شعر«مهدی چراغ زاده» در پاسخ به ابیات مقام معظم رهبری مهدی چراغ زاده درباره مطروحه رهبر انقلاب شعری را سروده است.
صفار هرندی در برنامه «دست خط»: برای کمک به علی جنتی اعلام آمادگی کردم پاسخی داده نشد وزیر اسبق ارشاد با اشاره به سابقه دوستی خود با علی جنتی وزیر سابق ارشاد گفت: اعلام آمادگی کردم برای اینکه اگر من تجربیاتی دارم می خواهم به شما کمک بکنم، البته پاسخی داده نشد.
زمین لرزه ۳.۵ ریشتری بروجرد را لرزاند زلزله ای به بزرگی ۳.۵ ریشتر بروجرد در استان لرستان را لرزاند.
جریمه میلیاردی ۴ واردکننده پوشاک چهار شرکت واردکننده پوشاک در طی فرآیند حسابرسی پس از ترخیص و مشخص شدن تخلفات گمرکی با جریمه حدود ۴ هزار میلیارد تومانی مواجه شدند.
افزایش بارش‌ها در شرق و جنوب شرق کشور/ امشب و فردا بارش برف و باران در تهران کارشناس سازمان هواشناسی از بارندگی همراه با کاهش دما در بیشتر نقاط کشور خبر داد.
گلرو مفرد درسخنان پیش از خطبه تهران: وضعیت اسفار مردم خوزستان از مصادیق ضعف مدیران است/ حصر خانگی حداقل مجازات سران فتنه است عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: امروز، یکی از مصادیق ضعف مدیریتی در کشور که ذکر آن را لازم می‌دانم وضعیت اسفار مردم خوزستان است.
جام جهانی کشتی آزاد؛ آمریکا حریف ایران در دیدار فینال شد تیم ملی کشتی آزاد آمریکا با شکست تیم جمهوری آذربایجان در آخرین دیدار مقدماتی گروه نخست جام جهانی، حریف ایران در فینال این دوره از رقابت ها شد.
درمان سریع نفخ معده با نوشیدنی خانگی یک فنجان از این نوشیدنى گیاهى در عرض یک دقیقه نفخ و تورم شکم را از بین می‌برد.
گزارش میدانی/ کلید قفل شغل های کاذب را چه کسی باز می کند/ مدیر خدمات شهری: کسبه عامل دست فروشی هستند دست فروشی یکی از چالش های مدیریت شهری و معضلی جدی برای کسب و کار واحد های صنفی محسوب می شوند که معمولا در روزهای منتهی به پایان سال بصورت پررنگ تری ظهور و بروز پیدا می کنند.
هرمزگان میزبان ۱۲ شهید گمنام می‌شود مدیر روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان از حضور پیکر ۱۲ شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه دوم در این استان خبرداد.
فرماندار زهک خبر داد: احتمال ورود آب با دِبی بالغ بر ۳هزار متر مکعب در ثانیه به سیستان/ آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران استان فرماندار زهک گفت: با توجه به پیش بینی انجام شده، تا چند روز آینده احتمال ورود آب دشتمال به منطقه سیستان با دبی بین یک هزار تا بیش از ۳ هزار متر مکعب در ثانیه وجود دارد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها