محرومیت زدایی با اقتصاد مقاومتی؛ فعالیت ۵۰ گروه جهادی شیعه و سنی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان/ بسیج سازندگی پیشگام در توسعه تلاش برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی با رفع محرومیت زدایی در مناطق روستایی ومحروم سیستان و بلوچستان از جمله مواردی است که توسط بسیج سازندگی سپاه اجرا و با اثراتی عمیق قابل مشاهده است.
پیدا و پنهان پالم؛ از کاربرد پالم در صنعت «صابون سازی» تا ردپای آن در بروز سرطان و سکته قلبی! نماینده مجلس یازدهم گفت: روغن ترانس و اسید چرب روغن پالم بالاست و مصرف آن سبب بروز سرطان و سکته‌های مغزی و قلبی در افراد می‌شود.
وزارت کار اعلام کرد ۳۰ اسفند تعطیل نیست! وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که دو روز پیش در یک نامه رسمی از تعطیلی روز ۳۰ اسفند خبر داده بود، در اطلاعیه جدیدی تعطیلی این روز را پس گرفت و آن را در صلاحیت هیئت وزیران دانست.
۲۶۰ هزار داوطلب در آزمون دکتری رقابت کردند رقابت ۲۶۰ هزار و ۱۱۰ داوطلب آزمون دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۹۶ برای پذیرش در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد امروز به طور همزمان در ۵۴ شهر برگزار شد.
بر اساس اعلام بانک مرکزی تورم صعودی شد بانک مرکزی اعلام کرد، نرخ تورم در بهمن‌ماه ۱۳۹۵به ۸.۷درصد رسید که نسبت به دی‌ماه ۰.۱درصد افزایش نشان می‌دهد.
باز هم حادثه قطار/ قطار یزد-تهران دچار حریق شد آتش سوزی شامگاه پنج شنبه در قطار یزد – تهران، تنها چهار روز پس از اعتماد عجیب مجلس به وزیر راه، مسافران را با خطر مواجه کرد.
رئیس پلیس راه البرز: جاده چالوس یکطرفه می‌شود رئیس پلیس راه استان البرز گفت: محور کرج ـ چالوس از ظهر امروز به طور موقت یکطرفه می‌شود.
فرهادی در حاشیه آزمون دکتری: ظرفیت پذیرش در هر رشته محل مصوب دکتری حداکثر ۷ نفر است وزیر علوم با بیان اینکه افزایش ظرفیت تحصیلات تکمیلی به صورت بی‌رویه خلاف است، گفت: ظرفیت پذیرش مقطع دکتری برای تمام رشته‌های مصوب شورای گسترش ۵ تا ۷ نفر است.
رحیم‌پور ازغدی: اهل سنت هم مسائل شرعی را از شیخ مفید می‌پرسیدند/ سیره اهل بیت(ع) بهترین الگوی شکل­‎گیری امت واحده است عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی: سیره اهل بیت(ع) بهترین الگو برای شکل­‌گیری امت واحده در جهان اسلام به شمار می‌رود .
هشت سنت غلط ازدواج‌ از نگاه رهبر معظم انقلاب در این خبر سنت های غلط ازدواج از نگاه مقام معظم رهبری را بخوانید.
گزارشی از وحدت بین طوائف جنوب شرق کشور؛ نقاط ضعف و قوت مردم سرحد زمین/ زنده نگهداشتن فرهنگ قدیمی نیاز مهم در جامعه امروزی شهرستان خاش است شهرستان خاش سیستان و بلوچستان از روزگار قدیم مهد فرهنگ و تمدن بوده که وجود سکونتگاه‌های تاریخی در جوار تفتان و بیرک و ایرندگان و اطراف شهرستان خاش گواه بر این مدعا است و نقاط ضعف و قوت مردمان در منطقه مشهود است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها