در نشست سه جانبه ظریف، جعفری و چاووش اوغلو در نیویورک مطرح شد مخالفت صریح وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه در نشست سه جانبه خود در نیویورک ضمن اعلام مخالفت صریح خود با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان، از رهبری اقلیم خواستند که از این اقدام خودداری کند.
هیل: کنگره و ترامپ باید برای مقابله با ایران متحد شوند/ می‌توان در صورت لغو برجام، با اسرائیل درباره سناریوهای احتمالی برنامه‌ریزی کرد روزنامه آمریکایی هیل در مطلبی از رئیس‌جمهور و کنگره آمریکا خواست برای مقابله با ایران متحد شوند.
ويكي ليكس افشا كرد سازمان سیا از طریق رایانه‌های «مک» و گوشی‌های آیفون جاسوسی می‌کند وب‌سایت افشاگر «ویکی‌لیکس» بار دیگر اسنادی را منتشر کرد که نشان می‌دهد چگونه «سیا» رایانه‌های مک شرکت «اَپل» را با بدافزارهای جاسوسی آلوده می‌کند.
درخواست مقتدا صدر برای ادامه تظاهرات عليه فساد/ بغداد در حالت آماده باش در آستانه برگزاری تظاهرات هواداران جریان صدر در بغداد، این شهر شاهد تدابیر شدید امنیتی است.
کشف محموله بزرگ کوکایین با بسته بندی «ليونل مسی»! + تصاویر در یکی از کشورهای منطقه آمریکای لاتین محموله‌ای از ماده مخدر کوکایین کشف و ضبط شد که روی بسته‌بندی آن نشان مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا دیده می‌شود.
«حسنی مبارک» از زندان آزاد شد حسنی مبارک دیکتاتور سابق مصر پس از ۶ سال زندان آزاد شد و به خانه‌اش بازگشت.
تیراندازی در «ویسکانسین» آمریکا ۴ کشته برجای گذاشت در ۳ حادثه تیراندازی در شمال ایالت «ویسکانسین» آمریکا دستکم یک افسر پلیس و ۳ نفر دیگر به ضرب گلوله کشته شدند.
نماینده جمهوری‌خواه کنگره: ریاست جمهوری ترامپ ممکن است یک دوره‌ای شود نماینده جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا با ابراز نگرانی از پیامدهای تصویب طرح بیمه درمانی دولت ترامپ، گفت در این صورت ممکن است ریاست جمهوری دونالد ترامپ یک دوره ای شود.
کشته شدن ۲۰۰ غیر نظامی سوری در حملات جنگنده‌های آمریکا به رقه جنگنده‌های ائتلاف آمریکا در شهر المنصوره واقع در ریف غربی رقه یک مدرسه را هدف حملات خود قرار دادند که ۵۰ خانواده آواره در آن سکونت داشتند و در جریان آن تا کنون بیش از ۲۰۰ غیر نظامی کشته شدند.
حمله مجدد رژیم صهیونیستی به خاک سوریه گزارشات تایید نشده حاکی از دومین حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته به اهدافی در خاک سوریه و نزدیک مرز لبنان است.
مجلس نمایندگان آمریکا امروز درباره ارتباط دولت ترامپ با روسیه نشست علنی برگزار می‌کند مدیران اف‌بی‌آی و آژانس امنیت ملی آمریکا امروز نتیجه تحقیقات درباره ارتباط احتمالی دولت ترامپ با روسیه را علنی خواهند کرد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها