میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
تازه‌ترین خط و نشان ترامپ برای رسانه‌ها افشای اطلاعات محرمانه سال‌ها مشکل وانشگتن بوده است/ نیویورک تایمز رو به افول است؛ بقیه عذرخواهی کنند رئیس‌جمهور آمریکا تصریح کرد که سالهاست که نشت غیرقانونی اطلاعات محرمانه در واشنگن یک معضل بزرگ بوده است.
اسد: برای فرانسوا اولاند اهمیتی قائل نیستم/ غرب از گروه‌های مسلح با این ادعا که میانه‌رو هستند حمایت کرد رئیس جمهور سوریه ضمن انتقاد از سیاست‌های کشورهای غربی در سوریه تأکید کرد که دمشق قصد همه اراضی خود را از تروریست‌ها پس بگیرد.
سفیر ایران در فرانسه: پاسخ کوبنده ایران به تهدیدات/برای توسعه صنایع موشکی خود از هیچ کشوری اجازه نمی‌گیریم سفیر ایران در فرانسه با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی با هرگونه تهدیدی به شدت مقابله کرده و پاسخ کوبنده‌ای خواهد داد، گفت: برای توسعه صنایع موشکی و دفاع مشروع خود از هیچ کشوری اجازه نخواهیم گرفت.
بانورما الشرق الاوسط خبر داد: توافق شاه بحرین و اردوغان برای تبعید شیخ عیسی قاسم به ترکیه برخی منابع از توافق ملک حمد و رئیس جمهور ترکیه برای تبعید روحانی برجسته شیعیان بحرین به استانبول خبر دادند.
شلیک «زلزال۲» به مواضع شبه‎نظامیان سعودی در «المخاء» تعز یگان موشکی ارتش یمن و کمیته‎های مردمی وابسته به انصارالله با موشک «زلزال-۲» محل استقرار شبه‌نظامیان وابسته به عربستان در جنوب غربی یمن را هدف قرار داد.
تروریست‌ها در سوریه به جان هم افتادند/ ۴۶ کشته طی ۲ روز دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که درگیری گروه‌های تروریستی با یکدیگر در حومه استان های ادلب و حماه طی ۲ روز گذشته ۴۶ کشته بر جا گذاشته است.
بر اساس اظهارات پزشک چشم دیگر شیخ زکزاکی هم در حال نابینایی کامل است پس از پیگیری های صورت گرفته بالاخره شیخ زکزاکی تحت معاینه پزشکی قرار گرفت و بر اساس اظهارات پزشک، با توجه به عدم انجام اقدامات درمانی، چشم دیگر وی هم در حال نابینایی کامل است.
تظاهرات گسترده در بحرین همزمان با سالروز انقلاب این کشور هزاران تن از مردم بحرین همزمان با ششمین سالروز انقلاب ۱۴ فوریه، تظاهرات گسترده‌ای را در محکومیت اقدامات رژیم آل خلیفه برگزار کردند.
موگرینی: ایران به تمام تعهدات هسته‌ای خود پایبند بوده است / تحریم‌های غیرهسته‌ای اروپا علیه ایران شدیدتر از آمریکاست "فدریکا موگرینی" در شورای آتلانتیک به اظهارنظر درمورد توافق هسته‌ای ایران پرداخت.
تماس با سفیر روسیه کار دست مشاور امنیت ملی آمریکا داد/ فلین استعفا کرد در پی انتشار گزارش‌ها در مورد تماس مشاور امنیت ملی رئیس‌ جمهور آمریکا با سفیر روسیه در مورد تحریم‌های اعمال شده، وی از سمتش استعفا کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها