گزارشی از پروژه هایی تا سرای باقی؛ توسعه در بن بست جاده های جنوب شرق/ جاده های نیمه تمام۳۰ ساله، رکورداران مرگ و میر در حالی روز به روز آمار قربانیان جاده های سیستان و بلوچستان رو به فزونی می رود که کمبود اعتبار تنها دلیل عدم تکمیل برخی از این جاده های ۳۰ ساله عنوان شده است.
علمای شاخص اهل سنت کرمانشاه خواستار شدند: برخورد قانونی و قاطع با مسببان هتاکی به دین و اخلاق/ تدبیری نشود رفتن به دانشگاه را منع می کنیم/ تقدیر از موضع قاطع آیت الله علما علمای شاخص اهل سنت استان کرمانشاه وقایع دانشگاه رازی را محکوم کردند.
خانواده شهدای مدافع حرم: مدعیان شبهه حضور مدافعان حرم در سوریه از تاریخ انقلاب بی‌خبرند/ هر کجا ظلم باشد نیروهای جبهه مقاومت در آنجا حضور دارند/ مرزی برای رزمندگان جبهه مقاومت وجود ندارد احمد رضا بیضایی گفت: آن‌هایی مدافعان حرم را مدافعان بشار اسد می‌پندارند، در خوش بینانه ترین حالت اگر غرضی نداشته باشند از تاریخ انقلاب بی‌خبرند.
زاهدان؛ جزئیات درگیری نیروهای سپاه پاسداران با گروهک تروریستی در پی درگیری نیروهای سپاه با گروهک تروریستی، رزمندگان اسلام موفق به فراری دادن این گروهک به خارج از مرزهای ایران شدند.
آیا مرد مسلمان می‌تواند با زن اهل کتاب ازدواج کند؟+نظر مراجع تقلید این روزها که شاهد گسترش اسلام در کشورهای دور و نزدیک هستیم، این پرسش وجود دارد که یک مرد مسلمان می‌تواند با یک زن اهل کتاب ازدواج کند.
بیکاری جوانان در پی رکود عجیب بازار؛ تشدید کسادی بازار رایانه با افزایش نرخ دلار/ جاده اقتصاد مقاومتی با افزایش مالیات هموار نمی شود! علاوه بر استقبال بیشتر مردم از موبایل و تبلت، افزایش تعرفه های گمرکات، افزایش مالیات و کاهش قدرت خرید مردم را می توان از دلایل اصلی رکود بازار خرید و فروش رایانه در کشور دانست.
تکاپوی سبز پوشان انقلابی برای رفع فقر عملکرد درخشان نیروی زمینی سپاه در محرومیت زدایی از چهره سیستان و بلوچستان/ سپاه در صحنه اقدام و عمل سرآمد است جمعی از علما، ریش سفیدان و مردم طوایف بلوچ با اشاره به نقش سپاه در محرومیت زدایی، خواستار توسعه فعالیت های این نهاد به خصوص در بخش بیمارستان های صحرایی در نقاط مختلف استان شدند.
گزارشی از مد و مدلینگ در پایتخت: ترویج بی بندباری با مدلینگ های خیابانی/ ورود به شبکه مدلینگ با اراده خودتان، اما خروج از آن دست شما نیست/ اجبار به پوشش لباس های نامتعارف و تردد در خیابانهای تهران شیوع بی حجابی توسط مدلینگ ها خیابانی و شبکه های اجتماعی و حتی برخی از بازیگران سینمای ایران اگرچه معضلی است که می بایست برای حل آن فرهنگ حجاب و عفاف را ترویج نمود ، اما جرم بودن این معضل فرهنگی موضوع است که انکار آن تنها به گسترش آن در میان اقشار گوناگون می انجامد.
مدیرعامل ایران‌ایر: ایرباس ۸ هواپیما را سال آینده تحویل می‌دهد مدیرعامل ایران‌ایر با بیان این‌که تیم مذاکره کننده ایرباس همچنان در ایران هستند گفت: بوئینگ در سال آینده میلادی هیچ هواپیمایی را به ما تحویل نمی‌دهد اما قرار است ایرباس ۸ هواپیما را در سال ۹۶ تحویل دهد.
برنامه‌‌ جدید رسانه‌های غرب برای ارائه‌ی تصویری سیاه از جامعه‌ی ایرانی؛ درخواست بی‌بی‌سی از کاربران ایرانی/ انگلیسی‌ها چه اهدافی را دنبال می‌کنند؟ بی‌بی‌سی کارتن‌خواب‌های کشورهایی همچون آمریکا و انگلیس را رها کرده و به دنبال بزرگ‌نمایی اندک کارتن‌خواب‌های ایرانی است تا بدین گونه وضعیت ایران را سیاه جلوه دهد.
رییعی خبر داد ایجاد ۲۰۰ هزار شغل در حوزه تعاون در سال جاری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امسال ۲۰۰ هزار شغل جدید در تعاونی های خرد و مناطق متکی بر یک وضعیت اشتغال ایجاد شده است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها