صرفه‌جویی» بود دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مباحث جلسه ۱۹ دی ماه مهم و محرمانه است گفت:‌ جمع‌بندی ما این بود که اگر بخواهیم کار بزرگی در کشور انجام دهیم همه باید با یکدیگر و با سیاست‌های کلی که رهبری ابلاغ کرده‌اند همراه باشیم.
به مناسبت شصت و یکمین سالگرد شهادت؛ خاطرات خواندنی رهبر معظم انقلاب از شهید نواب صفوی پس از ترور نافرجام حسین علا، نخست وزیر وقت، نواب صفوی و یارانش دستگیر و در دادگاه رژیم پهلوی به اعدام محکوم و در ۲۷ دی ماه تیرباران شدند و به شهادت رسیدند.
حواشی داغ آخرین روز بررسی برنامه ششم؛ از پَرسه در کنار صندلی رئیس‌جمهور تا قطع میکروفون آقای ۲۰۲ / نادرخان و جدول کمبود بچه!/ آقای دکتر اول من! آخرین روز بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در بهارستان از حواشی بی‌بهره نماند.
چرا ابوبکر البغدادی با جلیقه انتحاری می‌خوابد؟ بسیاری از رهبران بلندپایه داعش ترجیح می‌دهند که کشته شوند تا اینکه زنده دستگیر شوند.
سه‎شنبه هفته جاری؛ نشست خبری رئیس‌جمهور برگزار می‌شود نشست خبری رئیس‌جمهور کشورمان بعد از ظهر روز سه شنبه (۲۸ دیماه) با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود.
در راستای سیاست‌های تحکیم خانواده زنان خانه‌دار دارای سه فرزند بیمه می‌شوند نمایندگان مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف کردند طرح لازم برای ایجاد بیمه تأمین اجتماعی زنان خانه‌دار حداقل دارای ۳ فرزند را تهیه کند.
رئیس سازمان انرژی اتمی: طرف مقابل بدعهدی کرد اما ما دستاوردهای بزرگی بعد از برجام داشتیم رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه ۲۶دی مصادف با گذشت یک سال از برجام است، تصریح کرد: طرف مقابل بدعهدی‌های فراوانی کرد اما خبر خوش اینکه دراین مدت دستاوردهای بزرگی داشته ایم.
توضیح وزارت خارجه درباره لغو گفتگوی تلویزیونی عراقچی روابط عمومی وزارت امور خارجه در پی پرسش خبرنگاران رسانه‌‌ها در خصوص علت لغو گفتگوی تلویزیونی عراقچی توضیحاتی ارائه کرد.
در مجلس تصویب شد دو هفته‌ مرخصی تشویقی برای «پدران» براساس مصوبه مجلس مردان شاغل در قوای سه‌گانه، بخش‌های دولتی و عمومی غیردولتی که صاحب فرزند شوند، از دو هفته مرخصی تشویقی برخوردار می‌شوند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها