میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
توسط نیروهای تک‎تیرانداز یمن بیش از ۱۵۰ نظامی سعودی طی ۴ ماه به هلاکت رسیدند منابع امنیتی یمن از کشته شدن ۱۵۲ نظامی سعودی به دست نیروهای تک‌تیرانداز طی ۴ ماه گذشته خبر دادند.
رئیس «اف‌بی‌آی» شنود تماس‌های ترامپ را رد کرد رئیس اف بی آی توئیت ترامپ مبنی بر شنود تماس‌های تلفنی وی توسط رئیس جمهور سابق آمریکا را رد کرد.
«نتانیاهو» برای چهارمین بار مورد بازجویی قرار می‌گیرد نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای چهارمین بار در هفته‌های اخیر از سوی پلیس مورد بازجویی قرار می‌گیرد.
هلاکت و زخمی شدن ۳۷ داعشی در یمن منابع امنیتی یمن از کشته شدن ۱۷ داعشی و زخمی شدن ۲۰ نفر دیگر در مناطق و روستاهای مختلف استان البیضاء واقع در مرکز این کشور خبر دادند.
پادگان زیرزمینی داعش در موصل کشف شد/ هلاکت عناصر تکفیری در الرمادی منابع خبری از کشف پادگان زیرزمینی گروه تروریستی داعش در شهر موصل در شمال عراق خبر دادند.
رویترز: جریمه صدها میلیون دلاری شرکت چینی برای نقض تحریم ایران شرکت سازنده تجهیزات مخابراتی زد تی ایی چین در آستانه انعقاد توافقی با دولت آمریکا برای اقرار به نقض قوانین این کشور و پرداخت صدها میلیون دلار جریمه در مورد اتهام نقض قوانین آمریکا برای فروش فناوری به ایران است.
ترامپ کاندیدای صلح نوبل شد! موسسه جایزه نوبل اعلام کرد، نزدیک به ۳۱۸ نفر شخصیت و سازمان برای جایزه صلح معرفی شده‌اند که در میان این اسامی دونالد ترامپ، پاپ فرانسیس و کلاه سفیدهای سوریه نیز حضور دارند.
مارین لوپن به ترامپ فرانسه تبدیل خواهد شد؟ پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، اکنون هر احتمالی برای انتخابات مشابه در فرانسه قابل پیش بینی است تا جایی که پیروزی مارین لوپن یکی از این احتمالات غیرمنتظره است.
ایندیپندنت: وضعیت ترامپ در کاخ سفید ناگوار است! ایندیپندنت با اشاره به تغییر مواضع رئیس‌جمهور جدید آمریکا درخصوص مسائل مختلف نوشت: وضعیت بد و ناگواری در کاخ سفید وجود دارد.
وزیر خارجه آمریکا و مدیرکل آژانس اتمی دیدار کردند وزیر خارجه آمریکا و مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیدار و درباره برجام گفت‌وگو کردند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها