آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار فرمانده عملیات آزادسازی غرب الانبار از آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار خبر داد.
روسیه: حمله آمریکا به سوریه کمک به مبارزه با تروریسم نیست/ این اقدام به روابط دو جانبه مسکو و واشنگتن ضربه می‌زند سخنگوی رئیس جمهوری روسیه با بیان این که حمله موشکی آمریکا به سوریه به روابط مسکو و واشنگتن ضربه می زند، تاکید کرد که این اقدام کمکی به مبارزه با تروریسم نیست.
سخنگوی وزارت امور خارجه کشور: فروش سلاح به متجاوزین برای کشتار مردم بیگناه با ادعاهای خانم " می" هیچگونه سازگاری و همخوانی ندارد سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهار داشت: فروش سلاح به متجاوزین برای کشتار مردم بیگناه در منطقه بویژه در جنگ نابرابر و ضد انسانی در یمن با ادعاهای خانم " می" هیچگونه سازگاری و همخوانی ندارد.
آسوشیتدپرس گزارش داد: انگیزه‌های کره‌شمالی از آزمایش موشکی جدید خود چه بوده است؟ آسوشیتدپرس در گزارشی به بررسی انگیزه‌های کره‌شمالی از آزمایش موشکی اخیر این کشور پرداخت.
از سوی انگلیس، فرانسه و آمریکا صورت گرفت ارائه پیش‌نویس قطعنامه شورای امنیت درباره حمله شیمیایی سوریه انگلیس، فرانسه و آمریکا پیش‌نویس قطعنامه‌ای را به شورای امنیت سازمان ملل ارائه کردند که در آن حمله شیمیایی به استان ادلب سوریه محکوم شده و در آن درخواست شده تا هر چه سریعتر تحقیقات کاملی در این باره انجام شود.
وزارت دفاع روسیه: حادثه ادلب ناشی از انفجار انبار شیمیایی معارضان بوده است وزارت دفاع روسیه اعلام کرد حادثه ادلب در پی انفجار یک انبار تسلیحات شیمیایی تروریست‌ها در حمله هوایی ارتش سوریه رخ داده است.
بحرین: ترامپ بهتر از اوباما تهدید ایران را درک می‌کند وزیر خارجه بحرین با متهم کردن ایران به مداخله در امور داخلی کشورش، گفت دولت جدید آمریکا درک بهتری نسبت به دولت سابق این کشور در قبال «تهدیدات منطقه» دارد.
عامل انفجار سن‌پترزبورگ از اتباع کشورهای آسیای میانه معرفی شد انفجار در متروی شهر «سن‌پترزبورگ» روسیه دست‌کم ۱۱ کشته و ۴۵ زخمی برجا گذاشته است. مقامات روسیه این حادثه را «تروریستی» اعلام کردند.
تیراندازی در جنوب روسیه/ ۲ افسر پلیس کشته شدند مقامات پلیس روسیه از وقوع حادثه تیراندازی در شهر «آستراخان» واقع در جنوب روسیه و کشته شدن ۲ افسر پلیس به ضرب گلوله افراد ناشناس خبر دادند.
اسرائیل بخشی از پول تشکیلات خودگردان را قطع می‌کند یک روزنامه صهیونیستی فاش کرد که پارلمان این رژیم درحال بررسی پیش‌نویس قانونی برای قطع بخشی از پول‌های تشکیلات خودگردان فلسطین است.
حمله تند اردوغان به اتحادیه اروپا/ در تمام مدت مذاکرات به ما دروغ گفتند رئیس‌جمهوری ترکیه در یکی از تندترین انتقادها علیه اتحادیه اروپا، آن را یک «اتحادیه صلیبی» خواند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها