در ادامه آلودگی آب در آلوده ترین شهر جهان؛ آب شرب با طعم جلبک! در ادامه آلودگی آب در منطقه سیستان این بار قرعه مصرف آب آلوده با عطر و طعم جلبک به نام شهرستان زهک افتاد.
افزایش بارش‌ها در شرق و جنوب شرق کشور/ امشب و فردا بارش برف و باران در تهران کارشناس سازمان هواشناسی از بارندگی همراه با کاهش دما در بیشتر نقاط کشور خبر داد.
گلرو مفرد درسخنان پیش از خطبه تهران: وضعیت اسفار مردم خوزستان از مصادیق ضعف مدیران است/ حصر خانگی حداقل مجازات سران فتنه است عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل گفت: امروز، یکی از مصادیق ضعف مدیریتی در کشور که ذکر آن را لازم می‌دانم وضعیت اسفار مردم خوزستان است.
جام جهانی کشتی آزاد؛ آمریکا حریف ایران در دیدار فینال شد تیم ملی کشتی آزاد آمریکا با شکست تیم جمهوری آذربایجان در آخرین دیدار مقدماتی گروه نخست جام جهانی، حریف ایران در فینال این دوره از رقابت ها شد.
درمان سریع نفخ معده با نوشیدنی خانگی یک فنجان از این نوشیدنى گیاهى در عرض یک دقیقه نفخ و تورم شکم را از بین می‌برد.
گزارش میدانی/ کلید قفل شغل های کاذب را چه کسی باز می کند/ مدیر خدمات شهری: کسبه عامل دست فروشی هستند دست فروشی یکی از چالش های مدیریت شهری و معضلی جدی برای کسب و کار واحد های صنفی محسوب می شوند که معمولا در روزهای منتهی به پایان سال بصورت پررنگ تری ظهور و بروز پیدا می کنند.
هرمزگان میزبان ۱۲ شهید گمنام می‌شود مدیر روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان از حضور پیکر ۱۲ شهید گمنام همزمان با ایام فاطمیه دوم در این استان خبرداد.
فرماندار زهک خبر داد: احتمال ورود آب با دِبی بالغ بر ۳هزار متر مکعب در ثانیه به سیستان/ آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران استان فرماندار زهک گفت: با توجه به پیش بینی انجام شده، تا چند روز آینده احتمال ورود آب دشتمال به منطقه سیستان با دبی بین یک هزار تا بیش از ۳ هزار متر مکعب در ثانیه وجود دارد.
زاهدان، سفر ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن سیستان به زاهدان ائمه جمعه اهل تشیع و تسنن سیستان فردا به زاهدان سفر می کنند.
گزارشی از رکورد نرخ بیکاری در دولت؛ بیکاری به مرز ۴ میلیون نفر رسید/ سیستان و بلوچستان صدر نشین بیکاری در کشور وعده های انتخاباتی برای رفع معضل بیکاری نه تنها آمار بیکاران در کشور را کاهش نداد بلکه یک میلیون نفر نیز به جمع آمار بیکاران اضافه شد تا نرخ بیکاری به مرز ۴ میلیون نفر برسد.
تاثیر عجیب تحصیلات بر سلامتی بیماری‌ها تنها به واسطه ورود انواع ویروس و باکتری، شیوه بد زندگی و زمینه‌های ژنتیکی ایجاد نمی‌شوند و سطح تحصیلات نیز در این امر دخیل است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها