مقام‌های قضایی صادر کردند دستور بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش ترکیه مقام‌های قضایی ترکیه حکم بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش در ۵۴ استان را در چارچوب تحقیقات مربوط به کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته صادر کردند.
فرار از زندان در فیلیپین/ ۱۵۰ نفر بدنبال حمله مهاجمین گریختند درگیری مسلحانه میان نیروهای امنیتی و مهاجمینی که احتمالا به گروه‌های افراطی یا جدایی‌طلب وابسته‌اند، به گریز بیش از ۱۵۰ زندانی از ندامتگاهی در جنوب فیلیپین منجر شد.
با وجود مخالفت ترامپ اوباما شاید برخی دیگر از زندانیان گوانتانامو را آزاد کند سخنگوی کاخ سفید روز سه‌شنبه اعلام کرد که احتمالا تا پایان دولت کنونی آمریکا شمار دیگری از زندانیان «گوانتانامو» آزاد می‌شوند.
۳ پیشنهاد یک اندیشکده اسرائیلی برای وادار کردن ایران به نقض برجام یک اندیشکده اسرائیلی در گزارشی سه پیشنهاد به ترامپ ارائه کرده تا از طریق آن‌ها ایران طرف برهم‌زننده برجام باشد.
فرماندهی کل عملیات موصل: ۲۵۹ داعشی کشته شدند/ آزادی چند منطقه دیگر در موصل فرمانده کل عملیات آزادسازی موصل، در بیانیه‌ای از موفقیت‌های جدید ارتش و نیروهای امنیتی عراق در شهر موصل خبر داد.
از سوی صهیونیست‌ها صورت گرفت بازداشت ۵ فلسطینی بدون تفهیم اتهام نظامیان رژیم صهیونیستی به شهر «رام الله» در کرانه باختری یورش برده و پنج شهروند فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.
نسل‌کشی در یمن/ عربستان یک مدرسه را ۲ بار بمباران کرد جنگنده‌های عربستان روز سه شنبه (امروز) دو بار یک مدرسه در استان صعده را بمباران کردند.
آمریکا به کشتار ۱۸۸ غیرنظامی در سوریه و عراق اعتراف کرد ارتش آمریکا با صدور بیانیه‌ای به کشتار دست‌کم ۱۸۸ غیرنظامی در حملات نیروهای ائتلاف در عراق و سوریه اعتراف کرد.
قانونگذار آمریکایی: ترامپ اقدامات اوباما را لغو کند، تحریم‌های بیشتری علیه روسیه وضع می‌کنیم عضو ارشد کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان کنگره آمریکا هشدار داد در صورتی که دولت آینده آمریکا سعی در لغو اقدامات دولت «باراک اوباما» داشته باشد، کنگره نیز تحریم‌های شدیدتری علیه روسیه وضع خواهد کرد.
نامه ۳۷ اندیشمند آمریکایی به ترامپ/ توافق هسته‌ای با ایران را لغو نکن ۳۷ نفر از افراد برجسته آمریکایی در نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور منتخب آمریکا از وی خواستند تا پس از روی کار آمدن در کاخ سفید توافق برجام را لغو نکند.
داعش مسئولیت تیراندازی شب کریسمس را بر عهده گرفت/ اردوغان منتظر حملات بیشتری باشد گروه تروریستی داعش با انتشار بیانیه‌ای رسما مسئولیت تیراندازی شب سال نو در استانبول را بر عهده گرفت.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها