گزارشی از پروژه هایی تا سرای باقی؛ توسعه در بن بست جاده های جنوب شرق/ جاده های نیمه تمام۳۰ ساله، رکورداران مرگ و میر در حالی روز به روز آمار قربانیان جاده های سیستان و بلوچستان رو به فزونی می رود که کمبود اعتبار تنها دلیل عدم تکمیل برخی از این جاده های ۳۰ ساله عنوان شده است.
ترفندهای جالب شناسایی برنج تقلبی/ این برنج ها آدم را از پای در می آورند! دنیای صنعتی امروز و برخی تقلب ها در صنایع غذایی می تواند باعث ابتلای افراد به انواع بیماری ها شود پس لازم است با آگاهی مواد غذایی خود و خانواده را انتخاب کنید.
چه افرادی باید دور ژلوفن را خط بکشند؟ معاون غذا وداروی دانشگاه علوم‌پزشکی ایران با تاکید بر یکسان بودن ماده موثره ژلوفن و ایپوپروفن ، از منع مصرف آن در این گروه ها خبر داد.
وزیر بهداشت در مسجد مکی: استکبار جهانی به دنبال اختلاف افکنی در سیستان و بلوچستان است/ علمایی که خلاف وحدت عمل کنند در مسیر پیامبر(ص) نیستند وزیر بهداشت گفت: استکبار جهانی به دنبال اختلاف افکنی میان شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان است گفت: علمایی که خلاف وحدت عمل کنند در مسیر پیامبر(ص) نیستند.
مدیر حوزه علمیه و امام جمعه موقت شهر جالق: امام خمینی(ره) پایه گذار وحدت اسلامی بود/ بیمارستان های صحرایی مرحمی بر دل محرومان مدیر حوزه علمیه و امام جمعه موقت شهر جالق وحدت را یکی از نمادهای مهمی دانست که توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل پایه گذاری شد.
جلیلی در جمع دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان: بعضی ها گمان می کردند مشکل آب هم با برجام حل می شود/ سیستان و بلوچستان تشنه دیپلماسی آب است/ کسانی که دل به الاغ بستند از فیل نگران بودند نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: عده ای نقاط ضعف دشمن فلج را می پوشانند و از نقاط قوت خود غافل می شوند.
​سفر دورهمی دولتمردان سیستان و بلوچستان به قلب اروپا/ سلفی با برج ایفل تفریح جدید مسئولین! به تازگی تصویری از مسئولین سیستان و بلوچستان در فضای مجازی منتشر شده است که حکایت از سفر معاون استاندار به همراه چند مسئول دیگر به قلب اروپا دارد.
جهانگیری خبر داد متوسط رشد اقتصاد کشور در ۲۰ سال گذشته ۳.۷ درصد/ کمبود منابع آبی آینده ایران را تهدید می‌کند معاون اول رئیس جمهور در جمع مدیران ارشد آب و برق کشور با بیان اینکه متوسط رشد اقتصاد کشور در ۲۰ سال گذشته ۳.۷ درصد بوده گفت: حل مسئله آب در گرو یک اجماع ملی است و نباید از موضوع آب به عنوان یک امر سیاسی و جناحی بهره‌برداری شود.
اذعان مقامات بوئینگ: قرارداد ده‌ها میلیارددلاری ایران، بوئینگ را از ضرر بیشتر نجات داد با اعلام شرکت بوئینگ مبنی بر کاهش ۴۰ درصدی تولید بوئینگ ۷۷۷، مشخص شد چرا این شرکت بر اشتغال‌زایی قرارداد خرید ایران برای آمریکا تاکید می‌کند، زیرا این قرارداد مانع از ضرر بیشتر بزرگ‌ترین تولیدکننده هواپیمای جهان در ایران شد.
با مصرف این مواد غذایی به جنگ سرطان بروید یک متخصص تغذیه گفت: ماده فیبر موجود درسبزیجات و میوه جات باعث کاهش احتمال سرطان در افراد می شود.
قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در مالزی پرسپولیس در گروه مرگ/ گروه راحت استقلال در صورت صعود مراسم رقابت‌های لیگ قهرمانان اسیا در مالزی آغاز شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها