علائم بیماری آنفلوآنزای طیور/ چگونه از مرغ و تخم‌مرغ آنفلوآنزا نگیریم؟ یکی از بیماری های بسیار خطرناک که در پاییز و زمستان امسال شایع شده آنفلوآنزای پرنده ای است اما می توان با رعایت نکاتی در مقابل آن از بدن محافظت کرد.
علائم بیماری آنفلوآنزای طیور/ چگونه از مرغ و تخم‌مرغ آنفلوآنزا نگیریم؟ یکی از بیماری های بسیار خطرناک که در پاییز و زمستان امسال شایع شده آنفلوآنزای پرنده ای است اما می توان با رعایت نکاتی در مقابل آن از بدن محافظت کرد.
۲۵ رفتار که باید به کودکتان بیاموزید کودکان معمولا به طور عامدانه بی‌ادب نیستند، در اغلب موارد مسئله این است که آنها اصول رفتار مودبانه را یاد نگرفته‌اند.
سرطان‌هایی که از مدارس آغاز می‌شود + توصیه‌ها یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: مصرف میان وعده های ناسالم مانند چیپس، پفک، کیک و ساندیس باعث بروز بیمارب کبدچرب در میان دانش آموزان می شود.
فاجعه ای مخرب تر از جنگ؛ مرگ تدریجی سیستان و بلوچستان/ بیش از ۱۰ هزار روستای جنوب شرق خالی از سکنه شد بی آبی و بیکاری این روزها سبب شده که ۳۳ هزار روستا در کشور خالی از سکنه شود که سهم جنوب شرق کشور بیش از ۱۰ هزار روستا است.
زاهدان نامگذاری بولواری درزاهدان به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نائب رییس شورای هر زاهدان از تصویب نامگذاری بلواری در زاهدان به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی در صحن علنى این شورا خبر داد.
«عراقچی» مناظره را نپذیرفت/ حضور در «متن؛ حاشیه» لغو شد علی‌رغم اعلام قبلی حضور «عراقچی» در برنامه زنده «متن؛ حاشیه»؛ این حضور به دلیل نپذیرفتن شرایط برنامه از سوی عراقچی لغو شد.
شیوع سرطان حنجره در میان زنان ایرانی/ قلیان، لذتی مساوی با مرگ و سرطان مدیر گروه گوش، حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به شیوع سرطان حنجره در جوانان گفت: مصرف قلیان و سیگار در جوانان سن ابتلا به سرطان حنجره را کاهش داده که میزان شیوع این سرطان در خانم‌ها افزایش پیدا کرده است.
اشتغال برای ۸ نفر با کشت محصولات گلخانه ای/ درآمد ۳۰ میلیونی کارآفرین نیمروزی از گلخانه ۵ هزار متری یک کار آفرین نیمروزی گفت: از ۱۰سال گذشته کار در گلخانه را آغاز کردم و هم اکنون در هر دوره برداشت در صورت نبود آفت، ندادن تلفات و خسارت بین ۲۰تا ۳۰میلیون تومان درآمد از فروش محصولات گلخانه ای دارم.
آیا چادر مشکی باعث افسردگی می شود؟ مگر رنگ سیاه برای روحیه انسان بد نیست. پس چگونه است که شخصیت های ارزشی و دینی شیعیان پوشش چادر سیاه را توصیه می کنند؟
انصراف امپراطور جهنم از حضور در جشنواره فجر آقای ایوبی! «امپراطور جهنم» قربانی محافظه‌کاری شده است/ آثار ارزشی رندانه و مهندسی شده در مهجوریت و تحقیر قرار داده می‌شوند تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی "امپراطور جهنم"طی نامه ای اعتراض خود را از رویه و رویکردهای حاکم بر فضای جشنواره فجر و بی توجهی به آثار استراتژیک سینما ابراز کردند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها