شعر«مهدی چراغ زاده» در پاسخ به ابیات مقام معظم رهبری مهدی چراغ زاده درباره مطروحه رهبر انقلاب شعری را سروده است.
در ادامه قاچاق میوه به کشور؛ بازار داغ میوه های خارجی در جنوب شرق/ چشمک چیکو و کاکتوسی به سبد غذایی ایرانیان در حالی واردات میوه به کشور ممنوع شده است که چیکو، ستاره ای، کاکتوس ، نارنگی و زیتون پاکستانی در بازارهای سیستان و بلوچستان رونق دو چندانی به خود گرفته است.
آیا زندگی مشترک رئیس لازم دارد؟ کارشناس ارشد مشاور خانواده گفت: خانواده نیاز به مسئول دارد که در دین اسلام مسئولیت خانواده بر عهده مرد گذاشته شده است.
رییس انجمن آترواسکلروزایران خبرداد : مرگ روزانه ۳۰۰ ایرانی به دلیل بیماری های قلبی /برنامه جهانی برای کاهش بیماری های قلبی و عروقی رییس انجمن آترواسکلروزایران با بیان اینکه روزانه دسته کم ۳۰۰ ایرانی به دلیل ابتلا به انواع بیماری های قلبی-عروقی جان خود را ازدست می‌دهند، گفت: با برنامه ای که سازمان بهداشت جهانی برای دنیا در نظرگرفته، امیدواریم در کشورهای توسعه یافته تا سال ۲۰۲۵ شاهد کاهش بیماری های قلبی و عروقی باشیم.
عاقبت عشق های مجازی؛ جدایی ثمره انتخابی نادرست/ انهدام خانواده، رهاورد شبکه های مجازی به قول قدیمی ها آن قدر هندوانه زیر بغلم جای داد که پس از مدت ها دوستی در گروه تلگرامی علی رغم مخالف خانواده هایمان ازدواج کرده و اکنون پس از گذشت۸ماه از هم جداشدیم زیرا افشین مدام در حال چت کردن با دوستان مجازی اش بود.
بسته حقوقی قضایی وکیل یار جوان؛ در مورد شرایط مطالبه هدایای دوران نامزدی بیشتر بدانیم بر اساس قانون، می‌توان هدایایی که در دوران نامزدی بین نامزدها رد و بدل می‌شوند را مطالبه کرد.
گزارشی از بازار گرمی برنج های وارداتی؛ ادامه صدرنشینی برنج هندی در جنوب شرق کشور/ جانمایی برنج آلوده در کیسه های ایرانی در حالی برنج های هندی و پاکستانی همچنان صدرنشین اقلام وارداتی از مرزهای جنوب شرق کشور هستند که سالانه ۶۰۰هزار تن برنج هندی نیز از دبی و پاکستان به کشور قاچاق می شود.
همزمان با فریاد" الله اکبر " مردم در شامگاه ۲۱ بهمن ؛ پویش الله اکبر ساعت ۲۱ در شبکه های اجتماعی ایجاد خواهد شد فعالان شبکه های اجتماعی قصد دارند ‏‎‏امشب همزمان با فريادهاى ⁧ #الله_اکبر ⁩مردم ايران در ساعت ٢١ در شبكه هاى اجتماعى نیز با هشتگ #الله_اکبر به استقبال ⁧جشن پیروزی انقلاب اسلامی بروند.
امام جماعت مسجد مکی زاهدان ؛ ۲۲بهمن روز تاریخی، ملی وحیاتی است حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن موجب اقتدار کشور ویاس دشمنان ملت ایران خواهد شد.
اختلاف چشمگیر سود اپل از بازار موبایل در مقایسه با سامسونگ کمپانی اپل با وجود سهم کمتر از بازار و فروش تعداد کمتری گوشی هوشمند نسبت به سامسونگ، همواره سهم بیشتری از سود این بازار در اختیار دارد.
دعوت علمای اهل سنت برای حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن؛ حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای بیعت با ولایت فقیه/ امروز بزرگترین معروف حمایت گسترده از آرمان‌های انقلاب است جمعی از علمای اهل سنت شهرستان سرباز با دعوت از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، این روز را میعادگاه تداوم دفاع همه‌جانبه از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب دانستند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها