آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار فرمانده عملیات آزادسازی غرب الانبار از آغاز حمله نیروهای عراقی به ۳ منطقه شهر القائم استان الانبار خبر داد.
روایت خواندنی نیویورکر از نشست وزرای خارجه ایران و ۱+۵ ظریف: هنوز نمی‌توانیم در انگلیس یک حساب بانکی باز کنیم/تیلرسون: من دیپلمات نیستم! در گزارشی در مورد وزیر خارجه آمریکا، جزئیاتی از نشست اخیر وزیران خارجه ۱+۵ و ایران و همچنین سیاست دولت کنونی آمریکا در قبال ایران منتشر کرده است.
سید حسن نصرالله: داعش وجود سرطانی دارد/ آمریکا مانع جنگ علیه داعش است/ مشکل آمریکا با ایران، هسته‎ای نیست/ عربستان و اسرائیل مانع صلح منطقه‎ای می‎شوند دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم گرامیداشت هفتمین روز شهادت ۲ نفر از فرماندهان و رزمندگان مقاومت سخنرانی کرده و در آن اعلام کرد که آنها در جنگی که باید تا ریشه کن شدن داعش ادامه داشته باشد، به شهادت رسیدند.
جنگ آمریکا ۱۶ ساله شد استراتژی جدید آمریکا برای افغانستان بلوف سیاسی ترامپ و تکرار اشتباهات گذشته/سنت «کابویی» شکست می‌خورد ترامپ با پیروی از سنت کابویی و جنگ‌طلبی مانند روسای جمهور سابق این کشور با وجود هزینه صدها میلیارد دلاری و کشته شدن هزاران سرباز آمریکایی شکست واشنگتن در افغانستان را نادیده گرفته و به ادامه جنگ‌افروزی در این کشور تأکید دارد.
واکنش علمای اهل سنت به همه پرسی استقلال کردستان عراق؛ اسرائیل و آمریکا بازیگران اصلی همه پرسی استقلال کردستان عراق هستند علمای اهل سنت سیستان وبلوچستان با بیان اینکه اسرائیل و آمریکا بازیگران اصلی همه پرسی استقلال کردستان عراق هستند، عنوان کردند: تجزیه کردستان عراق به ضررامنیت منطقه و مردم کردستان است.
آیت الله سیستانی با جدایی اقلیم کردستان عراق مخالفت کرد مرجع عالی شیعیان عراق طی پیامی، با جدایی اقلیم کردستان از این کشور مخالفت کرده و از مسئولان کردستان خواست به خاطر مردم این اقلیم به اصول قانون اساسی بازگردند.
در نشست سه جانبه ظریف، جعفری و چاووش اوغلو در نیویورک مطرح شد مخالفت صریح وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه در نشست سه جانبه خود در نیویورک ضمن اعلام مخالفت صریح خود با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان، از رهبری اقلیم خواستند که از این اقدام خودداری کند.
آیت الله مکارم شیرازی در واکنش به کشتار مسلمانان میانمار: وزرای خارجه کشورهای اسلامی جلسه اضطراری تشکیل دهند/ باید در برابر جانیان وحشی میانمار ایستاد مرجع تقلید شیعه با اشاره به اینکه آیا نباید جمعیت کنفرانس اسلامی جلسه فوق العاده تشکیل و به فکر مرد میانمار باشند، گفت: وزرای خارجه کشورهای اسلامی در خصوص مشکل میانمار جلسه اضطراری تشکیل دهند.
دستیابی کره شمالی به بمب هیدروژنی پیشرفته رسانه رسمی کره شمالی با انتشار تصاویری از رهبر جوان این کشور حین بازدید از انستیتو تسلیحات اتمی، از دستیابی پیونگ یانگ به بمب هیدروژنی پیشرفته با قابلیت نصب بر روی موشک‌های بالستیک خبر داد.
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار نوری المالکی: داعش نعل وارونه آمریکا برای مهار بیداری اسلامی بود رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار نوری المالکی، معاون رئیس جمهوری عراق، ادعای آمریکا برای مقابله با داعش را کذب دانست و آن را را نعل وارونه آمریکا برای مهار جریان عمیق بیداری اسلامی و تجزیه جهان اسلام ارزیابی کرد.
پیام امام خامنه‌ای به حجاج بیت‌الله‌الحرام: دفاع از فلسطین و نجات آن، وظیفه قطعی امت اسلامی است/توقف فوری جنگ‌های داخلی در دنیای اسلام به مناسبت فرارسیدن موسم حج ابراهیمی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی پیام مهمی خطاب به حجاج بیت‌الله الحرام صادر نمودند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها