مقام‌های قضایی صادر کردند دستور بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش ترکیه مقام‌های قضایی ترکیه حکم بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش در ۵۴ استان را در چارچوب تحقیقات مربوط به کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته صادر کردند.
اردوغان: با ترامپ درباره ایجاد منطقه امن در شمال سوریه صحبت می‌کنم رئیس‌جمهوری ترکیه اعلام کرد که در نظر دارد با دونالد ترامپ درباره ایجاد منطقه امنیتی در شمال سوریه گفت‌وگو داشته باشد.
هواپیمای نظامی روسیه با ۹۱ سرنشین در مسیر «لاذقیه» سوریه سقوط کرد/ تکه‌هایی از هواپیما پیدا شد یک فروند هواپیمای نظامی روسی توپولوف« Tu-۱۵۴» متعلق به وزارت دفاع روسیه با ۹۱ سرنشین بعد از عزیمت از شهر «سوچی» در حالی که عازم شهر «لاذقیه» سوریه بود، سقوط کرد.
بمب‌گذاری تروریست‌ها در حلب پیش از خروج/ انفجار در ۲ مدرسه قربانی گرفت تروریست‌های تکفیری که آخرین بازمانده‌های آنها پنجشنبه دوم دی از شرق حلب اخراج شدند، پیش از خروج، دو مدرسه را بمب‌گذاری کردند که امروز منفجر شد و چند شهید و زخمی بر جا گذاشت.
رزمندگان عراقی «الهیاکل» را آزاد کردند رزمندگان عراقی منطقه «الهیاکل» در محور شمالی «موصل» عراق را آزاد کردند.
قایق حامل پناهجویان با ۹۰ کشته و مفقود واژگون شد رسانه های خارجی از کشته و مفقود شدن ۹۰ نفر بر اثر غرق شدن قایق حامل پناهجویان در سواحل ایتالیا خبر دادند.
واشنگتن‌پست: وتو نکردن قطعنامه ضداسرائیلی سنت‌شکنی بود یک روزنامه آمریکایی مخالفت نکردن واشنگتن با قطعنامه ضدشهرک سازی اسرائیل در شورای امنیت را سنت‌شکنی توصیف کرده است.
واکنش ترامپ و نتانیاهو به قطعنامه‌ ضد اسرائیلی شورای امنیت تصویب قطعنامه‌ای که خواستار توقف شهرک‌سازی در اراضی اشغالی فلسطین است به واکنش‌های گسترده رو به رو شد.
آغاز عملیات ارتش سوریه برای امنیت اتوبان دمشق - لبنان ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت، عملیاتی با هدف امنیت اتوبان «دمشق - لبنان»، آغاز کردند.
منابع مخالف سوری اعلام کردند ۴۰ هزار نفر از شرق حلب خارج شده‌اند/ روند خروج امروز تکمیل می‌شود در حالی که قرار است روند خروج افراد مسلح و خانواده‌هایشان از شرق حلب امروز (چهارشنبه) به پایان برسد، منابع مخالف سوری اعلام کردند که تاکنون ۴۰ هزار تن از این منطقه خارج شده‌اند.
انفجار مهیب در مکزیک ۲۷ کشته و ده‌ها زخمی بر جا گذاشت انفجار مواد آتش‌بازی در یک مرکز خرید در شهر «تولتپک» در کشور مکزیک ۲۷ کشته و ده‌ها زخمی برجای گذاشت.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها