روسیه پیش‌نویس قطعنامه ضدسوری را وتو کرد نماینده روسیه در شورای امنیت سازمان ملل به قطعنامه پیشنهادی کشورهای غربی علیه دولت سوریه رأی منفی داد.
مجلس نمایندگان آمریکا امروز درباره ارتباط دولت ترامپ با روسیه نشست علنی برگزار می‌کند مدیران اف‌بی‌آی و آژانس امنیت ملی آمریکا امروز نتیجه تحقیقات درباره ارتباط احتمالی دولت ترامپ با روسیه را علنی خواهند کرد.
میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
تبریک رییس جمهور ارمنستان به رهبر انقلاب رئیس‌جمهور ارمنستان در پیامی به رهبر انقلاب تبریک گفت.
گاف لفظی ترامپ در کنفرانس مشترک مطبوعاتی با مرکل! دونالد ترامپ طی دیدار با آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان در یک گاف لفظی آمریکا را «یک شرکت بسیار قدرتمند» معرفی کرد.
المیادین: «حیدر العبادی» دوشنبه آینده به آمریکا می‌رود یک شبکه لبنانی به نقل از منابع آگاه خبر داد نخست‌وزیر عراق هفته آینده به آمریکا می‌رود و با رئیس جمهور این کشور دیدار می‌کند.
بازداشت ۹ فلسطینی در کرانه باختری نظامیان رژیم صهیونیستی ۹ شهروند فلسطینی را در کرانه باختری بازداشت کردند.
حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه رسانه‌های فلسطینی از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر دادند.
تظاهرات مردم بحرین در اعتراض به اشغالگری عربستان مردم بحرین دیشب به نشانه حمایت از آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور و در اعتراض به ادامه اشغالگری عربستان سعودی تظاهرات کردند.
واکنش کاخ سفید به افشا شدن بخشی از پرونده مالیاتی ترامپ شبکه «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» سه‌شنبه شب اسناد مالیاتی سال ۲۰۰۵ «دونالد ترامپ» را منتشر کرد.
چاپلوسی جانشین ولیعهد عربستان برای آمریکایی‌ها/ ترامپ دوست واقعی مسلمانان است! جانشین ولیعهد عربستان که به واشنگتن سفر کرده است، گفت: ترامپ نیت جدی و بی‌سابقه‌ای برای همکاری با جهان اسلام و تحقق منافع آن به طور گسترده دارد! ترامپ دوست واقعی مسلمانان است.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها