مقام‌های قضایی صادر کردند دستور بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش ترکیه مقام‌های قضایی ترکیه حکم بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش در ۵۴ استان را در چارچوب تحقیقات مربوط به کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته صادر کردند.
واکنش ترامپ به تصمیم پوتین در اخراج نکردن دیپلمات‌های آمریکایی رئیس جمهور منتخب آمریکا از تصمیم رئیس جمهور روسیه در اخراج نکردن دیپلمات‌های این کشور از مسکو استقبال کرد.
انفجارهای گسترده و مهیب در یکی از بازارهای بغداد/ ۱۸ نفر کشته شدند انفجار دو بسته منفجره در یک منطقه تجاری در بغداد، حداقل ۱۸ کشته بر جای گذاشت.
بیش از ۱۲۰ تروریست داعش در حمص سوریه کشته شدند ارتش سوریه موفق شد ارتفاعات اطراف روستای «شریفه» واقع در جنوب فرودگاه «تی ۴» را آزاد کند و ۱۲۰ تروریست داعش را در مناطق مختلفی از ریف حمص از پای درآورد.
اذعان مقام آمریکایی: حمایت ایران و روسیه از سوریه را دست‌کم گرفته بودیم یک مقام سابق دولت "باراک اوباما" اذعان کرد حمایتی که ایران و روسیه از سوریه کردند برای آمریکا قابل پیش‌بینی نبود.
آغاز مرحله دوم عملیات ارتش عراق در ساخل باختری شهر موصل ارتش عراق از آغاز مرحله دوم عملیات در ساخل باختری فرات در موصل، مرکز استان نینوی خبر داد.
سقوط بالگرد نظامی در آمریکا/ دو نفر کشته شدند در پی سقوط یک بالگرد نظامی در ایالت تگزاس آمریکا، ۲ نفر کشته شدند.
ترامپ متن سخنرانی مراسم تحلیف را خودش شخصاً خواهد نوشت! گزارش‌ها حاکی از آن است که دونالد ترامپ قصد دارد متن سخنرانی مراسم تحلیفش را خودش بنویسد.
نتانیاهو عقب‌نشینی کرد/ لغو دستور ساخت صدها واحد مسکونی جدید یک مقام شهرداری «قدس» اعلام کرد که در پی عقب‌نشینی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از مواضع تند علیه «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا، دستور ساخت صدها واحد مسکونی جدید لغو شد.
اعتراف فرمانده میدانی تروریست‌ها در سوریه به شکست/ ادغام گرو‌ه‌ها به هر قیمتی صحیح نیست یکی از سران میدانی گروه‌های مسلح تروریستی در سوریه که خود را گروه‌های انقلابی می‌نامند، در پی ناکامی‌ها پس از حلب، می‌گوید «انقلاب رو به پایان و نابودی است».
العبادی: نابودی داعش سه ماه طول می‌کشد/ سرباز خارجی در خاک عراق وجود ندارد نخست وزیر عراق با واکنش نشان دادن به اظهارات مداخله‌جویانه وزیر خارجه عربستان درباره روند عملیات موصل اعلام کرد: براساس برآوردها نابودی داعش نیاز به سه ماه زمان دارد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها