حکیم: اقدامات دولت عراق در کرکوک قانونی است رئیس ائتلاف ملی عراق از اقلیم کردستان خواست که از اقدامات یکجانبه دست بردارد.
مناسبت روز "عصای سفید" مطرح شد: وجود ۱۶۰۰ روشندل در سیستان و بلوچستان/ حق استخدامی نابینایان تاکنون محقق نشده است معاون توانبخشی بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: ۳ درصد حق استخدامی نابینایان تا کنون محقق نشده است در حالیکه در حال حاضر تعدادی دانشجوی نابینا و کم بینا در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل هستند.
واکنش طوایف اهل سنت به اظهارات سخیف ترامپ علیه سپاه پاسداران + تصاویر طوایف اهل سنت سیستان وبلوچستان در واکنش به اظهارات واهی رئیس جمهور آمریکا درباره ایران، در سایت و فضای مجازی پست هایی به اشتراک گذاشتند.
زمان واریز یارانه مهرماه مشخص شد هشتادمین مرحله یارانه نقدی بامداد چهارشنبه ۲۶ مهر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
در سایه غفلت مسئولان؛ پاتوق داغ معتادین در میدان کارگر زاهدان/ رشد آسیب‌های اجتماعی در حاشیه شهر نگران کننده است در حالی میدان کارگر زاهدان هیچ نام و نشانی از اسم خود نبرده است که درحال حاضر به جولانگاه معتادان تبدیل شده و نماد بدی از کلان شهر زاهدان را در معرض دید عموم گذاشته است.
واکنش علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان به سخنان اخیر ترامپ؛ ملت ایران پاسخ دندان شکنی به ترامپ خواهد داد جمعی از علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه آمریکا دروغگو و غیرقابل اعتماد است، گفتند: سخنان ترامپ نقض صریح برجام بود که ملت ایران در مقابل پاسخ دندان شکنی به ترامپ خواهد داد.
روایت تکان دهنده از فقر دانش آموزان جنوب شرق/ دانش آموزانی که ریگ، پاپوش مدرسه آن هاست در حالی از ابتدای سال تحصیلی ریگ های روستا پاپوش مدرسه دانش آموزان روستای بیرمین شده که زنگ ترک تحصیل برخی از آن ها نیز بر اثر فقر مالی به صدا در آمده و چشم انتظار کمک خیرین هستند.
امام جمعه زاهدان : عمل به وعده‌های انتخاباتی خواسته به حق مردم از رئیس جمهور است امام جمعه زاهدان گفت: رئیس جمهور در جریان تبلیغات انتخابات وعده‌هایی به مردم داد و امروز زمان آن فرا رسیده که به این وعده‌ها جامه عمل پوشانده شود.
مدیر هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان خبر داد برقراری مسیر هوایی ایرانشهر- زاهدان برای رفاه حال مسافران چابهاری مدیر هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان گفت: با برنامه ریزی همکاران هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) برای مردم چابهار مسیر هوایی در روزهای شنبه و سه شنبه برقرار شده است.
​گزارشی از تحولات سیاسی در جنوب شرق چشم طمع مشارکتی ها به صندلی استانداری سیستان و بلوچستان/ آیا وزارت کشور تسلیم فشارها می شود؟ در حالی هر روز گزینه های مختلفی برای کلیدداری استان سیستان و بلوچستان در محافل غیررسمی منتشر می شود که عناصر حزب منحله مشارکت در استان با تمام توان به دنبال تحمیل گزینه خود به وزارت کشور هستند.
درگذشت مولوی اهل سنت سراوان ؛ تشییع و خاکسپاری پیکر مولوی محمد یوسف حسین پور در سراوان پیکر عالم ربانی مولوی محمد یوسف حسین پور با حضور استاندار ،شماری از مسئولان و اقشار مختلف مردم شیعه و سنی صبح امروز در شهر گشت سراوان تشییع و خاکسپاری شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها