شعر«مهدی چراغ زاده» در پاسخ به ابیات مقام معظم رهبری مهدی چراغ زاده درباره مطروحه رهبر انقلاب شعری را سروده است.
زاهدان، سفر ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن سیستان به زاهدان ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن سیستان فردا به زاهدان سفر می کنند.
گزارشی از رکورد نرخ بیکاری در دولت؛ بیکاری به مرز ۴ میلیون نفر رسید/ سیستان و بلوچستان صدر نشین بیکاری در کشور وعده های انتخاباتی برای رفع معضل بیکاری نه تنها آمار بیکاران در کشور را کاهش نداد بلکه یک میلیون نفر نیز به جمع آمار بیکاران اضافه شد تا نرخ بیکاری به مرز ۴ میلیون نفر برسد.
تاثیر عجیب تحصیلات بر سلامتی بیماری‌ها تنها به واسطه ورود انواع ویروس و باکتری، شیوه بد زندگی و زمینه‌های ژنتیکی ایجاد نمی‌شوند و سطح تحصیلات نیز در این امر دخیل است.
کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی! در بیشتر موارد، به افراد دارای اضافه وزن و چاق توصیه می شود تا برای سوزاندن کالری به طور منظم ورزش کنند. با این وجود، واتانابه قصد داشت به افرادی که دوست دارند وزن خود را کاهش دهند، اما از زمان یا علاقه کافی برای ورزش برخوردار نیستند، کمک کند.
همراه با فیلم‌های سینمایی در روزهای پایانی بهمن‌ماه/ پخش فیلمی از رسول ملاقلی‌پور فیلم‌های سینمایی «روز چهاردهم»، «جایزه»، «خرس قطبی کوچولو»، «بدون پشیمانی» تنها برخی از فیلم‌های آخر هفته تلویزیون هستند.
رهبر معظم انقلاب در ديدار مردم آذربايجان شرقی: امسال ۲۲ بهمن برای کشور آبرو شد/ مردم با تبعیض و بی‌اعتنایی به مشکلات، میانه‌ای ندارند/ملت با کسانیکه در روز عاشورا جوان بسیجی را کتک زدند آشتی نمی‌کنند رهبر معظم انقلاب فرمودند: مسئولین، این حضور مردمی را به حساب گلایه نداشتن آن‌ها از فعالیت‌های ما مسئولین به حساب نیاورند؛ مردم گله‌مندند؛ مردم با تبعیض و کم‌کاری و بی‌اعتنایی به مشکلات، میانه‌ای ندارند.
این بیماری خطرناک چشمی را بشناسید یک متخصص چشم پزشکی گفت: آب سیاه یا گلوکوم یک بیماری خطرناک، اما قابل پیشگیری است.
ثبت رکورد جدید؛ زابل در صدر لیست خطرناک ترین هوای جهان+ سند به نوشته گاردین ۹ شهر در جهان به عنوان خطرناک ترین هوا در جهان به ثبت رسیده اند که زابل ایران رکوردار این شهرها در جهان است.
به مناسبت سالگرد انفجار اتوبوس سپاه؛ روایتی از شهادت شهید فهمیده استان و ۱۲ شهید حادثه تروریستی بلوار ثارالله زاهدان بهمن ماه ۸۵ در یک اقدام تروریستی ۱۲ تن از کارکنان سپاه پاسداران زاهدان با انفجار اتوبوسی در بلوار ثارالله این شهرستان به شهادت رسیدند.
در پی بارش سیل آسا در افغانستان؛ احتمال ورود رواناب در حجم زیاد به سیستان/ تشکیل اضطراری جلسه ستاد مدیریت بحران استان در زهک فرماندار زهک گفت: با توجه به پیش بینی بارش ۳۰تا۸۰میلیمتر در چندروز آینده در بالادست رودخانه هیرمند در کشور افغانستان، پیش بینی می شود حجم قابل توجهی رواناب و آب دشتمال به سمت سیستان روانه شود.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها