در ادامه روزهای خاکستری در شمال استان؛ هوای جنوب شرق کشور بحرانی شد/ ذرات معلق هوا ۱۰ برابر حد مجاز رسید طوفان، ریزگرد و آلودگی هوا واژه های کاملا آشنایی است که دیگر گوش مردم سیستان به شنیدن آن کاملا عادت کرده است.
در ادامه روزهای خاکستری در شمال استان؛ هوای جنوب شرق کشور بحرانی شد/ ذرات معلق هوا ۱۰ برابر حد مجاز رسید طوفان، ریزگرد و آلودگی هوا واژه های کاملا آشنایی است که دیگر گوش مردم سیستان به شنیدن آن کاملا عادت کرده است.
در هشتمین سالگرد شهدای وحدت مطرح شد: خدمات سرداران وحدت در یاد مردم استان فراموش نمی شود/ نام شهید شوشتری در جنوب شرق ماندگار است صبح امروز هشتمین سالگرد شهدای وحدت و پنجمین سالگرد سردار شهید لکزایی در زاهدان برگزار شد.
دولت به دنبال جبران کسری بودجه از جیب مردم؛ سرنوشت نامشخص ۵۰ میلیون ایرانی دارای سهام عدالت اقدام اخیر دولت در ارسال پیامک به دارندگان سهام عدالت مبنی بر پرداخت نقدی باقیمانده سهام، که چیزی در حدود ۵۰۰ هزار تومان است، مبلغی در حدود ۲۰هزار میلیارد تومان را به جیب دولت واریز و شائبه جبران کسری بودجه دولت از جیب مردم در شرایط فعلی را بیش از پیش تقویت می کند.
دیدگاه علمای اهل سنت به لغو همه پرسی کردستان؛ همه پرسی کردستان از ابتدا اشتباه بود/ رایزنی های سردار سلیمانی اوضاع را به نفع مردم تغییر داد علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان همه پرسی کردستان عراق را از ابتدا اشتباه دانسته و عنوان کردند: رایزنی های سردار سلیمانی اوضاع را به نفع مردم تغییر داد.
عضو اهل تسنن مجلس خبرگان رهبری: اقدامات نابخردانه ترامپ به دلیل ترس از اقتدار سپاه است/ سپاه در قلوب ملت ایران جای دارد/ راه شهید شوشتری ادامه دارد نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این نکته که اقدامات نابخردانه دشمنان به خصوص ترامپ به دلیل ترس از سپاه است، گفت: آنان قصد دارند ضعف‌های خودشان را پوشش دهند و رژیم صهیونیستی را راضی نگه دارند.
سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد واریز ۴۵۵۰۰ تومان یارانه مهرماه امشب ساعت ۲۴ سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرد، یارانه نقدی مهرماه به ازای هر نفر ماهانه ۴۵۵ هزار ریال ساعت ۲۴ واریز و قابل برداشت می‌شود.
نماینده مردم ماکو در مجلس: تغییر و یا اضافه کردن بندهای برجام امکان پذیر نیست/ آمریکا بیش از ۲۰۰ تریلیون بدهی دارد نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران در مجلس گفت: ایران در برجام به تعهدهای خود عمل کرده است و از آن نیز پشیمان نیست، تغییر و یا اضافه کردن بندهای برجام امکان ندارد.
حکیم: اقدامات دولت عراق در کرکوک قانونی است رئیس ائتلاف ملی عراق از اقلیم کردستان خواست که از اقدامات یکجانبه دست بردارد.
رییس کل بانک مرکزی: بازار ارز آرام است/مصونیت اقتصاد ایران مقابل شوک‌های بیرونی رییس کل بانک مرکزی با اشاره به اعلام مواضع جدید آمریکا گفت: اقتصاد ایران مقابل شوک‌های بیرونی مصونیت نسبی یافته است.
این ۱۰ چیز را هر روز صبح به خودتان بگویید صبح مهم‌ترین قسمت روز است. اگر از دنده‌ی چپ بیدار شوید می‌توانید مطمئن باشید که روز بدی در انتظارتان است اما برعکس؛ اگر شروع خوبی داشته باشید می‌توانید در ادامه هم روز خوبی داشته باشید.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها