محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی؛ فعالیت ۵۰ گروه جهادی شیعه و سنی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان/ بسیج سازندگی پیشگام در توسعه تلاش برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با رفع محرومیت زدایی در مناطق روستایی ومحروم سیستان و بلوچستان از جمله مواردی است که توسط بسیج سازندگی سپاه اجرا و با اثراتی عمیق قابل مشاهده است.
با کثیف‌ترین و آلوده‌ترین وسایل محل کار خود آشنا شوید! کارشناسان بهداشت با بررسی وسایل محیط از وجود بیش از حد میکروب‌ها در برخی از آن‌ها حیرت زده شدند.
در سایه عدم نظارت دستگاه های متولی؛ جولان پوشاک چینی و هندی در نمایشگاه بهاره/ برندهای چشم بادامی و مهاراجه در نمایشگاه ایرانی! در حالی رهبر معظم انقلاب بارها بر حمایت از کالای ایرانی تاکید دارند که در سایه عدم نظارت دستگاه های متولی کالاهای خارجی و بی کیفیت در نمایشگاه بهاره استان عرضه شد.
مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان مطرح کرد راهیان نور حرکتی فرهنگی در جامعه/ انتقال ناگفته های جنگ به نسل جدید در مناطق عملیاتی مدرس حوزه علمیه اهل سنت زاهدان از اردوهای راهیان نور به عنوان حرکتی فرهنگی در جامعه یاد کرد و گفت: این کاروان ها باعث آشناسازی جوانان با آرمان های انقلاب اسلامی و دوران هشت سال جنگ تحمیلی می شود.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان: اردوهای راهیان نور گامی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ اهمیت این اردوها در خنثی‌سازی توطئه‌های شوم استکبار است جمعی از علمای اهل سنت سراسر استان سیستان و بلوچستان به مناسبت روز راهیان نور، با بیان اهمیت اردوهای راهیان نور، بصیرت افزایی را مهم ترین دستاورد سفر به مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس دانستند.
ولایتی در اجلاس دانشگاه آزاد: برخی عوامل بیگانه در دانشگاه‌ها به دنبال استعدادهای ما هستند/ دستور برای کیفی‌سازی پژوهش در دانشگاه آزاد رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: برخی عوامل در دانشگاه‌ها در خدمت بیگانگان هستند و برای اعزام دانشجویان ما به کشورهای دیگر واسطه‌‌گری می‌‌کنند.
رئیس کل بیمه مرکزی خبر داد آمار تصادفات و مجروحین افزایش یافته است/ احتمال افزایش ۱۰.۵ درصدی نرخ بیمه‌نامه شخص ثالث رئیس کل بیمه مرکزی از احتمال افزایش ۱۰.۵ درصدی حق بیمه شخص ثالث در سال ۹۶ خبر داد و گفت: سال آینده صنعت بیمه ۸۵۰ میلیارد تومان تعهد مالی به نیروی انتظامی و وزارت بهداشت برای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای دارد، در عین حال آمار تصادفات و مجروحین رو به افزایش است.
موج جدید بارندگی‌ها در کشور از فردا/ بروز گرد و خاک در جنوب غرب و جنوب کشور کارشناس هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید و موج بارندگی‌ها از فردا خبر داد و گفت: دامنه‌های جنوبی البرز و بخش‌هایی از مرکز از جمله تهران نیز از این سامانه بارشی بهره‌مند خواهند شد.
انصاری‌فرد: برای صعود دست به هرکاری می زنیم/ یکی از بهترین تیم‌های لیگ اروپا هستیم مهاجم ایرانی تیم فوتبال المپیاکوس یونان گفت: یکی از بهترین تیم‌های لیگ اروپا هستیم و برای صعود دست به هر کاری می‌زنیم.
درمان سریع سردرد در عرض ۳۰ ثانیه بدون دارو+دستورالعمل بسیاری از مردم هنگام مواجهه با سردرد به مصرف انواع داروهای مسکن روی می‌آورند در حالی که روش‌های درمانی طبیعی‌ با عوارض جانبی بسیار کمتر برای بهبود این قبیل دردها وجود دارد.
زندگی زیر سقف‌های موقتی/ عواملی که زندگی مشترک را از هم فرو می‌پاشد یک روانشناس بالینی گفت: همتایی، خود پنداری فردی، رشد عقلی و احساسی و بلوغ جنسی از عوامل تاثیر گذار در بروز طلاق‌های زودهنگام محسوب می‌شوند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها