عارف لرستانی بر اثر عارضه قلبی درگذشت عارف لرستانی بازیگر تلویزیون ایران ساعاتی پیش بر اثر عارضه قلبی درگذشت.
گزارشی از مشکلات اسکان و گرانی اجناس منطقه آزاد چابهار؛ سوء استفاده دلالان مسکن از غفلت دستگاه های نظارتی/ اجاره اتاق شبی ۲۰۰ هزار تومان! در حالی امسال سیستان و بلوچستان مقصد گردشگری کشور بود که در سایه کمرنگ نهاد های نظارتی برخی ادارات اقدام به اجاره منازل شخصی به شبی ۲۰۰ هزار تومان می کردند.
هرگز این میوه را با پوست نخورید یکی از محبوب‌ترین میوه‌های جالیزی به دلیل طعم و خواص درمانی فوق العاده خیار است، اما کشت صنعتی این میوه باعث شده تا خوردن آن با پوست از نظر پزشکی مردود اعلام شود.
رژیم کاهش وزن پس از تعطیلات نوروزی یک متخصص تغذیه درباره راههای جلوگیری از چاق شدن پس از نعطیلات عید نوروز توضیحاتی ارائه داد.
رشد ۲۵ درصدی واردات ایران از چین در ۲ ماه نخست ۲۰۱۷ صادرات چین به ایران در دو ماهه نخست سال جاری میلادی ۲۵ درصد رشد کرد و به ۲.۸ میلیارد دلار رسید.
متوسط بارش‌های کشور به ۱۹۶ میلیمتر رسید ارتفاع کل ریزش های جوی از ابتدای سال آبی ۹۶- ۱۳۹۵ (اول مهرماه ۹۵) تا روز گذشته (یکشنبه ۱۳ فروردین) به بیش از ۱۹۶ میلیمتر رسید. ارتفاع کل ریزش های جوی از ابتدای سال آبی ۹۶- ۱۳۹۵ (اول مهرماه ۹۵) تا روز گذشته (یکشنبه ۱۳ فروردین) به بیش از ۱۹۶ میلیمتر رسید.
ترفندستان دریچه؛ مشکل هنگ کردن صفحات لمسی را اینگونه رفع کنید اگر صفحات لمسی تبلت و موبایل های شما هنگ می کند و دیگر پاسخ نمی دهد با راهکارهایی ساده می توانید این مشکل را حل کنید.
اولین نشانه‌های سکته قلبی/ توصیه‌های کلیدی که جانتان را نجات می‌دهد گاهی درد ناحیه شکم با درد معده اشتباه گرفته شده و سهل‌انگاری و نادیده گرفتن این نشانه جان فرد را به خطر می‌اندازد؛ لذا آشنایی با اولین علایم سکته قلبی خالی از لطف نیست.
۱۳ بدر بارانی در شمال سیستان و بلوچستان/ دمای هوا ۱۲ درجه کاهش می یابد کارشناس پیش بینی هواشناسی استان از ۱۳ بدر بارانی در استان خبر داد و گفت: دمای هوا از روز دوشنبه حدود ۸ تا ۱۲ درجه در سطح استان کاهش خواهد یافت .
گزارش عصرهامون از تراژدی واردات مرگبار در جنوب شرق؛ بازار پوشاک تاناکورا بیخ گوش مسئولین +تصاویر در حالی که سال گذشته یکی از شهروندان جان خود را پس از خرید جنس استوک از دست داد بازار پوشاک دست دوم در ایام نوروز تنها چند متر پایین تر از فرمانداری زاهدان رونق دو چندانی گرفته است.
کم خواب ترین و خوش خواب ترین مردم دنیا مردم ژاپن، کم خواب ترین و مردم روسیه خوش خواب ترین مردم دنیا به شمار می آیند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها