محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی؛ فعالیت ۵۰ گروه جهادی شیعه و سنی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان/ بسیج سازندگی پیشگام در توسعه تلاش برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با رفع محرومیت زدایی در مناطق روستایی ومحروم سیستان و بلوچستان از جمله مواردی است که توسط بسیج سازندگی سپاه اجرا و با اثراتی عمیق قابل مشاهده است.
زاهدان؛ اولین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم ویژه دانشجویان اهل سنت مرحله کشوری اولین دوره مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم ویژه دانشجویان اهل سنت در زاهدان برگزار شد.
هشدار جدی به بانوان؛ دزد خاموش بینایی در خانه تکانی‌های نوروزی/ مراقب شوینده‌های مرگبار باشید با رعایت نکاتی که در مطلب زیر گردآوری شده است می توانید با کمترین خطر به خانه تکانی پرداخته و در کمال سلامت به استقبال سال نو بروید.
زندگی فرزندم با آتش‌بازی دیگران نابود شد/ ترقه‌بازی که خودمستند شد وقتی به چهارشنبه آخر سال ۹۴ فکر می کند، گویا کابوسی می بیند که تمامی ندارد، تنش به لرزه می افتد.
پیکر مطهر آیت الله حسینی طباطبایی بر دستان مردم سیستان تشییع شد پیکر مطهر آیت الله حسینی طباطبایی بر دستان مردم شریف سیستان تشییع و پس از آن در آرامگاه ابدی به خاک سپرده و آرام گرفت.
پس از ۹ سال تحمل رنج بیماری «احمد عزیزی» شاعر انقلاب درگذشت احمد عزیزی از پیشگامان شعر آیینی پس از انقلاب که ۹ سال در بستر بیماری به سر می‌بُرد، امروز در ۵۸ سالگی چشم از جهان فروبست.
از ​آلزایمر عمدی آقای سیاسی تا تلاش برای توجیه استقبال کمرنگ از روحانی استاندار سیستان و بلوچستان در پاسخ به خبرنگاری که دلیل عدم استقبال مناسب مردمی و جمعیت کم در سفر اخیر رییس جمهور به زاهدان را جویا شد پاسخ می دهد که عنوان استقبال مطرح نبود و قرار بر استقبال نیز نبوده است.
تست سریع تشخیص آجیل سالم از تقلبی یک متخصص تغذیه از تست سریع و به موقع آجیل تقلبی از سالم برای ایام نوروز خبر داد.
در اقدامی قابل تامل؛ حذف نام شهید زیر المان لوکوموتیو / تلاش عده ای برای از بین بردن نام شهدا در حالی یکی از میدان اصلی شهر زاهدان در سالهای گذشته مزین به نام سرلشکر خلبان شهید امیر مرادقلی نام گرفته بود که در اقدامی تامل برانگیز، المان لوکوموتیو که سنخیتی با نام میدان ندارد جایگزین تصویر این شهید بزرگوار شده است.
عکاس مدافع حرم نُجَباء در سوریه آسمانی شد +تصویر رزمنده شهید «عبدالکریم الزبیدی» عکاس جنگی واحد اعلام الحربی مقاومت اسلامی نُجَباء در دفاع از حرم حضرت زینب(س) آسمانی شد.
اندر احوالات نمایشگاه بهاره با بیش از ۳۰۰ غرفه در زاهدان؛ شرمنده ایم، دستگاه کارتخوان خراب است/ قیمت ها تفاوتی با بازار نداشت در حالی شهروندان زاهدانی برای بازدید از نمایشگاه بهاره دراولین روز از برگزاری آن رفته بودند که با اشاره به خراب بودن دستگاه های کارت خوان موجود در نمایشگاه و معطل شدن خریداران در صف های طولانی بیان کردند: وقتی برای بازدید از نمایشگاه مقداری هزینه از مردم گرفته می شود انتظار ارائه خدمات مناسب دور از ...
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها