در نشست سه جانبه ظریف، جعفری و چاووش اوغلو در نیویورک مطرح شد مخالفت صریح وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان وزرای خارجه ایران، عراق و ترکیه در نشست سه جانبه خود در نیویورک ضمن اعلام مخالفت صریح خود با برگزاری همه پرسی در اقلیم کردستان، از رهبری اقلیم خواستند که از این اقدام خودداری کند.
ترامپ در اولین سخنرانی کنگره آمریکا: تحریم‌های جدیدی علیه ایران وضع کردم/ ۴۳ میلیون آمریکایی در فقر زندگی می‌کنند رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی در کنگره آمریکا گفت: تحریم‌های جدیدی علیه افراد و موسسات حامی برنامه موشک‌های بالیستیک ایران وضع کرده‌ و بار دیگر بر اتحاد ناگسستنی‌ آمریکا با اسرائیل تأکید کرده‌ام.
فاصله یک کیلومتری نیروهای عراقی با استانداری موصل نیروهای عراقی با پیشروی در بخش غربی موصل در یک کیلومتری ساختمان استانداری موصل قرار گرفتند.
کاروان پادشاه عربستان با ۴۵۰ تُن بار به اندونزی می‌رود! محموله سنگین حاکم عربستان در سفر به اندونزی، مورد توجه رسانه‌های منطقه و جهان قرار گرفته است.
ترامپ: پشت پرده اعتراضات علیه دولت من اوباماست رئیس جمهور آمریکا در یک مصاحبه گفته که این رئیس جمهور سابق آمریکا است که در پشت سر اعتراضات علیه او و دولتش در این کشور قرار دارد.
جنگنده‌های اسرائیل به مرکز نوار غزه حمله کردند جنگنده‌های رژیم صهیونیستی منطقه النصیرات در مرکز نوار غزه را هدف قرار دادند.
محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم بار دیگر به تعویق افتاد دولت بحرین که قصد داشت امروز آخرین جلسه محاکمه آیت‌الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور را برگزار نماید، بار دیگر جلسه محاکمه وی را به تعویق انداخت.
ادامه جدال ترامپ با رسانه‌ها/ رئیس جمهور آمریکا ضیافت شام با خبرنگاران را تحریم کرد رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یکشنبه اعلام کرد در ضیافت شام «انجمن خبرنگاران کاخ سفید» شرکت نخواهد کرد.
پایگاه «رای الیوم» بررسی کرد «الجبیر» چرا به عراق رفت؟/ تقلای عربستان برای خروج از انزوا پایگاه فرامنطقه‌ای «رای‌الیوم» در مطلبی به بررسی علل سفر غیرمنتظره وزیر امور خارجه سعودی به عراق پرداخته است.
حمله وحشیانه جنگنده‌های عربستان به تعز/ ۵ کودک یمنی کشته شدند جنگنده بمب‌افکن‌های عربستانی- آمریکایی روز گذشته دیوانه‌وار مناطق مختلف استان تعز را با بمب‌های خوشه‌ای مورد حمله قرار داده که بر اثر آن دستکم پنج کودک کشته و شمار دیگری زخمی شدند.
پیشروی نیروهای عراقی/ روستای «العزیزیه» در نینوا آزاد شد نیروهای مشترک عراقی در ادامه پیشروی های خود در نبرد با تروریسم در استان نینوا موفق به آزادسازی کامل روستای العزیزیه در شرق شهر «تلعفر» شدند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها