مقام‌های قضایی صادر کردند دستور بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش ترکیه مقام‌های قضایی ترکیه حکم بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش در ۵۴ استان را در چارچوب تحقیقات مربوط به کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته صادر کردند.
شرق بغداد ۲ بار دیگر لرزید/ ۲۰ نفر کشته شدند منابع عراقی از انفجار ۲ خودرو بمب‌گذاری شده دیگر در شرق بغداد و کشته شدن ۲۰ نفر خبر دادند.
دیدبان حقوق بشر سوریه خبر داد کشته شدن ۲۲۷ غیرنظامی در حملات ترکیه به شمال سوریه دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که در جریان سلسله حملات هوایی جنگنده‌های ترکیه به مناطق واقع در شمال سوریه ۲۲۷ غیرنظامی کشته شده‌اند.
یک روز پس از مراسم تحلیف زنان ۳۰ شهر جهان علیه ترامپ تظاهرات می‌کنند قرار است یک روز پس از مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید آمریکا، زنان در ۳۰ شهر جهان راهپیمایی برگزار کنند.
وزیر خارجه هند درخواست ظریف را رد کرد/ امکان کمک به نرگس کلباسی وجود ندارد وزیر خارجه هند خطاب به همتای ایرانی خود نوشت، به دلیل دستور قضایی نمی‌تواند به بانوی ایرانی متهم به قتل غیرعمد در ایالت اودیشای هند کمک کند.
اولین اظهارات اردوغان بعد از حمله استانبول/ حادثه کلوب شبانه، بی‌ارتباط با وقایع منطقه نیست رئیس‌جمهور ترکیه با محکوم کردن حمله مسلحانه بامداد امروز در استانبول گفت: برخی تلاش می‌کنند کشورمان را به سمت بی‌ثباتی سوق دهند. ما این تهدیدات تروریستی را از منشا نابود خواهیم کرد و اجازه وقوع چنین بازی‌های کثیفی را در کشورمان نخواهیم داد.
آتش‌بس سراسری سوریه باز هم نقض شد/ حمله موشکی به شهرک‌های شیعه‌نشین «فوعه» و «کفریا» گروه‌های مسلح در سوریه ضمن نقض مجدد آتش‌بس سراسری در این کشور، شهرک‌های شیعه‌نشین «فوعه» و «کفریا» در حومه استان ادلب را هدف حملات موشکی قرار دادند.
شب کریسمس خونین در ترکیه/ بابانوئل‌ها ۳۹ نفر را کشتند شمار قربانیان حمله به باشگاه شبانه در استانبول ترکیه به ۳۹ کشته افزایش یافت.
شیخ الدیهی: رقص صهیونیست‌ها در بحرین آزاد است اما نماز جمعه ممنوع! معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین با انتقاد شدید از استقبال از صهیونیست‌ها در خاک این کشور تأکید کرد که ملت بحرین مدافع فلسطین باقی خواهد ماند.
بشار اسد: اکثر مردم سوریه پس از جنگ به کشور بازخواهند گشت بشار اسد با افشای یکی از دلایل جنگ در سوریه گفت:‌ مخالفت سوریه با کشیدن خط لوله پیشنهادی قطر یکی از دلایل جنگ در سوریه در سال ۲۰۱۱ بود.
پس از مرگ ملکۀ انگلیس، چه خواهد شد؟ یک روزنامه انگلیسی ضمن نفی خبر مرگ ملکۀ انگلیس، برخی از رخدادهایی را که پس از مرگ او واقع خواهد شد تشریح کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها