عارف لرستانی بر اثر عارضه قلبی درگذشت عارف لرستانی بازیگر تلویزیون ایران ساعاتی پیش بر اثر عارضه قلبی درگذشت.
رستم قاسمی: رشد اقتصادی ۱۱.۶ درصد شوخی بیش نیست/ برخی خزانه کشور را با خزینه اشتباه گرفته‌اند/ آخرین دریافتی من ۷ میلیون تومان بود وزیر سابق نفت با بیان اینکه برخی خزانه کشور را با خزینه اشتباه گرفتند، گفت: اینکه بانک مرکزی رشد اقتصادی در سه ماه گذشته را ۱۱.۶ درصد اعلام کرده است، به نظر من شوخی‌ بیش نیست، در تاریخ ایران و حتی جهان چنین چیزی را سراغ ندارم.
فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات/ همراهی «مریم و میتیل» با «یک روز سخت» فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی مختلفی برای پخش در هفته پایانی سال ۹۵ از تلویزیون در نظر گرفته شده‌اند.
چربی‌سوزی موضعی با آجیل شب عید/ آجیل بو داده خوشمزه اما سرطانزا! یک دکترای تغذیه و رژیم درمانی گفت: افراد روزانه مجاز به مصرف ۳۰ گرم آجیل هستند و حتی‌المقدور آجیل خام را جایگزین آجیل شور و بو داده کنند.
آیت الله اراکی: هر کس در راه حفظ جان «شیخ عیسی قاسم» کشته شود «شهید» است/ ایستادگی در برابر توطئه آل خلیفه؛ واجب شرعی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه ای، ظلم و تعدی رژیم آل خلیفه به شیخ عیسی قاسم، روحانی برجسته بحرینی را به شدت محکوم کرد.
به مناسبت سالگرد شهدای تاسوکی؛ راه بندان خونین در جاده زابل ـ زاهدان/ ۲۲ شهید در ۲۵ دقیقه جهنمی تنها چند روز به آغازین روزهای سال ۸۵ مانده بود که گروهک تکفیری ریگی با شهادت ۲۲ نفر در مسیر زابل – زاهدان جنایت هولناکی را رقم زد.
تکذیب شد؛ فروش گوشت الاغ در زاهدان!/ مدیر کل دامپزشکی: ۷۲ مورد تخلف شناسایی شد+ عکس مدیر کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در بررسی های انجام شده موردی مبنی بر توزیع گوشت الاغ در زاهدان محرز نشد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد این چنینی همان ساعت به دامپزشکی اطلاع دهند.
گازرسانی پرحاشیه؛ ​ ناراحتی دولتی ها از گزارش صدا و سیما در مورد گازرسانی به زاهدان/ وقتی دولت خطای خود را با حمله جبران می کند! در حالی دولتمردان گازرسانی به زاهدان را وفای به عهد دولت یازدهم تعبیر می کنند که مردم زاهدان می گویند اسم گاز را شنیده اند ولی آن را ندیده اند، پخش همین نظرات مردمی گویا خاطر اعضای کابینه تدبیر را مکدر کرده است.
فلسفه چهارشنبه سوری چیست؟ پس از گذشت سال های طولانی، «چهارشنبه سوری» یکی از اندک جشن‌های فراموش نشده‌ ما در طول تاریخ است.
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی سیما در شب چهارشنبه آخر سال فیلم های سینمایی و تلویزیونی در آخرین سه شنبه سال ٩٦، ۲۴ اسفند، از شبکه هـای یک، دو، سه و کودک پـخش می‌شـود.
کولاکوویچ: بازیکنان باتجربه شاید در المپیک ۲۰۲۰ نباشند/ انتظار مردم بالاتر از واقعیت است اولین نشست خبری ایگور کولاکوویچ به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران در هتل آکادمی فوتبال آغاز شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها