گزارشی از پروژه هایی تا سرای باقی؛ توسعه در بن بست جاده های جنوب شرق/ جاده های نیمه تمام۳۰ ساله، رکورداران مرگ و میر در حالی روز به روز آمار قربانیان جاده های سیستان و بلوچستان رو به فزونی می رود که کمبود اعتبار تنها دلیل عدم تکمیل برخی از این جاده های ۳۰ ساله عنوان شده است.
به مناسبت اربعین اولین خبرنگار شهید مدافع اسلام؛ ناگفته های شنیدنی درباره شهید محسن خزایی/ خبرنگاری که محل اختفای تک تیراندازان داعشی را نشان داد حاج‌محسن در رؤیای صادقانه‌اش برادرم(شهید محسن ذوالفقاری) را دیده بود که به پیشواز آنها آمده و گفته بود که من از کی منتظر شما هستم پس چرا دیر آمدید؟
این قسمت‌ها از مواد غذایی که دور ریخته می‌شود، دارو هستند! پوست کدو را دور نریزید. پوست کیوی سرشار از پروبیوتیک است که در خواب بهتر به شما کمک می کند.
همزمان با سالروز تشکیل سپاه حفاظت هوایی: مزار شهدای گمنام کیش غبارروبی و عطرافشانی شد+ تصاویر پرسنل حفاظت هوایی سپاه فرودگاه کیش همزمان با سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل سپاه حفاظت هوایی صبح امروز در مراسم غبارروبی شهدای گمنام شرکت کردند.
گزارش تصویری/ نشست مودت مشترک علمای تشیع و تسنن شهرستان دلگان به همت بسیج طلاب و روحانیون دلگان نشست مودت مشترک علمای تشیع و تسنن شهرستان برگزار شد.
محلول وایتکس کودک را برای همیشه لال کرد +تصاویر چند ثانیه غفلت یک مادر باعث شد تا زندگی کودک خردسالش برای همیشه به اتفاق شومی تغییر کند.
گزارش؛ شبکه های اجتماعی که محدودیت سنی دارند/با اجازه وارد شوید تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که بسیاری از شبکه های اجتماعی و نرم افزارها محدودیت سنی برای استفاده افراد دارند؟
​ گزارشی از تحصیل زیر سقف فقر؛ "۱۰۰۰ تومان" خرجی یک ماه دانش آموزان پهناورترین استان کشور/ آینده سیستان و بلوچستان قربانی بی توجهی دولتمردان در حالی ۷۰ درصد دانش‌آموزان سیستان ‌و بلوچستان با ۱۰۰۰ تومان در ماه سر می‌کنند که یکی از عارضه های این فقر دامنگیر عدم دسترسی افراد به آموزش است و این موضوع باعث شده آمار کودکان بازمانده از تحصیل در استان زیاد باشد.
گزارش/ کاهش جمعیت جوان روی خط هشدار/ چرا افزايش جمعيت برای ايران مهم است؟ کاهش جمعیت جوان کشور(در مقایسه یا دهه ها و سال های گذشته)یکی از چالش هایی است که نیروی انسانی جامعه را به عنوان یکی از اصلی ترین سرمایه های این مرز و بوم هدف قرار می دهد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان: آزاد سازی حلب یعنی خنثی شدن تمام توطئه های غرب/ معادلات دشمن در منطقه به هم خورد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان گفت: آزاد سازی حلب به معنای خنثی شدن تمام توطئه های کشورهای آمریکا، عربستان، قطر، ترکیه و رژیم غاصب اسرائیل است.
توصیه های مهم تغذیه ای در شب یلدا؛ بیماران کلیوی هندوانه کمتری میل کنند/ مغزهای بی نمک جایگزین آجیل شور شود معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ضمن تاکید بر اینکه بیماران کلیوی باید کمتر از هندوانه استفاده و مراقب مقدار مصرف مایعات باشند، گفت: در شب یلدا میوه های تازه و مغزهای بینمک مانند پسته، بادام، فندق وغیره را جایگزین انواع شیرینی ها وآجیل شور کنید.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها