محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم بار دیگر به تعویق افتاد دولت بحرین که قصد داشت امروز آخرین جلسه محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور را برگزار نماید، بار دیگر جلسه محاکمه وی را به تعویق انداخت.
پس از حکم قاضی فدرال سیاتل؛ نوزاد ۴ ماهه ایرانی بالاخره می‌تواند برای معالجه به آمریکا برود با لغو طرح ضدمهاجرتی ترامپ، نوزاد ۴ ماهه ایرانی که از سفر به آمریکا منع شده بود، می‌تواند در این کشور تحت معالجه قرار بگیرد.
پیشروی ۱۳ کیلومتری «نُجَباء» در محور تکریت به موصل/ فرار داعش از مراکز نفتی و ذخایر تسلیحاتی +تصاویر فاز دوم عملیات آزادسازی محور تکریت به موصل از ۱۵ بهمن کلید خورد که پیشروی ۱۳ کلیومتری رزمندگان مقاومت موجب فرار تروریست‌های تکفیری از مراکز و ذخایر مهم نفتی و تسلیحاتی شد.
در مصاحبه با فاکس‌نیوز؛ ترامپ: آمریکا گناهکار است/ تاکید بر توافق با روسیه رئیس‌جمهور آمریکا در پاسخ به مجری شبکه «فاکس‌نیوز» که رئیس‌جمهور روسیه را «قاتل» خطاب کرد، گفت، چرا فکر می‌کنید که آمریکا معصوم و بی‌گناه است؟
آزادسازی ۶ منطقه مهم در غرب موصل رزمندگان بسیجی عراقی پس از ساعت‌ها درگیری با داعش در محور غربی موصل، توانستند مناطق «بستان»، «الردیف»، «بستان‌الشریف»، «البو داود»، «تل الرأس» و «ام غربه» را آزاد کنند.
کاخ سفید: آزمایش موشکی ایران نقض مستقیم برجام نیست/ روح توافق هسته‌ای نقض شده است سخنگوی کاخ سفید با بیان اینکه آزمایش موشکی نقض مستقیم برجام نیست، گفت این آزمایش‌ها ناقض «روح» توافق هستند.
احتمال تبعید شیخ عیسی قاسم افسر اطلاعاتی بحرین که سه روز پیش از اعدام سه جوان خبر اجرای حکم آنها را منتشر کرده بود، این بار از تصمیم آل خلیفه برای تبعید شیخ عیسی قاسم خبر داد.
پیام تهدیدآمیز توییتری رئیس‌جمهور آمریکا+ پاسخ ظریف ترامپ: ایران با آتش بازی می‌کند/ قدر اوباما را ندانستید رئیس جمهوری آمریکا در حساب توئیتری خود مدعی شد که ایران با آتش بازی می‌کند.
اتفاق‌نظر سنا و دولت آمریکا برای اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران/یک تحریم جدید به امضای دولت ترامپ رسید گروهی از سناتورهای جمهوریخواه و دموکرات حمایت خود را از اعمال تحریم‌های بیشتر علیه ایران به خاطر آزمایش‌های موشک بالستیک اعلام کرده‌اند. ترامپ هم امروز در اقدامی خصمانه صادرات تجهیزات پزشکی به ایران را محدود کرد.
مشاور امنیت ملی ترامپ: ایران باید سپاسگزار آمریکا باشد!/ از امروز رسماً ایران را تحت نظر قرار می‌دهیم مشاور امنیت ملی دولت آمریکا گفت که واشنگتن بعد از آزمایش موشکی اخیر ایران، این کشور را از امروز «رسماً تحت نظر» قرار داده است.
ترامپ مدعی شد آمریکا ۳ تریلیون دلار در عراق هزینه کرد ولی ایران بر آن مسلط شد رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد که این کشور ۳ تریلیون دلار در عراق هزینه کرد ولی در نهایت ایران بر عراق مسلط شد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها