گزارشی از پروژه هایی تا سرای باقی؛ توسعه در بن بست جاده های جنوب شرق/ جاده های نیمه تمام۳۰ ساله، رکورداران مرگ و میر در حالی روز به روز آمار قربانیان جاده های سیستان و بلوچستان رو به فزونی می رود که کمبود اعتبار تنها دلیل عدم تکمیل برخی از این جاده های ۳۰ ساله عنوان شده است.
این افراد از مصرف آویشن خودداری کنند یک پژوهشگر طب سنتی با اشاره به خواص گیاه آویشن گفت: مادران باردار و مبتلایان به کم و پر کاری تیروئید از مصرف آویشن پرهیز کنند.
معتادان پس از مرگ هم هوس مواد ‌می‌کنند! یک پژوهش جدید نشان می‌دهد که میل مصرف مواد مخدر در افراد معتاد حتی پس از مرگ نیز وجود دارد.
گزارش تصویری/ بزرگداشت حماسه ۹ دی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد.
مراقب باشید؛ انتقال آنفلوآنزای مرغی از گربه به انسان/ چگونه به آنفلوآنزای مرغی مبتلا نشویم؟ به تازگی نمونه نادر انتقال ویروس آنفولانزا مرغی از یک گربه به دامپزشک گزارش شده است.
در ادامه تناقض گویی مسئولین شهرداری؛ مظلومیت شهدا در خیابان های کلانشهر جنوب شرق/ وقتی شهردار منطقه یک زاهدان در قبال خانواده شهدا پاسخگو نیست راشکی شهردار منطقه یک زاهدان در پاسخ به گمنامی خیابان های منطقه یک زاهدان گفت: ما اینقدر وقتمان آزاد است که بگوییم فقط یک تابلو شهید مانده است.
مردم شیعه و سنی میرجاوه نماز طلب باران اقامه کردند مردم شیعه و سنی میرجاوه برای نزول بارش رحمت الهی، دست تضرع به درگاه خداوند بالا برده و در کناریکدیگر نماز باران را اقامه کردند.
گزارشی از تخلفات آرایشی از زبان مسئولین؛ عرضه مخدر شیشه با برچسب داروی لاغری!/ ۸۰ درصد لوازم آرایشی واردی به کشور قاچاق است مسئولین سیستان و بلوچستان به بررسی تخلفات آرایشی پرداخته و از توزیع ماده مخدر شیشه با عنوان داروی لاغری خبر داده و عنوان کردند: که ۸۰ درصد لوازم آرایشی واردی به کشور قاچاق است.
آخرین وضعیت آنفولانزای حاد پرندگان/ تخم‌مرغ ارزان شد رئیس هیأت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران گفت: براساس آمار سازمان دامپزشکی، آنفولانزای حاد پرندگان استان مرکزی را نیز درگیر کرده است.
آخرین پیام خبرنگار شهید؛ داغی که هنوز تازه است؛ ۴۰روز از عروج شهید خزائی گذشت+ تصاویر چهل روز از صدای راوی مقاومت می گذرد.صدایی که از مظلوم می گفت.صدایی که پیکر بی جانش بزرگترین مانور را در حمایت از مدافعان حرم به راه انداخت.
افرادی که فشارخون بالا دارند چه بخورند؟ فشارخون بالا یکی از بیماری هایی است که مزمن تلقی می شود و ویژگی آن افزایش فشار در رگ های خونی است. متأسفانه این مساله برای بدن ایجاد مشکل می کند و باید از آن پیشگیری و نسبت به کنترل آن اقدام کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها