میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه رسانه‌های فلسطینی از حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه خبر دادند.
تظاهرات مردم بحرین در اعتراض به اشغالگری عربستان مردم بحرین دیشب به نشانه حمایت از آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور و در اعتراض به ادامه اشغالگری عربستان سعودی تظاهرات کردند.
واکنش کاخ سفید به افشا شدن بخشی از پرونده مالیاتی ترامپ شبکه «ام‌اس‌ان‌بی‌سی» سه‌شنبه شب اسناد مالیاتی سال ۲۰۰۵ «دونالد ترامپ» را منتشر کرد.
چاپلوسی جانشین ولیعهد عربستان برای آمریکایی‌ها/ ترامپ دوست واقعی مسلمانان است! جانشین ولیعهد عربستان که به واشنگتن سفر کرده است، گفت: ترامپ نیت جدی و بی‌سابقه‌ای برای همکاری با جهان اسلام و تحقق منافع آن به طور گسترده دارد! ترامپ دوست واقعی مسلمانان است.
حضور مردم، دادگاه شیخ عیسی قاسم را برای بار سوم به تعویق انداخت دادگاه بحرین که قرار بود امروز سه‌شنبه درباره آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب بحرین حکم صادر کند، صدور حکم درباره وی را به ۷ ماه می (۱۷ اریبهشت) موکول کرد.
ترکیه روابط دیپلماتیک خود با هلند را در سطوح عالی تعلیق کرد ترکیه تعلیق روابط دیپلماتیک خود در سطوح عالی با هلند را اعلام کرد. این امر در پی ممانعت مقامات هلند از سخنرانی وزیران ترکیه‌ای در تجمعات ترک‌های خارج نشین است که به تعمیق اختلافات بین دو کشور عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) دامن زد.
عملیات شهادت‌طلبانه در اراضی اشغالی/ جوان فلسطینی در بیت‌المقدس به شهادت رسید نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی یک جوان فلسطینی را در بیت‌المقدس به شهادت رساندند.
الکعبی در مصاحبه با المیادین: تشکیل سپاه آزادسازی جولان هدف حقیقی نُجَباء است دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء در مصاحبه با شبکه المیادین تصریح کرد: تشکیل سپاه آزادسازی جولان نه یک اقدام رسانه‌ای بلکه هدف حقیقی این گروه مقاومت است.
شمار شهدای انفجارهای دمشق به ۵۹ نفر رسید شمار شهدای انفجارهای تروریستی روز شنبه در پایتخت سوریه به ۵۹ نفر رسید.
ترامپ از دادستان‌های فدرال دوران اوباما خواست استعفا دهند دادستان کل آمریکا روز جمعه در نامه‌ای به دادستان‌های فدرال این کشور که از زمان دولت سابق باقی مانده‌اند، خواست از سمت خود کناره‌گیری کنند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها