میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
شهادت یک جوان بحرینی به ضرب گلوله نیروهای دولتی منابع بحرینی از شهادت یک جوان در منطقه النویدرات به ضربه گلوله نیروهای امنیتی این کشور خبر دادند.
تحلیلگر بارز جهان عرب: مقامات عربستان برای بقا به ترامپ باج می‌دهند/ هزینه را اعراب می‌دهند سود را آمریکا می‌برد نویسنده و تحلیلگر بارز جهان عرب از تن دادن عربستان به باج‌خواهی رئیس جمهور جدید آمریکا برای ادامه بقای خود سخن گفت.
ظریف: هدف از اعمال تحریم‌های جدید واشنگتن، تحریک تهران است/ ایران هدف آسانی برای آمریکا نخواهد بود وزیر خارجه ایران هدف از اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران را تحریک تهران دانست.
ارتش عراق ۷ روستا را در غرب موصل آزاد کرد/ محاصره ۸۵۰ هزار غیر نظامی از سوی داعش عملیات آزادسازی غرب موصل از بامداد امروز در بخش جنوبی غرب موصل با فرمان حیدرالعبادی آغاز شده است؛ عملیاتی که پیش‌بینی می‌شود بسیار دشوار باشد.
آغاز عملیات آزادسازی غرب موصل با فرمان «حیدر العبادی» نخست‌وزیر عراق، عملیات آزادسازی بخش غربی شهر موصل از صبح امروز آغاز شد.
دولت ترامپ ادعای فاکس نیوز درباره سفر قاسم سلیمانی به روسیه را تأیید نکرد دولت آمریکا ادعاهای فاکس‌نیوز درباره سفر فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایتخت روسیه را تأیید نکرد.
ادامه تظاهرات‌های مردمی و بازداشت‌ها در بحرین مردم بحرین دیشب نیز در برخی نقاط این کشور با وجود شرایط نامساعد جوی و بارش باران به خیابان‌ها آمده و فریاد وفاداری به شهدا و حمایت از آیت‌الله عیسی قاسم سر دادند.
در مذاکرات آستانه؛ ایران، ترکیه و روسیه برای تشکیل کمیته نظارت بر آتش‌بس سوریه توافق کردند هیات‌های ایران، روسیه و ترکیه به عنوان بانیان نشست سوری - سوری در مذاکرات آستانه ۳ توافق کردند که کمیته نظارت بر آتش بس سوریه را تشکیل دهند.
اظهارات خصمانه نتانیاهو علیه ایران ایرانیان قصد تسلط بر جهان را دارند!/ کشورهای عربی علیه ایران با ما متحدند نخست وزیر رژیم صهیونیستی از «ماموریت بزرگ» آمریکا و اسرائیل علیه تهدید هسته‌ای ایران خبر داد.
حیدر العبادی: پایان نبرد با داعش بسیار نزدیک است نخست وزیر عراق اعلام کرد: پایان نبرد با گروه تکفیری-صهیونیستی داعش بسیار نزدیک است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها