میدل ایست آی: آمریکا مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است پایگاه خبری «میدل ایست آی» به نقل از یک سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا مدعی شد که دولت این کشور مشغول ارزیابی شرایط برای تعیین موضع در قبال برجام است.
واکنش ترامپ به اظهارات روحانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن رئیس‌جمهور آمریکا در پاسخ به سوال خبرنگار «واشنگتن‌آگزماینر» به سخنرانی «حسن روحانی»، رئیس‌جمهور ایران در راه‌پیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن واکنش نشان داد.
ایوانیکا تحریم شد!/ قطع همکاری فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمریکا با دختر ترامپ بایکوت محصولات تولیدی ایوانکا ترامپ از سوی مردم، برخی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمریکا را وادار به توقف فروش آن‌ها کرد.
شب گذشته اتفاق افتاد دو شهید و ۵ زخمی در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه صهیونیست‌ها در جدیدترین جنایات خود، دو فلسطینی دیگر را در نوار غزه به شهادت رساندند و ۵ تن دیگر را زخمی کردند.
در صورت حمله رژیم صهیونیستی به دمشق بشار اسد: تل آویو را بمباران می‎کنیم پایگاه لبنانی الدیار در گزارشی نوشته است که رئیس‌جمهور سوریه از حمله این کشور به تل آویو در صورت تکرار حملات رژیم صهیونیستی به دمشق و فرودگاه المزه خبر داده است.
کاخ سفید: ترامپ هیچ گزینه‌‌ای را از روی میز بر نداشته/ ایران برجام را نقض می‌کند کاخ سفید مدعی شد که ایران برجام را نقض می‌کند و رئیس جمهور آمریکا برای مقابله با آن، هیچ گزینه‌ای را از روی میز بر نداشته است.
رسانه‌های جهان درباره بیانات رهبر انقلاب چه گفتند؟ بیایات رهبر معظم انقلاب درباره سیاست‌های آمریکا در روز گذشته، بیشترین خبری بود که از ایران در رسانه‌های جهان بازتاب داشت.
العبادی: ترامپ حق ندارد کشورهای دیگر را تحقیر کند/ ابوبکر بغدادی تحت فشار قرار گرفته نخست وزیر عراق در مصاحبه با فرانس ۲۴ و در واکنش به فرمان اجرایی دونالد ترامپ در زمینه محدودیت‌های مهاجرت گفت که هیچ کشوری حق ندارد ملت‌های دیگر را تحقیر کند.
سازمان ملل متحد: پاکسازی موصل از مین ۵۰ میلیون دلار هزینه دارد سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد که پاکسازی موصل از مواد منفجره به ۵۰ میلیون دلار هزینه نیاز خواهد داشت.
اسد: ائتلاف آمریکا علیه داعش، خیالی است/ فعلا نباید درباره نشست آستانه قضاوت کرد رئیس جمهوری سوریه ائتلاف آمریکایی موسوم به ضدداعش را خیالی توصیف کرد و در واکنش به مذاکرات حل بحران در پایتخت قزاقستان، آن را مثبت دانست ولی گفت قضاوت درباره آن زود است.
مشاور ترامپ اعلام کرد احتمال لغو کامل برجام/ ترامپ توافق هسته‌ای را بازبینی می‌کند یکی از مشاوران کارزار انتخاباتی رئیس‌جمهور آمریکا از احتمال اقدام دولت جدید واشنگتن در لغو کامل توافق هسته‌ای ایران خبر داد.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها