شعر«مهدی چراغ زاده» در پاسخ به ابیات مقام معظم رهبری مهدی چراغ زاده درباره مطروحه رهبر انقلاب شعری را سروده است.
مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در زاهدان اعلام شد مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن را در شهرستان زاهدان اعلام کرد.
دیدار امام جمعه موقت مسجد مکی با دادستان زاهدان+تصاویر امام جمعه موقت و اعضای شورای حل اختلاف مسجد مکی با دادستان زاهدان دیدار کردند.
دعوت علما و سران طوایف اهل سنت برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جمعی از علما و سران طوایف اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه امروز بزرگترین معروف حمایت گسترده از آرمان‌های انقلاب است از عموم مردم خواستند با حضور پرشور خود در این روز برگ زرین دیگری بر افتخاراتشان بیافزایند.
مروری بر خاطرات انقلاب ؛ امداد رسانی مقام معظم رهبری به سیل زدگان در تبعید/از اسکی شاه در پاریس تا حضور رهبر در میان محرومان بلوچستان مقام معظم رهبری به دستور رژیم پهلوی در سال ۵۶ برای سه سال به ایرانشهر تبعید شدند که بر خلاف تصور رژیم با همراهی مردم ایرانشهر با شخص ایشان این تبعید با برکات فراوانی همراه شد.
در همایش دجالواره مطرح شد: یکی از فعالیت های دجال فضای مجازی است/ دشمن با بهره گیری از ماهواره به دنبال تشکیل جهانی عاری از معنویت است بیش از ۲ هزار تجهیزات ماهواره ای که به صورت خودجوش توسط مردم زاهدان به پایگاه های بسیج تحویل داده شده بود ظهر امروز در همایش دجالواره امحاء شد.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان : پرچم افراشته شده به نام دین از درون استکبار پرچم شیطان است نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: پرچم افراشته شده به نام دین از درون استکبار پرچم شیطان است.
اولین خسارت ورود رواناب به سیستان؛ تخریب بخشی از مسیر فرعی جاده ترانزیت زهک/ دهیار خمک: احتمال تخریب زیر ساخت ها و منازل مسکونی دور از انتظار نیست عصر روز گذشته و براثر جاری شدن رواناب و آب دشتمال در منطقه سیستان، قسمتی از مسیرفرعی جاده ترانزیت در حوزه دهستان خمک که مسیر تردد خودروهای مردمی و وسایل نقلیه فعال در احداث جاده ترانزیت هستند، توسط آب تخریب شد.
در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی مطرح شد: از اتوبان سازی احمدی نژاد برای امام زمان (عج) تا برداشت شخصی هاشمی از خزانه در سال ۶۰! به همت اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان مراسمی برای بزرگداشت هاشمی رفسنجانی در زاهدان برگزار شد.
حکایت شهری که فقط از بُعد جمعیتی کلان شهر است زاهدان ۹۵ ساله شد اما چگونه؟/ کلانشهری بدون قطار شهری، جایگاه CNG و آب لوله کشی در برخی مناطق زاهدان در حالی ۹۵ ساله شد که همچنان با معضلات اساسی و کمبودهایی همچون حاشیه نشینی، نداشتن جایگاه CNG و قطار شهری، وضعیت نامناسب زیر ساخت های شهری، مبلمان شهری، ازدیاد مشاغل کاذب، نبود سرویس بهداشتی در معابر شهری و هزاران مشکل دیگر مواجه است.
در مراسم افتتاحیه ۸۲۳ پروژه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه مطرح شد: اشتغال زائی و تامین امنیت اولویت های اول سپاه پاسداران/ رهبر انقلاب از محرومیت زدائی منطقه خرسند می شوند مراسم افتتاح ۸۲۳ پروژه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه در سیستان و بلوچستان صبح امروز با حضور سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران آغاز شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها