محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی؛ فعالیت ۵۰ گروه جهادی شیعه و سنی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان/ بسیج سازندگی پیشگام در توسعه تلاش برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با رفع محرومیت زدایی در مناطق روستایی ومحروم سیستان و بلوچستان از جمله مواردی است که توسط بسیج سازندگی سپاه اجرا و با اثراتی عمیق قابل مشاهده است.
اندیشکده میدل ایست: دلیل کاهش سریع محبوبیت روحانی/ ایرانی‌ها به آمارهای رشد اقتصادی رئیس جمهور تردید دارند اندیشکده آمریکایی نوشت: رشد فزاینده مشکلات اقتصادی مهمترین عامل کاهش محبوبیت سریع «حسن روحانی» جهت انتخاب مجدد به عنوان رییس جمهور ایران است.
چیت چیان: برخورد با حفر چاه‌های غیرمجاز شدت می‌یابد/ برداشت بی‌رویه آب از سوی کشاورزان وزیر نیرو با بیان اینکه برداشت آب بیش از حد در بخش کشاورزی یکی از دلایل اصلی تغییر اقلیم است، گفت: در حال حاضر وزارت نیرو به شدت این موضوع را دنبال می‌کند، تا چاه‌هایی که غیرمجاز حفر شده‌اند، را مسدود کند.
جرم دائر کردن مراکز فساد و فحشا در آیینه قوانین در این گزارش، مفهوم و شرایط و ارکان جرم دائر کردن مراکز فساد و فحشا را می‌خوانید.
گزارشی از وعده های بی سرانجام تعطیلی چند باره بازارچه مرزی "گمشاد" در سیستان و بلوچستان/عمر دولت به پایان رسید اما وعده ها عملی نشد! در حالی رئیس جمهور در سفر سال ۹۳ خود به سیستان و بلوچستان احیای بازارچه های مرزی را یکی از برنامه های دولت برای این استان عنوان کرده بود که مدیرکل بازارچه های مرزی استان از تعطیلی بازارچه مرزی گمشاد خبر داد.
با امضای طوماری صورت گرفت تقاضانامه دانشجویان خارج از کشور خطاب به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمعی از دانشجویان خارج از کشور نامه ای را برای تسهیل مقررات مرتبط با مشمولان قانون خدمت وظیفه عمومی، خطاب به ستاد کل نیروهای مسلح ارسال کردند.
دادستان قزوین خبر داد بازداشت یکی از اساتید دانشگاه بین‌المللی امام خمینی قزوین حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی از بازداشت یکی از اساتید عضو هیات علمی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین به اتهام توهین به مقدسات خبر داد.
AFC اعلام کرد بهترین‌ بازیکن هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد/ طارمی در رده پنجم کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از پایان هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، بهترین بازیکن این هفته را انتخاب کرد.
حجت الاسلام صدیقی در جمع عزاداران فاطمی: فاطمه(س) مظهر ابهت و جلال پیامبر اسلام بود امام جمعه موقت تهران، حضرت فاطمه(س) را مظهر ابهت و جلال پیامبر اسلام دانست و گفت: این شخصیت بزرگوار آئینه تمام نمای صفات کمالیه خداوندی است.
گزارش/ سبک زندگی از سیر تا پیاز اپلیکیشن‌های موبایلی درخواست تاکسی/ چه‌کسی بود صدا زد تپ‌سی!؟ ماجرا از یک «مناظره» در تلویزیون آغاز شد. برنامه روز جمعه ۲۹ بهمن، تاثیر مهمی در تغییر معادلات این دو اپلیکیشن محبوب داشت. آژانس‌ها طلبکار بودند و می‌گفتند تپ‌سی مجوز ندارد.
آیا قدبلندها عمر کوتاه‌تری دارند؟! دانشمندان به تازگی مدعی شده‌اند قد انسان می‌تواند شاخصی برای سنجش طول عمر او باشد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها