محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی؛ فعالیت ۵۰ گروه جهادی شیعه و سنی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان/ بسیج سازندگی پیشگام در توسعه تلاش برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با رفع محرومیت زدایی در مناطق روستایی ومحروم سیستان و بلوچستان از جمله مواردی است که توسط بسیج سازندگی سپاه اجرا و با اثراتی عمیق قابل مشاهده است.
با گذشت ۲۳ ماه؛ سرگذشت ملوانان ایرانی همچنان در ابهام/ علف تنها وعده غذایی! در حالی تنها ۱۵ روز به آستانه سال جدید باقی مانده است که همچنان خبری از سرنوشت ملوانان بلوچ در دسترس نیست.
رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام دیمیتریف حسن‌زاده به طلا رسید باستی به برنز/ نیرآبادی به کار خود در مسابقات پایان داد نعیم حسن‌زاده به مدال طلا و نیما باستی به مدال برنز وزن ۱۲۰ کیلوگرم رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام دیمیتریف روسیه دست یافتند.
تکنیک‌هایی برای تمیزی فوق‌العاده در خانه تکانی با نوشابه سیاه! یکی از نوشیدنی‌های مضر برای بدن انسان نوشابه است اما باید بگوییم همین نوشیدنی مضر می‌تواند جایگزین مناسبی برای مواد شیمیایی در خانه‌تکانی‌ها به شمار رود.
برای عید به هیچ وجه این ماهی های قرمز را نخرید/ روش نگهداری ماهی قرمز خانگی ماهی قرمز شب عید شادی و آرامش و زیبایی سفره هفت سین را دو چندان می کند لذا توجه به سلامتی آنها در راستای حفظ سلامتی و بهداشت عمومی اهمیت دارد.
پیکر مطهر آیت الله حسینی طباطبایی دوشنبه به خاک سپرده می شود پیکر مطهر آیت الله سید محمد حسینی طباطبایی نماینده آیت الله سیستانی در منطقه سیستان دوشنبه به خاک سپرده می شود.
در ادامه هجوم چشم بادامی ها به بازار ایران؛ رکود شکنی در واردات کالای چینی/ واردات ۳۵ میلیارد دلاری از سرزمین اژدها تنها در ۳۷ ماه! در حالی دولت نهم و دهم طی مدت ۸ سال ۴۰ میلیارد دلارکالا از چین به کشور وارد کرد که دولت یازدهم در رکود شکنی بی سابقه در ۳ سال اخیر ۳۵ میلیارد دلار کالا از چین وارد کرد.
نشانه‌های خاموشی که از مشکلات قلبی خبر می‌دهند اجازه ندهید سرفه‌های مزمن گولتان بزند و فکر کنید گرفتار سرماخوردگی‌های مزمن شده‌اید. اگر ضد سرفه‌ها نتوانستند کاری برایتان بکنند این احتمال وجود دارد که مشکل قلبی باشد.
گزارشی از جولان متکدیان در زابل؛ خیز بلند فقر در مسیر اعتیاد/ یکه تازی متکدیان معتاد در معابر زابل در طی سال های اخیر با خشکسالی های متوالی و انسداد مرز، بیکاری در شمال استان و به ویژه شهرستان زابل به شدت افزایش یافته است.
گزارشی از بحران بهداشتی جاده ها؛ نبود سرویس بهداشتی روایت تکراری جاده های کشور/ توالت بین راهی، یکی از معضلات بزرگ گردشگری عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از کمبود و عدم ساماندهی سرویس های بهداشتی در سطح شهرها و اماکن بین راهی انتقاد و از متولیان امر خواستار رفع سریع‌تر این مشکل شد.
برای خانه تکانی این نکات را فراموش نکنید شست و شو و خانه تکانی در روزهای پایانی سال در صورت رعایت نکردن اصول ایمنی و بهداشتی ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را برای افراد به همراه داشته باشد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها