مقام‌های قضایی صادر کردند دستور بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش ترکیه مقام‌های قضایی ترکیه حکم بازداشت ۲۴۳ نفر از اعضای ارتش در ۵۴ استان را در چارچوب تحقیقات مربوط به کودتای نظامی نافرجام جولای گذشته صادر کردند.
اظهار نظر مضحک آمریکا/ آمادگی داریم در تحقیق درباره عامل ترور سفیر روسیه کمک کنیم به دنبال ترور سفیر روسیه در ترکیه، وزیر امور خارجه آمریکا در اقدامی مضحک از آمادگی واشنگتن برای کمک به تحقیق درباره عامل این ترور خبر داد.
کمیته حفاظت از روزنامه نگاران: ۴۸ خبرنگار در سال ۲۰۱۶ کشته شدند کمیته حفاظت از روزنامه‌نگاران اعلام کرد: ۴۸ خبرنگار در سال ۲۰۱۶ میلادی در ۱۴ کشور مختلف جهان کشته شدند.
سی‌بی‌اس: دستور تولید پیشران اتمی «نوعی ژست گرفتن» بود شبکه خبری آمریکایی اقدام هفته گذشته رییس جمهور ایران در دستور تولید پیشران اتمی را «نوعی ژست گرفتن» نامید.
هواپیمای II-۱۱۸ روسیه با ۳۹ مسافر ۳ تکه شد یک فروند هواپیمای II-۱۱۸ روسی با ۳۹ مسافر در حال پرواز بر فراز صربستان بود که سقوط کرد و ۳ تکه شده است.
بیش از ۱ میلیون شهروند عراقی سپر انسانی داعش در موصل هستند سخنگوی موسسه آکسفام گفت: سازمان‌های فعال در امور بشردوستانه برای امدادرسانی به مردم موصل عراق با مشکلات جدی مواجه هستند و بیش از ۱ میلیون نفر همچنان در این شهر به دام افتاده‌اند.
آمریکا ناز فیلیپین را کشید/ به همکاری با دوترته ادامه خواهیم داد آمریکا اعلام کرد که به همکاری با رئیس جمهور فیلیپین ادامه خواهد داد تا هر گونه نگرانی درباره لغو پیمان نظامی با دولت مانیل را برطرف کند.
هلاکت شماری از تروریست‌ها در شرق تدمر ارتش سوریه با هدف قرار دادن مواضع تروریست‌های داعش در شرق تدمر، شماری از آن‌ها را به هلاکت رساند.
حمله داعش به مواضع الحشد الشعبی در غرب موصل ناکام ماند تروریست‌های داعش دیشب از مرزهای سوریه به سمت مواضع الحشد الشعبی در غرب موصل یورش بردند که ناکام ماندند.
از سوی شورای امنیت صورت گرفت لغو تحریم‌های ۵ کشتی کره شمالی در ارتباط با برنامه تسلیحاتی شورای امنیت سازمان ملل متحد از لغو تحریم‌ها علیه پنج کشتی که ماه مارس به دلیل ارتباط با تجارت سلاح کره‌شمالی در لیست سیاه قرار گرفته بودند، خبر داد.
سوریه مدارک استفاده مخالفان از گاز خردل را ارائه کرد مقام‌های سوری مدارکی دال بر استفاده مخالفان این کشور از گاز خردل در حمله خود علیه غیرنظامیان در نزدیکی حلب به سازمان منع تسلیحات شیمیایی ارائه کردند.
چندرسانه ای
پیشخوان روزنامه ها