در ادامه آلودگی آب در آلوده ترین شهر جهان؛ آب شرب با طعم جلبک! در ادامه آلودگی آب در منطقه سیستان این بار قرعه مصرف آب آلوده با عطر و طعم جلبک به نام شهرستان زهک افتاد.
کاهش وزن با کمک رژیم موزی ژاپنی! در بیشتر موارد، به افراد دارای اضافه وزن و چاق توصیه می شود تا برای سوزاندن کالری به طور منظم ورزش کنند. با این وجود، واتانابه قصد داشت به افرادی که دوست دارند وزن خود را کاهش دهند، اما از زمان یا علاقه کافی برای ورزش برخوردار نیستند، کمک کند.
همراه با فیلم‌های سینمایی در روزهای پایانی بهمن‌ماه/ پخش فیلمی از رسول ملاقلی‌پور فیلم‌های سینمایی «روز چهاردهم»، «جایزه»، «خرس قطبی کوچولو»، «بدون پشیمانی» تنها برخی از فیلم‌های آخر هفته تلویزیون هستند.
رهبر معظم انقلاب در ديدار مردم آذربايجان شرقی: امسال ۲۲ بهمن برای کشور آبرو شد/ مردم با تبعیض و بی‌اعتنایی به مشکلات، میانه‌ای ندارند/ملت با کسانیکه در روز عاشورا جوان بسیجی را کتک زدند آشتی نمی‌کنند رهبر معظم انقلاب فرمودند: مسئولین، این حضور مردمی را به حساب گلایه نداشتن آن‌ها از فعالیت‌های ما مسئولین به حساب نیاورند؛ مردم گله‌مندند؛ مردم با تبعیض و کم‌کاری و بی‌اعتنایی به مشکلات، میانه‌ای ندارند.
این بیماری خطرناک چشمی را بشناسید یک متخصص چشم پزشکی گفت: آب سیاه یا گلوکوم یک بیماری خطرناک، اما قابل پیشگیری است.
ثبت رکورد جدید؛ زابل در صدر لیست خطرناک ترین هوای جهان+ سند به نوشته گاردین ۹ شهر در جهان به عنوان خطرناک ترین هوا در جهان به ثبت رسیده اند که زابل ایران رکوردار این شهرها در جهان است.
به مناسبت سالگرد انفجار اتوبوس سپاه؛ روایتی از شهادت شهید فهمیده استان و ۱۲ شهید حادثه تروریستی بلوار ثارالله زاهدان بهمن ماه ۸۵ در یک اقدام تروریستی ۱۲ تن از کارکنان سپاه پاسداران زاهدان با انفجار اتوبوسی در بلوار ثارالله این شهرستان به شهادت رسیدند.
در پی بارش سیل آسا در افغانستان؛ احتمال ورود رواناب در حجم زیاد به سیستان/ تشکیل اضطراری جلسه ستاد مدیریت بحران استان در زهک فرماندار زهک گفت: با توجه به پیش بینی بارش ۳۰تا۸۰میلیمتر در چندروز آینده در بالادست رودخانه هیرمند در کشور افغانستان، پیش بینی می شود حجم قابل توجهی رواناب و آب دشتمال به سمت سیستان روانه شود.
اجناس چینی در بساط سدمعبران/ دستفروشان: شهرداری از ما حق الاجاره می گیرد در حالی کمتر از ۴۰ روز دیگر به سال جدید نمانده است که با ازدحام کالاهای چینی در بساط دستفروش ها قرار است پای هفت سینی بنشینیم که چشم بادامی ها برای ما چیده اند.
با حضور علمای تشیع و تسنن سراسر کشور؛ بیست و هشتمین همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی در زاهدان آغاز به کار کرد/ ۵۰ مقاله پذیرفته شد امام جمعه زاهدان گفت: از ۲۰۰ مقاله ای که به همایش علمی تحقیقی مذاهب اسلامی رسیده است ۵۰ عنوان مقاله پذیرفته شده است.
با رمز یا فاطمه الزهرا(س) انجام شد؛ آغاز رزمایش بزرگ الی بین المقدس در سیستان و بلوچستان/حضور ۹۸ گردان در ۱۹ شهرستان برای اجرای این رزمایش رزمایش بزرگ الی مبیت المقدس با حضور ۹۸گردان از امروز با رمز یا فاطمه الزهرا(س) که توسط فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس اعلام شد، کار خود را در سیستان و بلوچستان آغاز کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها