میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
خبرگزاری فرانسه خبر داد ادامه دیوانگی اوباما توسط ترامپ/ ناوهای هواپیمابر آمریکا افزایش می‌یابد خبرگزاری فرانسه اعلام کرد: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا می خواهد تعداد ناوهای هواپیمابر ایالات متحده به ۱۲ ناو افزایش یابد.
منابع خبری خبر دادند «تدمر» آزاد شد/ نیروهای سوری منطه را پاکسازی کردند منابع خبری از جمله شبکه المیادین اعلام کردند که ارتش سوریه امروز پنجشنبه موفق شده شهر تاریخی تدمر را از داعش پس بگیرد.
آمریکا از وقوع درگیری‌های سخت در عراق در روزهای آینده خبر داد فرمانده نیروهای آمریکایی مستقر در عراق از وقوع درگیری‌های بسیار سخت بین نیروهای عراقی و داعش در روزهای آینده خبر داد.
منابع خبری خبر دادند «تدمر» آزاد شد/ نیروهای سوری منطه را پاکسازی کردند منابع خبری از جمله شبکه المیادین اعلام کردند که ارتش سوریه امروز پنجشنبه موفق شده شهر تاریخی تدمر را از داعش پس بگیرد.
ترامپ در اولین سخنرانی کنگره آمریکا: تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کردم/ ۴۳ میلیون آمریکایی در فقر زندگی می‌کنند رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی در کنگره آمریکا گفت: تحریم‌های جدیدی علیه افراد و موسسات حامی برنامه موشک‌های بالیستیک ایران وضع کرده‌ و بار دیگر بر اتحاد ناگسستنی‌ آمریکا با اسرائیل تأکید کرده‌ام.
فاصله یک کیلومتری نیروهای عراقی با استانداری موصل نیروهای عراقی با پیشروی در بخش غربی موصل در یک کیلومتری ساختمان استانداری موصل قرار گرفتند.
کاروان پادشاه عربستان با ۴۵۰ تُن بار به اندونزی می‌رود! محموله سنگین حاکم عربستان در سفر به اندونزی، مورد توجه رسانه‌های منطقه و جهان قرار گرفته است.
ترامپ: پشت پرده اعتراضات علیه دولت من اوباماست رئیس جمهور آمریکا در یک مصاحبه گفته که این رئیس جمهور سابق آمریکا است که در پشت سر اعتراضات علیه او و دولتش در این کشور قرار دارد.
جنگنده‌های اسرائیل به مرکز نوار غزه حمله کردند جنگنده‌های رژیم صهیونیستی منطقه النصیرات در مرکز نوار غزه را هدف قرار دادند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها