گزارشی از پروژه هایی تا سرای باقی؛ توسعه در بن بست جاده های جنوب شرق/ جاده های نیمه تمام۳۰ ساله، رکورداران مرگ و میر در حالی روز به روز آمار قربانیان جاده های سیستان و بلوچستان رو به فزونی می رود که کمبود اعتبار تنها دلیل عدم تکمیل برخی از این جاده های ۳۰ ساله عنوان شده است.
به همت گروه جهادی عاشقان ثارالله انجام شد: احداث خانه برای محرومین استان/بازسازی مساجد توسط بسیجیان اهل سنت مسئول گروه جهادی عاشقان ثارالله گفت: در راستای رفع محرومیت و توسعه روزافزون جامعه، انجام کارهای جهادی باید به عنوان یک اولویت پیگیری و اجرا شود.
نگاهی به نامه تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف/ نامه‌ای تاریخی و حیات بخش که برای هدایت بشریت نقطه عطف شد با مطالعه پیام تاریخی امام راحل به گورباچوف درمی‌یابیم که این نامه، پیامی زنده و جاوید است که نه تنها برای گورباچوف، بلکه همه سیاست‌مداران شرق و غرب که در جهان مادی غوطه‌ورند، مصداق پیدا می‌کند.
گزارشی از آثار خاموش خشکسالی بر سر مردمان خطه کویر؛ سونامی خشکسالی در قلب قنات ها/ ۶۰۰ قنات جنوب شرق خشک شد خشکسالی های ۱۸ ساله این روز ها سیستان و بلوچستان را با سونامی خاموشی مواجه کرده به طوری که ۶۰۰ قنات استان خشک شد.
قهر ۲۰ ساله مرد ژاپنی حسود با همسرش سوژه شد سکوت ۲۰ ساله مرد ژاپنی حسود با همسرش سوژه سایت های خبری شده است.
امتحاناتت را قورت بده؛ توصیه هایی برای گذراندن شب های امتحان/ تقویت حافظه در وقت اضافه با نزدیک شدن به روزهای امتحان، رعایت کردن برخی نکات ساده می تواند تا حد زیادی در کاهش استرش و گرفتن نمره مطلوب دانش آموزان و دانشجویان موثر واقع شود.
این دانش آموز روستایی به طرز وحشیانه‌ای مورد تنبیه بدنی قرار گرفت +عکس معلم چاروسایی با داغ کردن خط کش بر روی آتش بخاری نفتی مدرسه دست دانش‌آموز کلاس اول را سوزاند.
گزارش تصویری؛ مراسم تشییع و خاک سپاری شهید علی کاظمی نژاد پیکر پاک بسیجی شهید علی کاظمی نژاد با حضور اقشار مختلف مردم خرمشهر تشییع و خاکسپاری شد.
در ادامه بدهی های میلیاردی دولت امید به کشاورزان سیستانی؛ عدم پرداخت خسارت بیمه کشاورزی یک ساله شد/روزهای سخت کشاورزان درصف بیمه در حالی کشاورزان سیستانی همچنان دستمزد روز های لایروبی انهار خود را از دولت دریافت نکرده اند که عدم پرداخت خسارت بیمه کشاورزی آن ها به بهانه نبود اعتبار یک ساله شد.
والدین باید برای ازدواج هرچه زودتر فرزندانشان تلاش کنند امام جمعه اهل سنت شهرستان خاش گفت: حماسه عظیم ۹ دی؛ حرکت در سایه دین اسلام و تحقق وعده‌های پروردگار بود و بساط فتنه کذابی را برچید.
ترفندهایی برای دل کندن از شبکه های اجتماعی/ هرگز قبل از خواب به صفحه‌نمایش موبایل نگاه نکنید! تلفن همراه هوشمند زندگی بسیاری را کاملاً مختل کرده و با بروز مشکلات جدی لذت واقعی زندگی را از آنان گرفته است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها