در نشست سه جانبه ظریف، جعفری و چاووش اوغلو در نیویورک مطرح شد مخالفت صریح وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه در نشست سه جانبه خود در نیویورک ضمن اعلام مخالفت صریح خود با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان، از رهبری اقلیم خواستند که از این اقدام خودداری کند.
میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
تبریک رییس جمهور ارمنستان به رهبر انقلاب رئیس‌جمهور ارمنستان در پیامی به رهبر انقلاب تبریک گفت.
گاف لفظی ترامپ در کنفرانس مشترک مطبوعاتی با مرکل! دونالد ترامپ طی دیدار با آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان در یک گاف لفظی آمریکا را «یک شرکت بسیار قدرتمند» معرفی کرد.
المیادین: «حیدر العبادی» دوشنبه آینده به آمریکا می‌رود یک شبکه لبنانی به نقل از منابع آگاه خبر داد نخست‌وزیر عراق هفته آینده به آمریکا می‌رود و با رئیس جمهور این کشور دیدار می‌کند.
بازداشت ۹ فلسطینی در کرانه باختری نظامیان رژیم صهیونیستی ۹ شهروند فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند.
حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه رسانه‌های فلسطینی از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر دادند.
تظاهرات مردم بحرین در اعتراض به اشغالگری عربستان مردم بحرین دیشب به نشانه حمایت از آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور و در اعتراض به ادامه اشغالگری عربستان سعودی تظاهرات کردند.
واکنش کاخ سفید به افشا شدن بخشی از پرونده مالیاتی ترامپ شبکه «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» سه‌شنبه شب اسناد مالیاتی سال ۲۰۰۵ «دونالد ترامپ» را منتشر کرد.
چاپلوسی جانشین ولیعهد عربستان برای آمریکایی‌ها/ ترامپ دوست واقعی مسلمانان است! جانشین ولیعهد عربستان که به واشنگتن سفر کرده است، گفت: ترامپ نیت جدی و بی‌سابقه‌ای برای همکاری با جهان اسلام و تحقق منافع آن به طور گسترده دارد! ترامپ دوست واقعی مسلمانان است.
حضور مردم، دادگاه شیخ عیسی قاسم را برای بار سوم به تعویق انداخت دادگاه بحرین که قرار بود امروز سه‌شنبه درباره آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین حکم صادر کند، صدور حکم درباره وی را به ۷ ماه می (۱۷ اریبهشت) موکول کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها