میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم بار دیگر به تعویق افتاد دولت بحرین که قصد داشت امروز آخرین جلسه محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور را برگزار نماید، بار دیگر جلسه محاکمه وی را به تعویق انداخت.
ادامه جدال ترامپ با رسانه‌ها/ رئیس جمهور آمریکا ضیافت شام با خبرنگاران را تحریم کرد رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یکشنبه اعلام کرد در ضیافت شام «انجمن خبرنگاران کاخ سفید» شرکت نخواهد کرد.
پایگاه «رای الیوم» بررسی کرد «الجبیر» چرا به عراق رفت؟/ تقلای عربستان برای خروج از انزوا پایگاه فرامنطقه‌ای «رای‌الیوم» در مطلبی به بررسی علل سفر غیرمنتظره وزیر امور خارجه سعودی به عراق پرداخته است.
حمله وحشیانه جنگنده‌های عربستان به تعز/ ۵ کودک یمنی کشته شدند جنگنده بمب‌افکن‌های عربستانی- آمریکایی روز گذشته دیوانه‌وار مناطق مختلف استان تعز را با بمب‌های خوشه‌ای مورد حمله قرار داده که بر اثر آن دستکم پنج کودک کشته و شمار دیگری زخمی شدند.
پیشروی نیروهای عراقی/ روستای «العزیزیه» در نینوا آزاد شد نیروهای مشترک عراقی در ادامه پیشروی های خود در نبرد با تروریسم در استان نینوا موفق به آزادسازی کامل روستای العزیزیه در شرق شهر «تلعفر» شدند.
برخورد مرگبار ۲ قطار در کوبا/ بیش از ۵۰ نفر کشته و زخمی شدند برخورد یک قطار مسافری و یک قطار باربری در مرکز کوبا، بیش از ۵۰ کشته و زخمی بر جای گذاشت.
ضرب شست نیروهای یمنی/ جنگنده اف-۱۶ ائتلاف سعودی ساقط شد منابع نظامی یمن اعلام کردند پدافند هوایی این کشور موفق شد یک فروند جنگنده اف.۱۶ وابسته به ائتلاف سعودی را در جبهه نجران (در جنوب غرب عربستان) ساقط کند.
پلیس مالزی: برادر رهبر کره شمالی با گاز اعصاب کشته شده است پلیس مالزی که پیش از این پیونگ یانگ را به دست داشتن در قتل برادر تبعیدی رهبر کره شمالی متهم کرده بود، اعلام کرده که وی با استفاده از یک گاز شیمیایی مهلک کشته شده است.
یکی از کارکنان مسلمان کاخ سفید در اعتراض به ترامپ استعفا کرد یکی از کارکنان مسلمان کاخ سفید در اعتراض به فرمان اجرایی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا برای منع سفر هفت کشور مسلمان به آمریکا از سمتش استعفا کرده است.
رژیم صهیونیستی ورود دیده‌بان‌های حقوق بشر را به اسرائیل ممنوع کرد دیدبان حقوق بشر ملل متحد از تصمیم رژیم صهیونیستی جهت عدم صدور «روادید کاری» برای کارکنانش خبر داد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها