عارف لرستانی بر اثر عارضه قلبی درگذشت عارف لرستانی بازیگر تلویزیون ایران ساعاتی پیش بر اثر عارضه قلبی درگذشت.
سکه طرح جدید ۶۵۰۰ تومان گران شد در معاملات سومین روز کاری سال ۹۶، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۶۵۰۰ تومان افزایش به یک میلیون و ۲۰۷ هزار و ۵۰۰ تومان رسید و از میان ارزهای جهانی هم، یوآن با افت شدید قیمت مواجه شد.
جدیدترین آمار از وضعیت شبکه های اجتماعی در ایران/ کاربران تلگرام ۳۰ میلیون نفر هستند بر اساس یک نظر سنجی معتبر که در سراسر کشور بیش از ۱۸ هزار نفر در آن شرکت کرده‌اند و پرسیده شده که شما منابع کسب خبرتان را در میان این سه گزینه بگویید؛ ۶۹.۳ درصد صداوسیما، ۲۷.۶ تلگرام و ۱۴.۶ ماهواره، ۱۴ درصد دوستان، ۱۳.۷ درصد سایت ها، ۱۱ سایر شبکه‌های اجتماعی، ۹.۳ روزنامه ها بودند.
رئیس سازمان امداد و نجات خبر داد ۳ کشته و ۴ مفقودی به دلیل وقوع سیل رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی در ۱۵ استان کشور گفت: ۳ نفر در منطقه فسا و دشتی جان خود را به دلیل این حادثه از دست دادند.
کودکان قربانی دود قلیان بزرگتر ها/دود قلیان،سمی پنهان برای تخریب قلب و ریه یکی از مسائل مهم در تفریحات تعطیلات عید نوروز می تواند معضل همیگشی کشیدن قلیان در برخی از مناطق گردشگری و کافه های سنتی باشد.
فردا برگزار می شود دیدار ایران و چین رایگان اعلام شد تماشای دیدار تیم ملی ایران مقابل چین در ورزشگاه آزادی برای هواداران رایگان اعلام شد.
سردار اردستانی دار فانی را وداع گفت سردار حسین اردستانی رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس درگذشت.
چرا مواد مخدر مغز را از کار می‌اندازد؟ بسیاری از انواع مواد مخدر در انسان لذت و هیجان فراوانی ایجاد می‌کنند. این احساس سرخوشی اولیه با پیامدهای دیگری چون تأثیر سوء بر مغز انسان همراه است.
مهمترین اخبار سیستان و بلوچستان در نیمه اول تعطیلات نوروزی؛ از کاهش ۹۰ درصدی تلفات فوتی جاده ای در جنوب استان تا جانمایی نادرست فرودگاه در بزرگترین بندر اقیانوسی ایران ۷ روز از تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۶در میان اتفاقات تلخ و شیرین گذشت به طوری که برخی صدر نشین اخبار کشور قرار گرفت.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خبر داد: ​ افزایش ورودی گردشگران به سیستان و بلوچستان/ شهرسوخته و بندر چابهار در صدر جذب بیشترین گردشگر مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: ورودی گردشگران و مسافران نوروزی به استان نسبت به سال گذشته حدود ۱۰ درصد افزایش داشته است.
اکبر عبدی: سالی دو بار مرا می کشند/ از وزارت ارشاد هیچ کس حال مرا نپرسید اکبر عبدی بازیگر سینما با اشاره به شایعات زیاد درباره سلامتی اش بیان کرد که در فضای مجازی سالی دو بار او را می کشند و اخبار فوتش را می دهند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها