شعر«مهدی چراغ زاده» در پاسخ به ابیات مقام معظم رهبری مهدی چراغ زاده درباره مطروحه رهبر انقلاب شعری را سروده است.
​در چهل و سومین بیمارستان صحرایی سپاه انجام شد؛ ارائه بیش از ۱۲ هزار نفر خدمات درمانی رایگان در دو روز متوالی/ انجام اعمال جراحی تومور تیروئید و کیسه صفرا در این بیمارستان مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان از ارائه بیش از۱۲ هزار نفر خدمات درمانی رایگان تا پایان دومین روز برپایی بیمارستان صحرایی در منطقه مورتان شهرستان سرباز خبر داد.
ازدواج جنجالی این زوج دنیا را تکان داد+ تصاویر خبر ازدواج این زوج عجیب در سراسر جهان پیچیده است.
بمب ساعتی «پالم» در سبد غذایی ایرانیان/ پالم و افزایش بیماری قلبی و عروقی چند سالی است که در هر محفل پزشکی از مضرات روغن پالم سخن به میان می‌آید اما این روزها خبرها حاکی از واردات قانونی روغن پالم به کشور است و متولیان امر هر کدام نظر متفاوتی در این خصوص دارند.
یکی از سازندگان اولین دوچرخه هیبریدی کشور مطرح کرد: ساخت دوچرخه هیبریدی با سرعت ۱۷ کیلومتر بر ساعت/ تولید انبوه در انتظار حمایت مسئولان ساخت دوچرخه هیبریدی با سرعت ۱۷ کیلومتر بر ساعت/ تولید انبوه در انتظار حمایت مسئولان
در ادامه آلودگی آب در آلوده ترین شهر جهان؛ آب شرب با طعم جلبک! در ادامه آلودگی آب در منطقه سیستان این بار قرعه مصرف آب آلوده با عطر و طعم جلبک به نام شهرستان زهک افتاد.
با حضور علمای اهل تشیع و تسنن سیستان وبلوچستان؛ نماز میت بر پیکر امام جمعه شهرستان خاش خوانده شد صبح امروز با حضور علمای اهل تشیع و تسنن نماز میت بر پیکر مرحوم حجت الاسلام میری امام جمعه شهرستان خاش خوانده شد.
گزارش؛ تلفن همراه، شما را در معرض چه نوع بیماری هایی قرار می دهد؟ تلفن همراه در کنار محاسن بسیاری که دارد، به سادگی مضراتش را برای شما آشکار می کند از بیش از اندازه درگیر آن باشید یا در اصطلاح به آن اعتیاد پیدا کنید.
پیام تشکر رهبر انقلاب به رسول خادم در پی قهرمانی در جام جهانی کشتی آزاد رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی، پیامی تشکرآمیز به رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی ابلاغ کردند.
دارویی کم هزینه برای درمان شب کوری/ تضمین سلامت چشم با این مواد غذایی یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: مصرف بعضی از مواد غذایی در دوران کودکی سلامت چشم شما در سنین بالاتر را تضمین می کند.
امام جمعه خاش درگذشت حجت الاسلام میری، امام جمعه شهرستان خاش، شب گذشته بر اثر سکته قلبی به رحمت خدا پیوست.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها