مقام‌های قضایی صادر کردند دستور بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش ترکیه مقام‌های قضایی ترکیه حکم بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش در ۵۴ استان را در چارچوب تحقیقات مربوط به کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته صادر کردند.
وزیر خارجه عراق: نمی‌دانم چرا اینقدر درباره سردار سلیمانی حساسیت وجود دارد/ ترکیه هیچ نقشی در عملیات ضد داعش نداشته است وزیر خارجه عراق بار دیگر بر نقش مستشاری سردار سلیمانی در این کشور تاکید کرد.
جعبه‌ سیاه هواپیمای روسیه پیدا شد/ احتمالاً نفوذ اشیاء خارجی در موتور علت سقوط بوده منابع روسی از پیدا شدن یکی از دو جعبه سیاه هواپیمای روسی که اوایل هفته با ۹۲ سرنشین در سوچی سقوط کرد، خبر دادند.
ترامپ: سازمان ملل به باشگاهی برای گپ زدن بدل شده دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا که حدود ۲۰ روز دیگر قرار است وارد کاخ سفید شود، باردیگر سازمان ملل متحد را به انتقاد گرفت و نوشت: سازمان ملل به باشگاهی برای دور هم بودن افراد بدل شده است.
تلفات فراوان داعش در استان نینوا رزمندگان مقاومت عراقی، یورش گسترده داعش در استان «نینوا» را با تحمیل تلفات و خساراتی دفع کردند.
کریسمس در آمریکا رنگ خون گرفت/ ۳۷ کشته و زخمی بعد از کشته شدن چهار نفر در کارولینای شمالی در نتیجه تیراندازی افراد ناشناس، ۳۳ نفر دیگر نیز در شیکاگو و نیویورک در نتیجه تیراندازی کشته و زخمی شدند.
معاون تیم انتقالی ترامپ: ترامپ ۷۰ درصد دستورات اجرایی اوباما را لغو می‌کند معاون تیم انتقالی رئیس جمهور منتخب آمریکا اعلام کرد که دونالد ترامپ احتمالا اکثر دستورات اجرایی صادر شده توسط باراک اوباما را لغو خواهد کرد.
خودکشی مقام ارشد ناتو در بلژیک/ «چندلون» قبلا از تماس‌های مشکوک خبر داده بود یک مقام ارشد سازمان پیمان آتلانتیک شمالی که مسئول تحقیقات درباره مسائل مالی مرتبط با گروه‌های تروریستی بود با شلیک گلوله به سرش در بلژیک خودکشی کرد.
رسانه‌های آمریکایی نوشتند طراحی آنتن اخلالگر ضد پهپاد در سپاه رسانه‌های آمریکایی نوشتند: ایران علاوه بر تداوم بکارگیری موثر پهپاد در سطح کشور و حتی نقاط مرزی، اینک آنتن‌های‌ اخلالگر ضد پهپاد را طراحی کرده است.
کشته شدن ۹۰ نفر از عناصر مزدور سعودی در شرق صنعاء منابع یمنی از کشته شدن ۹۰ نفر از عناصر مسلح طرفدار «عبدربه منصور هادی» رئیس‌جمهور مستعفی این کشور در حمله نیروهای یمنی خبر دادند.
ترامپ: قطعنامه ضد اسرائیلی شورای امنیت مذاکرات صلح را دشوارتر می‌کند رئیس‌جمهور منتخب آمریکا در جدیدترین واکنش به تصویب قطعنامه‌ای در محکومیت شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین گفته این اقدام «مذاکرات صلح» را دشوارتر می‌کند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها