محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم بار دیگر به تعویق افتاد دولت بحرین که قصد داشت امروز آخرین جلسه محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور را برگزار نماید، بار دیگر جلسه محاکمه وی را به تعویق انداخت.
ترکیه ۹۴۸۶۷ نفر از کارکنان دولتی را برکنار کرده وزیر کار ترکیه از برکناری بیش از ۹۰ هزار نفر از کارکنان بخش دولتی این کشور به اتهام ارتباط داشتن با کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته خبر داد.
جدیدترین اخبار سوریه/ تسلط ارتش بر تپه‌های التیاس با گذشت یک هفته از آغاز عملیات ارتش سوریه در شرق حلب، نیروهای مقاومت شامگاه گذشته در چندین محور در اطراف دیرحافر با عناصر داعش درگیر شده و شماری از آنان را از پای درآوردند.
دادستان کل آمریکا به دلیل مخالفت با طرح جلوگیری از ورود مسلمانان مهاجر به آمریکا برکنار شد رئیس‌جمهوری آمریکا در اقدامی دادستان کل این کشور را به دلیل مخالفت بادستور وی مبنی بر ممانعت از ورود شهروندان ایران و هفت کشور مسلمان جهان به خاک آمریکا برکنار کرد.
صدور حکم آیت‌الله عیسی قاسم به ۲۴ بهمن موکول شد دادگاهی در بحرین صدور حکم در خصوص مرجع عالی‌قدر شیعیان بحرین را به دوازدهم ماه فوریه آینده موکول کرد.
واکنش ترامپ به بیانیه مک کین و گراهام: انرژی‌تان را برای مبارزه با داعش صرف کنید نه جنگ جهانی سوم ترامپ در واکنش به انتقاد مک کین و لیندسی گراهام از قانون محدودیت مهاجرت گفت: به جاى اینکه مدام دنبال جنگ جهانى سوم باشید، انرژى خودتان را براى مبارزه با داعش و بهبود امنیت مرزها صرف کنید.
ترامپ: قانون اخیر درباره مذهب نیست، مربوط به تروریسم و امنیت است! رئیس جمهور آمریکا گفتک اگرچه برخی رسانه ها به اشتباه گزارش دادند واضح است که این قانون درباره مذهب نیست و ارتباطی به مذهب ندارد بلکه مربوط به تروریسم و امنیت است.
هشدار علمای بحرین نسبت به عواقب وخیم تعرض به شیخ عیسی قاسم علمای بحرین تاکید کردند که تعرض به شیخ عیسی قاسم کشور را به سمت لغزش‌گاه‌های ویرانگر سوق خواهد داد.
جزئیات بیشتر از محدودیت‌های ترامپ علیه کشورهای مسلمان/ شهروندان ۲ تابعیته هم مشمول قانون می‌شوند یک روزنامه آمریکایی بامداد یکشنبه با استناد به یک ایمیل وزارت خارجه این کشور جزئیات جدیدی از محدودیت‌های دولت دونالد ترامپ علیه اتباع برخی کشورهای مسلمان منتشر کرده است.
مهلت یکماهه ترامپ به پنتاگون/ طرح مقابله با داعش آماده شود رئیس‌جمهوری آمریکا فرمانی اجرایی برای ارائه طرحی برای مقابله و مبارزه با گروه تروریستی داعش را امضا کرد.
آماده‌سازی هزاران کفن برای برگزاری تظاهرات در حمایت از شیخ عیسی قاسم تظاهرات مردمی همزمان با نزدیک شدن به محاکمه شیخ عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین، در خیابان‌های این کشور همچنان ادامه دارد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها