شعر«مهدی چراغ زاده» در پاسخ به ابیات مقام معظم رهبری مهدی چراغ زاده درباره مطروحه رهبر انقلاب شعری را سروده است.
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر؛ دولت یازدهم خدمات ملموسی به نقاط محروم سیستان و بلوچستان ارائه نکرد/ از فرصت های جوان ترین شهر کشور برای اشتغال جوانان استفاده نشد امام جمعه اهل سنت ایرانشهر گفت: متاسفانه دولت یازدهم در طول چهار سال نتوانست خدمات ملموسی را به نقاط محروم استان سیستان و بلوچستان ارائه دهد.
راه‌های درمان و پیشگیری از آرتروز/ جلوگیری از پیشرفت آرتروز با کمک طب فیزیکی رییس انجمن طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران گفت: در صورتی که آرتروز بسیار پیشرفته بوده و مانعی در برابر فعالیت فرد باشد یا انحراف مفصل ایجاد کند، می‌توان برای بیمار عمل جراحی انجام داد.
گزارش؛ چگونه تلفن همراهمان را سریعتر شارژ کنیم؟ در این گزارش بهترین ترفندها برای شارژ سریع تلفن همراه را به شما آموزش می‌دهیم.
شعر«مهدی چراغ زاده» در پاسخ به ابیات مقام معظم رهبری مهدی چراغ زاده درباره مطروحه رهبر انقلاب شعری را سروده است.
۶ توصیه برای مقابله با خطر ابتلا به آلزایمر با بالا رفتن سن عملکرد مغز کند می‌شود، قدرت یادگیری موضوعات جدید را تاحدودی از دست داده و به سختی می‌تواند خاطرات و اتفاقات کلیدی را به یاد آورد.
در ادامه واردات گسترده میوه خارجی به بازار شب عید؛ نارنگی پاکستانی در لیست اقلام وارداتی/ پای پرتقال مصری هم به سفره عید باز شد در حالی که بخشی از نیاز شب عید به میوه از سوی کشاورزان داخل تامین می شود که بازار شب عید از هم اکنون مملو از میوه های وارداتی شده است.
جزئیات تشییع و خاکسپاری ۲۲۴ شهید دوران دفاع مقدس در ۳۱ استان پیکر ۲۲۴ شهید دوران دفاع مقدس همزمان با ایام شهادت حضرت زهرای مرضیه(س) در ۳۱ استان کشور و در ۱۱۲ نقطه تشییع و به خاک سپرده خواهد شد.
گلایه های علمای اهل سنت در آستانه سفر رئیس جمهور به استان؛ وعده های رئیس جمهور به مردم سیستان و بلوچستان محقق نشده/ افزایش بیکاری دستاورد دولت یازدهم/برای معیشت مردم چاره اندیشی شود علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان در آستانه سفر رئیس جمهور به استان ضمن ابراز گلایه از عملکرد وی در استان عنوان داشتند که وعده های رئیس جمهور به مردم استان محقق نشده و مردم در وضعیت معیشتی بدی زندگی می کنند.
پانزده شخصیتی که در کودکی به حکومت رسیدند و جهان را دگرگون ساختند +تصاویر در زندگی واقعی حاکم کشوری بودن به همین راحتی نیست. تاریخ پر است از داستان پادشاهان، ملکه ها، امپراطورها و تزارهای کم سن و سالی که خیلی زود متوجه شده اند رهبری یک ملت کار آسانی نیست.
خطرناک‌ترین مواد شیمیایی خانگی که برای خانه‌تکانی نباید به آنها دست بزنید برخی مواد شوینده و پاک کننده حاوی موادی سمی و سرطان زا بوده که سلامتی و در مواردی با ترکیب آنها با یگدیگر مرگ زندگی فرد را تهدید می کنند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها