علماء اهل سنت سیستان و بلوچستان؛ با شهادت امثال شهید حججی انگیزه دفاع و مقاومت بیشتر می شود/ شهید حججی نمادی از یک جوان انقلابی است جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه خون شهدای مدافع حرم انگیزه مقاومت را در رزمندگان اسلام چندین برابر می کند، گفتند: دشمنان بدانند خون هر شهید این ملت را مصمم تر از قبل در میدان نبرد و در مبارزه با استکبار جهانی می کند.
عارف لرستانی بر اثر عارضه قلبی درگذشت عارف لرستانی بازیگر تلویزیون ایران ساعاتی پیش بر اثر عارضه قلبی درگذشت.
آغاز به کار شرکت توزیع سیلندر گاز همزمان با گاز رسانی به زاهدان!/فرماندار: گازرسانی به زاهدان زمانبر است در حالی چند پیش رئیس دولت یازدهم مشعل گاز را در زاهدان روشن کرد که همزمان با این کار شرکت توزیع سیلندر گاز جدیدی نیز در زاهدان مجوز گرفت.
اجازه دهید کودکانتان کودکی کنند کودکان حق دارند در لحظه حال زندگی کنند و لذت ببرند. این چنین عباراتی آینده را زودتر از موعد در ذهن آنها پدیدار می کند و حاصل آن، نگرانی و غصه خوردن در دوران کودکی می شود. چرا که نگاه ما به آینده توأم با نگرانی و دلشوره است.
خط و نشان مدیر باشگاه الریان قطر: پرسپولیس را در آزادی شکست می‌دهیم و صدرنشین می‌شویم مدیر باشگاه الریان قطر پیش از دیدار با پرسپولیس گفت: این بازی برای هر دو تیم بسیار سخت است اما هدف ما حفظ صدرنشینی است.
خواص سیر و چند توصیه کاربردی؛ با داروخانه طبیعی بدن آشنا شوید سیر تنها یک چاشنی برای غذاها نیست بلکه حاوی انواع مواد مفید برای حفظ سلامت بدن و ریشه‌کن کردن بسیاری از بیماری های مرگبار است.
گفت و گوی با پدر جوان ترین شهید؛ حسینعلی برای اعزام به سوریه گریه کرد و به التماس افتاد/ آقا فرمان دهد سایر فرزندانم را هم فدای اسلام می کنم پدر شهید مدافع اسلام با بیان اینکه حسینعلی برای اعزام به سوریه گریه کرد و به التماس افتاد، گفت: اگر آقا فرمان دهد سایر فرزندانم را هم فدای دفاع از اسلام می کنم.
به مناسب ۲۰ فرودین ماه سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم؛ نگاهی به زندگی «شهید سید مرتضی آوینی» شهید آوینی فیلم‌سازی را در اوایل پیروزی انقلاب با ساختن چند مجموعه درباره‌ی غائله‌ی گنبد (مجموعه‌ی شش روز در ترکمن صحرا)، سیل خوزستان و ظلم خوانین (مجموعه‌ی مستند خان گزیده‌ها) آغاز کرد.
تنبلی چشم در کمین بیش از یک میلیون کودک ایرانی/ زمان طلایی درمان بیماری‌های چشمی متاسفانه بیش از یک میلیون کودک ایرانی مبتلا به آمبلیوپی (تنبلی چشم) هستند و هر چه سن کودک در زمان شروع درمان کمتر باشد، احتمال موفقیت در درمان بیشتر می‌شود.
سس معروفی که سلامت مغزتان را نشانه گرفته است برخی سس‌ها به دلیل استفاده از مواد تراریخته مضر و قند بالا برای بسیاری از اندام‌های بدن مضر بوده و سلامتی را به خطر می‌اندازند.
وصیت نامه شهید؛ شهیدی که دغدغه اش پیشرفت و گسترش اسلام بود وصیت نامه شهید بهمن پیکانی ثانی به همراه دستخط آن شهید بزرگوار جهت مطالعه در سایت قرار گرفت.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها