گزارشی از پروژه هایی تا سرای باقی؛ توسعه در بن بست جاده های جنوب شرق/ جاده های نیمه تمام۳۰ ساله، رکورداران مرگ و میر در حالی روز به روز آمار قربانیان جاده های سیستان و بلوچستان رو به فزونی می رود که کمبود اعتبار تنها دلیل عدم تکمیل برخی از این جاده های ۳۰ ساله عنوان شده است.
یارانه نقدی یک روز زودتر پرداخت می‌شود سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد، به مناسبت میلاد پیامبر رحمه للعالمین (ص) یارانه نقدی ۴۵۵۰۰ تومان مربوط به آذر روز پنج شنبه واریز می‌شود.
آخرین جزییات از دستگیری عاملان شهادت قاضی سراوانی؛ قاتلین به قتل یکی از علمای اهل سنت اعتراف کردند/ یکی از آن ها با گروهک ریگی در ارتباط بود/سه نفر از عوامل ترور قاضی شهید دستگیر شدند مدیر کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: سه نفر از عوامل ترور قاضی شهید ابراهیمی کریمی به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شدند.
رأی منفی ۷۸ درصدی مردم به تغییر ریال به تومان بیش از ۷۸ درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی با موضوع تغییر واحد پول ملی از ریال به توان عنوان کردند دولت به جای این کارها باید مشکلات تولید و اشتغال را حل کند .
کدام خانم‌ها بیشتر عمر می‌کنند؟ محققان دانشگاه هاروارد دریافتند گروهی از خانم‌ها کمتر در معرض خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و سرطان قرار دارند.
در گفت و گو با علمای اهل سنت عنوان شد؛ رهبر انقلاب، عامل وحدت شیعه و سنی/ وحدت ضامن پیروزی امت اسلامی است علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه رهبر انقلاب عامل وحدت شیعه و سنی است، عنوان کردند: امنیت امروز ایران مرهون وحدت اقوام است.
معاون تهذیب حوزه علمیه سفیران هدایت دلگان: ازدواج های تجملاتی ثمره خوبی برای زندگی جوانان ندارد/ ازدواج ائمه معصوم (ع) جنبه قدسی و معنوی داشته است حجت الاسلام والمسلمین نجف بامری گفت: ازدواج های تجملاتی که به تقلید از فرهنگ غرب انجام می شود، ثمره خوبی برای زندگی جوانان ندارد.
مروری بر وضعیت مهرنشینان زاهدانی؛ مسیرهای پیچ در پیچ خاکی عامل نارضایتی شهروندان/ دغدغه مردم رفع نشد شهریور ماه امسال بود که فرماندار زاهدان کار جمع آوری و معدوم سازی سگ‌های ولگرد و بدون شناسنامه را در دستور کار قرار داد و این اطمینان را به شهروندان زاهدانی داد که تا قبل از بازگشایی مدارس، این مشکل حل شود اما باز هم شاهد جولان سگ های ولگردی هستیم که آسایش را از مردم سلب کرده است.
پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت «علی باقرزاده» شاعر فرزانه تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت شاعر فرزانه و شیرین‌سخن آقای حاج علی آقا باقرزاده متخلص به «بقا» در قالب یه پیام منتشر شد.
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان خبر داد: کاهش ۱۲ درجه ای دمای هوا در سیستان و بلوچستان/ عدم وجود دستگاه سنجش غبار در جنوب استان کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: براساس نقشه های پیش یابی و آینده نگری هواشناسی، گرد و غبار موجود در نقاط مرکزی و جنوبی استان تا پایان وقت امروز تمام خواهد شد.
جهانگیری در اتاق اصناف اعلام کرد فقط چند کشور بدبخت دچار تورم دو رقمی هستند/ مهم‌ترین وظیفه دولت ایجاد ثبات اقتصادی است معاون اول رئیس جمهور گفت: یکی از بدترین اتفاقات در یک اقتصاد که همه پیش بینی‌ها را به هم می‌زند، تورم بالاست و امروز فقط چند کشور انگشت شمار بدبخت و بیچاره در دنیا گرفتار تورم دو رقمی هستند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها