مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان خبر داد ورود ۵ هزار زائر حسینی کشور پاکستان به استان طی یک هفته / زائر سرای امام رضا(ع) موکب مسافران در جنوب شرق است مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان وبلوچستان از ورود پنج هزار زائر حسینی کشور پاکستان طی یک هفته در سیستان وبلوچستان خبر داد.
عروسی‌های میلیاردی آفت زندگی جوانان هزینه های گزاف عروسی چند سالی است که در میان جوانان شایع شده که نه تنها کمکی به خوشبختی آنان نمی‌کند بلکه مانعی برای ازدواج و بالا رفتن سن ازدواج شده است.
گزارشی از وضعیت بازارچه مرزی شمال استان؛ بازارچه مرزی گمشاد تعطیل نشده است/ آغاز فعالیت رسمی از دو ماه آینده بارازچه مرزی گمشاد شهرستان هیرمند در حال حاضر به فعالیت مشغول است و شایعه تعطیلی این بازارچه صحت ندارد.
اظهارات علمای اهل سنت در محکومیت حادثه سن پترزبورگ؛ حوادث تروریستی در راستای اسلام هراسی رقم می خورد/ خشونت و جنگ طلبی در دین اسلام جایگاهی ندارد علمای اهل سنت هرمزگان ضمن محکومیت حادثه سن پترزبورگ تاکید کردند: دین اسلام براساس مهربانی و رحمت بنا شده و خشونت و جنگ طلبی در دین اسلام جایگاهی ندارد.
حکایت بزک نمیر بهار میاد در زاهدان؛ حقوق شهروندی کجایی؟/ مردم از وعده ها خسته شده اند صبح امروز جمعی از اهالی منطقه امیر کبیر زاهدان ضمن گلایه از وعده محقق نشده مسئولان شهرداری و اعضای شورای شهر از آنها خواستار رسیدگی به مطالبات مردم پس از ۲۸ سال چشم انتظاری شدند.
گزارشی از مشکلات اسکان و گرانی اجناس منطقه آزاد چابهار؛ سوء استفاده دلالان مسکن از غفلت دستگاه های نظارتی/ اجاره اتاق شبی ۲۰۰ هزار تومان! در حالی امسال سیستان و بلوچستان مقصد گردشگری کشور بود که در سایه کمرنگ نهاد های نظارتی برخی ادارات اقدام به اجاره منازل شخصی به شبی ۲۰۰ هزار تومان می کردند.
هرگز این میوه را با پوست نخورید یکی از محبوب‌ترین میوه‌های جالیزی به دلیل طعم و خواص درمانی فوق العاده خیار است، اما کشت صنعتی این میوه باعث شده تا خوردن آن با پوست از نظر پزشکی مردود اعلام شود.
رژیم کاهش وزن پس از تعطیلات نوروزی یک متخصص تغذیه درباره راههای جلوگیری از چاق شدن پس از نعطیلات عید نوروز توضیحاتی ارائه داد.
رشد ۲۵ درصدی واردات ایران از چین در ۲ ماه نخست ۲۰۱۷ صادرات چین به ایران در دو ماهه نخست سال جاری میلادی ۲۵ درصد رشد کرد و به ۲.۸ میلیارد دلار رسید.
متوسط بارش‌های کشور به ۱۹۶ میلیمتر رسید ارتفاع کل ریزش های جوی از ابتدای سال آبی ۹۶- ۱۳۹۵ (اول مهرماه ۹۵) تا روز گذشته (یکشنبه ۱۳ فروردین) به بیش از ۱۹۶ میلیمتر رسید. ارتفاع کل ریزش های جوی از ابتدای سال آبی ۹۶- ۱۳۹۵ (اول مهرماه ۹۵) تا روز گذشته (یکشنبه ۱۳ فروردین) به بیش از ۱۹۶ میلیمتر رسید.
ترفندستان دریچه؛ مشکل هنگ کردن صفحات لمسی را اینگونه رفع کنید اگر صفحات لمسی تبلت و موبایل های شما هنگ می کند و دیگر پاسخ نمی دهد با راهکارهایی ساده می توانید این مشکل را حل کنید.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها