روسیه پیش‌نویس قطعنامه ضدسوری را وتو کرد نماینده روسیه در شورای امنیت سازمان ملل به قطعنامه پیشنهادی کشورهای غربی علیه دولت سوریه رأی منفی داد.
پیشروی نیروهای عراقی/ روستای «العزیزیه» در نینوا آزاد شد نیروهای مشترک عراقی در ادامه پیشروی های خود در نبرد با تروریسم در استان نینوا موفق به آزادسازی کامل روستای العزیزیه در شرق شهر «تلعفر» شدند.
برخورد مرگبار ۲ قطار در کوبا/ بیش از ۵۰ نفر کشته و زخمی شدند برخورد یک قطار مسافری و یک قطار باربری در مرکز کوبا، بیش از ۵۰ کشته و زخمی بر جای گذاشت.
ضرب شست نیروهای یمنی/ جنگنده اف-۱۶ ائتلاف سعودی ساقط شد منابع نظامی یمن اعلام کردند پدافند هوایی این کشور موفق شد یک فروند جنگنده اف.۱۶ وابسته به ائتلاف سعودی را در جبهه نجران (در جنوب غرب عربستان) ساقط کند.
پلیس مالزی: برادر رهبر کره شمالی با گاز اعصاب کشته شده است پلیس مالزی که پیش از این پیونگ یانگ را به دست داشتن در قتل برادر تبعیدی رهبر کره شمالی متهم کرده بود، اعلام کرده که وی با استفاده از یک گاز شیمیایی مهلک کشته شده است.
یکی از کارکنان مسلمان کاخ سفید در اعتراض به ترامپ استعفا کرد یکی از کارکنان مسلمان کاخ سفید در اعتراض به فرمان اجرایی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا برای منع سفر هفت کشور مسلمان به آمریکا از سمتش استعفا کرده است.
رژیم صهیونیستی ورود دیده‌بان‌های حقوق بشر را به اسرائیل ممنوع کرد دیدبان حقوق بشر ملل متحد از تصمیم رژیم صهیونیستی جهت عدم صدور «روادید کاری» برای کارکنانش خبر داد.
طرح جدید آمریکا برای تسریع نابودی داعش! سخنگوی ائتلاف بین‌المللی ضد داعش از آماده شدن طرحی برای سرعت بخشیدن به نابودی گروه تروریستی داعش خبر داد.
نیروهای عراقی وارد فرودگاه موصل شدند نیروهای پلیس فدرال عراق با آغاز مرحله دوم عملیات آزادسازی بخش غربی شهر موصل موفق شدند وارد فرودگاه این شهر شوند.
اردوغان: ایران باید در اقداماتش تجدیدنظر کند!/ قصد افزایش تنش نداریم ریاست جمهوری ترکیه گفت که آنکارا قصد افزایش تنش با ایران را ندارد ولی ایران باید در حساب و کتاب‌های خود تجدید نظر کند.
مقامات اندونزیایی خبر دادند ملک سلمان با هزار و ۵۰۰ همراه به اندونزی می‌رود مقامات اندونزیایی از سفر قریب‌الوقوع «سلمان بن عبدالعزیز» به این کشور در چارچوب سفر دوره ای وی به کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا خبر دادند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها