میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
هلاکت ۲۵ داعشی در موصل نیروهای مشترک عراقی در جدیدترین عملیات خود علیه تروریست‌های داعش در شهر «موصل» ۲۵ عنصر تکفیری در این شهر را به هلاکت رساندند.
قایق ائتلاف نظامی سعودی در ساحل یمن متلاشی شد یک فروند قایق نظامی وابسته به ائتلاف نظامی سعودی علیه یمن در اثر برخورد با مین دریایی منهدم شد.
کنایه پوتین به اظهارات نتانیاهو در مورد ایران رئیس جمهور روسیه اظهارات نتانیاهو در مورد تاریخ ایران را با کنایه پاسخ داد.
واشنگتن ۴۰۰ نظامی دیگر به سوریه می‌فرستد/ شرکت ترکیه در عملیات آزادسازی رقه سخنگوی ارتش آمریکا اعلام کرد که واشنگتن درصدد است ۴۰۰ سرباز دیگر به سوریه بفرستد. آمریکا همچنین گفته‌اند ترکیه نیز در عملیات آزادسازی رقه مشارکت می‌کند.
واکنش پوتین به ادعاهای نتانیاهو علیه ایران رئیس‌جمهوری روسیه در واکنش به ادعاهای تکراری نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی علیه ایران، از وی خواست که به گونه‌ای دیگر به جهان نگاه کند.
جعفری: عراق امروز عراقی نیست که ۸ سال با ایران جنگید/ قرار دادن نام ما در فهرست مهاجرتی ترامپ بی‌تجربگی بود وزیر خارجه عراق در گفتگو با شبکه المیادین درباره مبارزه با داعش، تحولات منطقه‌ای و فهرست ضدمهاجرتی آمریکا سخن گفت.
رژیم صهیونیستی با ۸ جنگنده حریم هوایی لبنان را نقض کرد ارتش لبنان اعلام کرد ۸ جنگنده رژیم صهیونیستی بار دیگر حریم هوایی این کشور را نقض کردند.
گنده‌گویی سناتور آمریکایی: آزمایش موشکی ایران پاسخ قاطع می‌طلبد سناتور آمریکایی گفت آزمایش موشکی ادعایی ایران، اقدامی خطرناک از سوی تهران است که مستلزم پاسخ هماهنگ شده واشنگتن است.
در خواست ترامپ از کنگره برای تحقیقات درباره افشای اطلاعات محرمانه سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که رئیس‌جمهوری آمریکا از کنگره خواسته تا تحقیقاتی درباره افشای اطلاعات محرمانه صورت دهد.
نیویورک‌تایمز خبر داد توقیف ۱.۶ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران در لوکزامبورگ با تلاش مقام‌های دولت اوباما مقام‌های دولت باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا مدیریت تلاش‌ها برای مصادره ۱.۶ میلیارد دلار از دارایی‌های بانک مرکزی ایران را که در لوکزامبورگ نگهداری می‌شود به عهده دارند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها